Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

daima

Боли ме кокалчето на китката

Препоръчан отговор

Добър ден . Преди седмица ударих стена с лявата ми ръка , където изглежда кокълчето е по-малко . но болката стои,когато ударя пак дори и по-леко , а когато натисна на определено място -боли доста . Не е синя ръката , но искам да знам колко скоро може да се оправи . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, daima написа:

Добър ден . Преди седмица ударих стена с лявата ми ръка , където изглежда кокълчето е по-малко . но болката стои,когато ударя пак дори и по-леко , а когато натусна на определено място -боли доста . Не е синя ръката , но искам да знам колко скоро може да се оправи . 

Ами спри да гледаш такива филми и недей да биеш стената с ръцете си. Ще почакаш да мине. Може даже да си спукал или разместил нещо. Не е задължително да ти е синя ръката. Отиди на лекар да направят снимка и да видят какво е положението.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Емил Костов написа:

Ами спри да гледаш такива филми и недей да биеш стената с ръцете си. Ще почакаш да мине. Може даже да си спукал или разместил нещо. Не е задължително да ти е синя ръката. Отиди на лекар да направят снимка и да видят какво е положението.

За никакви филми не става въпрос , а за закоравяване на кокалчетата , от което имаше ефект .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, daima написа:

За никакви филми не става въпрос , а за закоравяване на кокалчетата , от което имаше ефект .

:lol6::lol6:. Значи съм бил прав. Филма е огромен. И как реши, че с удари по стената ще си закоравиш кокалчетата на ръцете???  Нямам думи!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6::lol6:. Значи съм бил прав. Филма е огромен. И как реши, че с удари по стената ще си закоравиш кокалчетата на ръцете???  Нямам думи!!

С практика,приятел.Надявам се да си се бил някога ,за да знаеш за какво става на въпрос 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Емил Костов, да пробва с дясната в такъв случай. И без това да вкара малко разнообразие. :)

преди 1 минута, daima написа:

С практика,приятел

После триеш историята на браузъра, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Деянчо написа:

@Емил Костов, да пробва с дясната в такъв случай. И без това да вкара малко разнообразие. :)

После триеш историята на браузъра, нали?

Не ,но какво общо има едното с другото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, daima написа:

Не ,но какво общо има едното с другото

Не знам какво е общото, ама внимавай с хронологията. Ще те усетят. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, daima написа:

С практика,приятел.Надявам се да си се бил някога ,за да знаеш за какво става на въпрос 

Хайде сега продължавай да се чудиш защо те боли ръката. Пак е с практика, ама на мозъка. Разбирай го както искаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега продължавай да се чудиш защо те боли ръката. Пак е с практика, ама на мозъка. Разбирай го както искаш!

Доказа моите предположения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, daima написа:

Доказа моите предположения

Виж човек прави каквото знаеш. Ако искаш си натроши ръцете, все ми е тая. Ти носиш глава на раменете и тя трябва да мисли. Не знам, кой, къде и как ти е казал, че удрянето в стена заздравява костите на ръцете, Ако си гледал някакви филми, жестоко си се излъгал. Хора, които тренират подобни техники и изкуства имат учител и специалист до тях, който им обяснява и показва как се удря и ги пази от контузии, а те може да са сериозни. А ако ми говориш за улични битки там има едно нещо, което се казва БОКС и упражнението то е безмислено.

Отиди на лекар да ти прегледа ръцете, а ако не искаш просто си избрал пътя да си инвалид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо да вземе да пробва да разбие стената с глава..... Хем по здрава тиква ще има поне кат е празна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Безимен написа:

Нищо ти няма. Аз удрям ламаринени кутии за спорта.

Така ли му викаш на пасата. Той си е баш кутия.
Ти голям шаолинец ще излезеш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Така ли му викаш на пасата. Той си е баш кутия.
Ти голям шаолинец ще излезеш !

Дай си снимка. Да я сложа на кутиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Безимен написа:

Дай си снимка. Да я сложа на кутиите.

Като ти видя дипломата с отличен. Малък злобен лъжецо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, petie1 написа:

Направо да вземе да пробва да разбие стената с глава..... Хем по здрава тиква ще има поне кат е празна

Не искам да му давам такъв съвет, че като гледам какви глупости върши като нищо ще се засили да си разбие главата.  Аз опитах, но всеки трябва да си счупи главата сам. Като си увреди ръцете друга песен ще запее, но тогава ще е късно за всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не искам да му давам такъв съвет, че като гледам какви глупости върши като нищо ще се засили да си разбие главата.  Аз опитах, но всеки трябва да си счупи главата сам. Като си увреди ръцете друга песен ще запее, но тогава ще е късно за всичко.

Е нали четеш накрая какво съм  писал че му е празна главата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Е нали четеш накрая какво съм  писал че му е празна главата

Нищо лошо срещу теб не казвам. Плаша се от заключенията на постващия темата!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Нищо лошо срещу теб не казвам. Плаша се от заключенията на постващия темата!!

То и мен ме страх абе ко става с тоя свят вчера тук имаше тема за самоубийство днес тая тема........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

То и мен ме страх абе ко става с тоя свят вчера тук имаше тема за самоубийство днес тая тема........

Веднага ти казвам какво има. Глезотия. Поголовно родителите не знаят как да възпитават и отглеждат децата си. С прекаленото глезене се случва точно това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човекът удря стената с кокалчетата, защото е гледал някое видео, в което обсяняват, че когато удариш някакъв твърд предмет с някоя от костите си(големия пищял на краката например) костите се напукват, след това тялото си свършва работата, пукнатините се запълват и така с тренировки и с течение на времето костта в тази зона става по-дебела и съответно по-здрава. Това е медицински доказан факт.

Между кокалчетата на пръстите и кожата, която покрива тези кокалчета обаче преминават схуожилия. Та какво ще стане с тези схуожилия при такива тренировки не ми е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, petie1 написа:

Има по-ефективно упражнение - да си блъска главата с юмруци. Едновременно и ръцете му ще заякнат, и главата... :D 
Накрая ще стане като във вица за мутрата и студента във влака ;)

Мутра, студент и младо момиче пътуват в едно купе. По някое време момичето казва:
- Ужасно топло е. Ще отвори ли някой прозореца?
Студентът скача веднага, хваща дръжката с две ръце и се опитва да отвори в продължение на няколко минути, но прозорецът е заял и не помръдва. Мутрата става, избутва го, удря една глава на стъклото и го натрошава. След това се обръща към студента и се почуква изразително по челото с думите:
- Само с мускули не става, моето момче! Трябва и тука горе да имаш нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...