Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте интересувам се относно интерактивна телевизия на Виваком.Много я хвалят телевизия ,канали и т.н.Искам да питам тези от вас които са я ползвали може ли от приемника да се пусни кабел и да се гледа на друг телевизор аналогова телевизия.Чувал съм че не може щяло да се вижда на 2 телевизора едно и също и решението било втори приемник.моля споделете мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таксата е малка и често има примоции. Бащата като си пуска телевизията имаше примоция - втория приемник да е безплатен за целия срок на договора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, crusader123 написа:

Много я хвалят телевизия ,канали и т.н.

Що да си даваш парите на свръх богати капиталисти ?
Купи си 2 приемника Edision Primo и си гледай без пари каквито ти е кеф канали, аз така съм направил и не смогвам да ги гледам всичките. Тази вечер гледах The Voice of Greece. А Свиваком знаеш ли кога ще ти ги пусне гъркините да ти попеят , а ? Точно никога братче. Ако предпочиташ рускини да ти пеят, тогава пусни си и зяпай петък вечер Голос със acestream. Аз и тях ги гледам. След тях тръгват украинките с Голос краини. И италианки има с The Voice от Италия и французойки с The Voice от Франция пак с Примото. И германки има, ама тия не ги гледам този сезон. А пък ако знаеш колко испански канали има за мачове, шапката ще ти падне.  Френските са 30-тина все в ХД. Италианските са три пъти повече, но не са всичките в ХД. Английските не съм ги броил скоро, но и от тях мнозинството са в ХД. Отделно имаш всичките Дискавърита дето са платени със свиваком и булшит, с руско и английско аудио. Някой са и на български даже. За турчетата има и на турски същите.
И всичко това без абонамент никакъв, цял живот.
А за измениците на родината като мене, дето са офейкали из Европата, Примото показва и българските БНТ1,2,3 и 4, НоваТВ, бТВ, България Он Еър, Канал3, Евроком, Алфа и един куп музикални и попски тъпотии.
По принцип със acestream има огромно изобилие от същите западни канали дено ви ги пускат по кабеларките, с руско аудио. И спортни канали има за виртуално толкова много мачове, че не се родил още тоя запалянко който би могъл да ги изгледа всичките. Някой от каналите са на испански. То и Примото показва 3 или четири спортни Арени от Сърбия, ама аз спорт не зяпам.
Аха, щях да забравя, има даже и регионални словашки канали ...
Абе ще си вкараш сам таралеж в гащите ако си купиш един Edision Primo, ще ти запуши мозъка от зор кои да оставиш в списъка ти и кои да изтриеш да не ти пречат. Трябва да се подготвеш психически предварително за пробиране измежду хиляди канали и да не правиш автоматично търсете, щото ще ти ги натреси всичките накуп и ще те заболи главата да се чудиш от къде по-напред да почнеш да ги пренареждаш и триеш и разчистваш. Умните хора търсят всеки ден по не повече от 50 канала и си дават време да ги проберат кои да изтрият, щото заглавията на каналите често нищо не ти говорят. Има един сайт който ти казва общо кво данат по кой канал, ама е само по категории.
Абе хората заради това си плащат на Свиваком, за имат малко канали за гледане и изборът да са го правили печелбарите тъговци вместо тях. Ха ха ха ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, crusader123 написа:

Чувал съм че не може щяло да се вижда на 2 телевизора едно и също и решението било втори приемник.моля споделете мнение.

Таксата за втория ти приемник е 2,  2.40лв на месец.

Най доброто решение всеки сам да си управлява телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нетуъркс е най-доброто решение. Няма излишни канали, а ония, за които искат пари, са си в пакета. Абонат съм на Виваком и е пълен ташак. Гледам максимум 10 минути на месец в кенефа, когато не ми се играе нещо на таблета. Смотаняци. Че и пари искат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, crusader123 написа:

Здравейте интересувам се относно интерактивна телевизия на Виваком.Много я хвалят телевизия ,канали и т.н.Искам да питам тези от вас които са я ползвали може ли от приемника да се пусни кабел и да се гледа на друг телевизор аналогова телевизия.Чувал съм че не може щяло да се вижда на 2 телевизора едно и също и решението било втори приемник.моля споделете мнение.

Условието да имаш инерактивна телевизия (IPTV) на Виваком е, че трябва да си техен абонат на интернет. След това вече може да ползваш  интерактивната телевизия, но максимум до четири телевизора. Като за 2, 3 и 4 се плаща по 2.40лв. на телевизор. Приемниците са собственост на Виваком и ти се предоставят за срока на договора. Ако имаш оптика от Виваком си заслужава да ползваш услугите им, иначе НЕ! Говорим за официална платена ТВ и поддръжка. Всяка фирма си има недостатъци, така че изборът е твой.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес с наличието на интернет, смарт телевизорите и мини компютрите се обезсмисля плащането за телевизия.
Всеки от вас може да си изгради собствена IPTV с ефирни цифрови канали с EPG и рекординг, към сървърът  могат да се добавят още до 10  стабилни BG канали достъпни канали без заплащане, разбира се не много интересни но има... и много чужди канали и музикални, сред които можете да откриете интересни доста!
Можете да си изградите освен IPTV ами и страхотен мултимедиен сървър и център.

Един мини компютър Raspberry Pi3 с Tvheadend, с USB DVB-T/2 приемник и един  USB DVB-S/2 приемник, можете да изкарате в IP свободни ефирни канали и  сателитни и да си ги пръскате в LAN и WAN дори, можете и да рестриймвате и m3u стриймове намерени в интернет, стига да са стабилни а не еднодневки.

Щом каналите са в IP, всеки смарт телефон или смарт телевизор ще ги приема без грижи.
Но дори и да нямате смарт телевизор, всеки мини компютър с линукс или андроид в комбинация с коди ще свърши чудесна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...