Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, на 22 съм и от 2-3 седмици се случва нещо с ануса ми. Рових в нета и аха.. Това е и след малко не не може и друго да е и така не стигнах до "диагноза". Знам че ще кажете да отида на лекар, да ще отида другата седмица (взел съм направление и ще отида), но се побърквам и искам да добив представа какво е. Така ще карам директно не културно или не... Преди 2 седмици усетих болка при дефекация и леки болки в корема, на следващия ден също болшевиките. Казах си, че ще изчакам 2-3 дни и ако продължава ще отида до лекар, но пък за щастие спряха болките и нищо не усещах. Мина седмица направих се един татус на ребрата и още вечерта усетих отново болка (поне предполагам, че ако са хемороиди е заради татус, защото стисках корема си доста и задържах дъха си да не мърда много, пък това помага за развитието на хемороидите). На следващия ден болката по време на дефекация беше ужасна, а след това пък едва ходех. Тогава се реших да ходя на лекар и си взех направление. На следващия ден отново болка, но имаше много малка следа от кръв по салфетката. Когато вляза да се къпя (винаги след  дефекация) и просто нещо ме човърка да видя има ли нещо. Оглеждам се на огледало, дупя се, набарвам с пръсти и хоп единият ден когато леко приклекнах и разтворих бузи малко навътре (1 сме) и напипах нещо меко (нещо като надут мазол) и като го докосна щипе. Не мога да кажа какъв цвят е. Мога да кажа какви точно са оплакванията, а те са:

При изхождане,  точно когато излиза фекалия боли леко, но когато стисна ануса (свие се) боли супер много и след това при следващ напън боли още повече. Наличие на кръв имаше супер малко, щипе и пари доста, сърби. 

Е ако съм бил достатъчно конкретен и някой може да каже нещо - БЛАГОДАРЯ! 

П.С. Ходя на фитнес но не вдигам тежко, пия гейнар, трибулус, бца, креатинова матрица и до преди няколко дни екдистерон (ако са от значение тези неща) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Хосе написа:

П.С. Ходя на фитнес но не вдигам тежко, пия гейнар, трибулус, бца, креатинова матрица и до преди няколко дни екдистерон (ако са от значение тези неща) 

Това ми прилича без да се ровя в нета на половината менделеева таблица!

Сега от нас не можах да разбера какво се иска ?
Да те диагностицираме по картинка или по описание ?
Дай по сериозно малко. Изчакай си реда за преглед при специалист.

Нищо фатално или необратимо няма да се случи до тогава вярвай ми. 20 години ги търпях и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Хосе написа:

но се побърквам

Първо при психолог тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Хосе, има специалисти в тази област и се казват проктолози...и не са ииз форумите, а в кабинет!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

78_c7239ac52d42c54ba2adafc1791ffa0d.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай една снимка де:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно имаш хемороиди. Татуса ти няма нищо общо. Отиди не лекар и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ви казвам,  че ще ходя на лекар другата седмица вие пак ходи,  ходи ау.. 

И аз мисля, че са хемороиди - вътрешни и по симптомите може би 2 стадии, но само прееположение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.