Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, моля ви да ми дадете съвет. Аз не съм като другите на моята възраст(на 16 съм)да мисля само алкохоли, коли и простотии. По срамежлив съм, нямам много общи теми с другите. Имам само затворен кръг приятели, които имат като моите интереси. Имам цели и мечти. По-скромен съм и обичам да помагам да хората. Та преди около година се запознах с едно момиче. Бяхме добри приятели, но се скарахме и оттогава не си говорим. Но в последните месеци започнах да виждам, че се е променила и започнах така де... да я харесвам. Защото една нощ почнах да си мисля за нея. След това на другата и така всеки ден. Написах цял куп песни за нея, защото това е едно от хобитата ми. Просто искам да и кажа, че е тя е всичко което искам. Да я прегръщам, да си държим ръцете. Проблема е, че нямам смелост или по-скоро ме е страх от отхвърляне. Но все пак възнамерявам да и кажа, някой ден, защото това се събира в мен и не ми се отразява особено добре. Наистина мина време променили сме се дали тя би искала да започнем нещо. Въпреки, че тя в началото ме харесваше, но аз не бях готов. Исках да се опознаем повече. Хич не ме бива да говоря с момичета. Когато някое тръгне да си говори с мен, почвам да си оплитам думите и да говоря безмислици. Но нея не съм я виждал от половин година. Пишем си рядко и то как си? как върви? Но не изглежда тя да и пука особено за мен вече. Какво да правя според вас? Да и кажа ли? Да го запазя ли за себе си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи и.... не се страхувай от отхвърляне .... все пак преди това сте били скарани .... какво може да стане .... пак да се скарате .... или може би се страхуваш. че ще почне да ти се подиграва ли?! Бъди искрен, а каквото стане .... ;)

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се запитах кой е Малкия Митко !
Автора на темата ли или ония къде става преди автора ?
Че като му гледам проблема май е повече проблем баш на малкия.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДиоиД написа:

Кажи и.... не се страхувай от отхвърляне .... все пак преди това сте били скарани .... какво може да стане .... пак да се скарате .... или може би се страхуваш. че ще почне да ти се подиграва ли?! Бъди искрен, а каквото стане .... ;)

Успех!

Аз все си мисля че това не са неща за чат сесии.
Аз кога харесвам някоя винаги я каня да излезем и по държанието ми тя вече си дава сметка че ми допада да съм с нея.
Тия приказки в обяснения някак ми се видят много слаби за основа.
Някак си не мога да си го представя да попитам някоя искаш ли да се гаджета и ако се съгласи да почнем да се мляскаме и ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи и пич ако недруго поне ще знаеш имаш ли, немаш ли шанс. Нема нищо по кофти от неопределеността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

По мое мнение е без значение ..... Процедурата е да каже, да пробва, да е активен в искреността си, а каквото стане .... стане ....

Все някога трябва да разбере дали става или не .... ;) По-добре рано, отколкото да се лута в чудене.... чуденето е загуба на време .... явно ти имаш излишно време и се чудиш.... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, BMW Маниак написа:

Аз се запитах кой е Малкия Митко !
Че като му гледам проблема май е повече проблем баш на малкия.

Може да е един човек, ама с раздвоение на личността. :D

преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Някак си не мога да си го представя да попитам някоя искаш ли да се гаджета и ако се съгласи да почнем да се мляскаме и ...

- Искаш ли да сме гаджета?

- Да.

- Аре рипай у кревато тогава. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

явно ти имаш излишно време и се чудиш....

Аз кога имам подобни болежки хич не се чудя да ти кажа.
Направо питам нещо от сорта
- Искаш ли да си поговорим делово. :wub:

преди 2 минути, Деянчо написа:

- Искаш ли да сме гаджета?

- Да.

- Аре рипай у кревато тогава. :D

Еми то горе долу точно така ще се получи с това питане.
Имах едно гадже навремето аз доста си бях паднал по нея и тя ей така ми го беше изръсила кога я оставих за първи път пред тях дали вече сме гаджета ! Да се чуди човек какво да отговаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, BMW Маниак написа:

Еми то горе долу точно така ще се получи с това питане.
Имах едно гадже навремето аз доста си бях паднал по нея и тя ей така ми го беше изръсила кога я оставих за първи път пред тях дали вече сме гаджета ! Да се чуди човек какво да отговаря!

Аз скоро имах едно гадже. Отидох й на гости, почерпихме се някакви сладкиши, говорехме си и тамън да почнем съществената част... И знаеш ли какво стана после? Събудих се. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Аз скоро имах едно гадже. Отидох й на гости, почерпихме се някакви сладкиши, говорехме си и тамън да почнем съществената част... И знаеш ли какво стана после? Събудих се. :mad:

Икебана пак ли си сънувал Petie1 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Икебана пак ли си сънувал Petie1 

Мъиняй се ве, джендър. :hit:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Мъиняй се ве, джендър. :hit:

M баси па си паднал зад борда N045

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Alex02 написа:

Аз не съм като другите на моята възраст(на 16 съм)да мисля само алкохоли, коли и простотии. По срамежлив съм, нямам много общи теми с другите.

преди 2 часа, Alex02 написа:

Хич не ме бива да говоря с момичета

Значи забрави да намериш някоя някога въобще. Освен ако не е като теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Безимен написа:

Значи забрави да намериш някоя някога въобще. Освен ако не е като теб.

Веднъж да черпиш и ти знания от собствен опит.
Но пък ако потребителя не е твърдоглав, глуповато упорит като теб, с леки съвети може и да имаме резултат за разлика от  положението при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя  е проявила вече един път интерес към теб, ти си я отхвърлил.Отхвърлена жена ,втори път много трудно се печели, тяхното его е просто е много по-голямо от на мъжете.Трябва наистина много да е хлътна по теб,че да се прежали втори път от риск за отхвърляне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднъж да се съглася с БМВ-то. В никакъв случай нищо не й казвай. Как очакваш да реагира? Да те награби ли? Ми няма да стане. Ще е супер неловко и за двама ви. И най-вероятно няма да се получат нещата. Вместо това действай полека. Предложи й да отидете някъде заедно. Почнете да се виждате по често, ей така по приятелски, уж. И някой път, когато забележиш, че удобно я прегърни леко и й следи реакциите -  дали ще се дръпне или също ще те прегърне, или няма да направи нищо. Ако ти отвърне, пробвай да я целунеш. Ако се дръпне тогава вече може да поговорите и евентуално да се извиниш. И не забравяй всеки път като излизате да я изпращаш до домът й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвани я за задника. Това е универсален знак, че харесваш някого. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз съм си го мислил,но тя не би искала да излезем то в това е проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.12.2018 г. в 12:54, franchesko написа:

Тя  е проявила вече един път интерес към теб, ти си я отхвърлил.Отхвърлена жена ,втори път много трудно се печели...

Бих казал точно обратното, но маневрата е малко сложна. Не трябва да и даваш унизителен втори шанс, а илюзията, че ТЯ (!!!) е успяла да те прелъсти, въпреки отхвърлянето ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, zemonti написа:

Бих казал точно обратното, но маневрата е малко сложна. Не трябва да и даваш унизителен втори шанс, а илюзията, че ТЯ (!!!) е успяла да те прелъсти, въпреки отхвърлянето ти.

Остави тия боливудски продукции...   изпуснеш ли питомното, после върви гони дивото...    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, franchesko написа:

изпуснеш ли питомното, после върви гони дивото

Това клише в случая не върви. Веднъж питомно, пак може да се опитоми с правилен ход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, zemonti написа:

Това клише в случая не върви. Веднъж питомно, пак може да се опитоми с правилен ход.

Така де,ама как точно да и създам излюзията,че ме е прелъстила?.  Я го опиши стъпка по стъпка,както в учебниците на Кобилкина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, franchesko написа:

Така де,ама как точно да и създам излюзията,че ме е прелъстила?.  Я го опиши стъпка по стъпка,както в учебниците на Кобилкина.

56d7b289e450c.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...