Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хора !както виждате се нуждая от така нар.ТV box! Главно ще се ползва за гледане на онлайн телевизия, тъй като нямам нито кабелна нито цифрова на мястото в което се намирам.Досега не съм имал подобно нещо и ми е интересно как точно работи.Др нещо ! Тези канали избират ли се както при телевизионните" със сканиране или как? Хубаво ли е качеството или е като при декодерите ала бала,със замръзване на картината.Забравих да спомена !имам смарт ТВ ,но не е андроид ако това има значение .Той е един от първите на самсунг Smart tv  и е доста бавен за образуване,забива и така нататък . Нуждая се от това да гледам Тв напълно безплатно  ако ме разбирате чрез така нар.Тв или Сетих  бокс. Моля да ми предложите нещо което е проверено и работи благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, plamen_petrov_80 написа:

Къде е това място дето нищо няма?

Интернет имаш ли и какъв?

Компютър/лаптоп?

Интернет да ! Но компютър и лаптоп не !

току-що, www543 написа:

Интернет да ! Но компютър и лаптоп не !

Моля за помощ в Арр store на телевизора няма това коди ли как се нарича да го изтегля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запознай се какво е Kodi.

Безплатно и гарантирано - само ефирната цифрова телевизия може да се определи като близко до това, дали можеш да я ползваш зависи от точния модел на телевизора ти.

Всичко друго днес работи - утре не се знае.

Безплатно и качествено - не ходят ръка за ръка!

Така и не каза каква скорост имаш за интернет, как го ловиш/споделяш и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen_petrov_80 написа:

Безплатно и гарантирано - само ефирната цифрова телевизия може да се определи като близко до това, дали можеш да я ползваш зависи от точния модел на телевизора ти.

Имам интернет от доставчик но не е оптичен а по въздух със една антена Nano station се казва .Телевизора има wifi и може и със лан кабел да се ползва но аз го ползвам чрез рутера .скороста  е 65м.б.поне това ми показва на телефона

преди 8 минути, plamen_petrov_80 написа:

Пробвах имаше едно IPTV приложение от Хъба ама не работи пробвах някакво друго руско програми работят ама за какво ми са!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази тема има информация за Андроид бокс какъв да си вземеш.

За гледане на 85 канала от преведените телевизии най доброто за мен е Da Player срещу 2лв. на месец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, PigManu написа:

За гледане на 85 канала от преведените телевизии най доброто за мен е Da Player срещу 2лв. на месец

Ще разгледам 

преди 14 минути, PigManu написа:

https://www.technopolis.bg/bg/Multimedia-Players/Multimedia-Player-DIVA-ANDROID-TV-STICK-QUAD-CORE-8GB/p/67116 това подобно на тв бокс  ли е!? Мн интересно!и колко ще ми върширабота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, www543 написа:

https://www.technopolis.bg/bg/Multimedia-Players/Multimedia-Player-DIVA-ANDROID-TV-STICK-QUAD-CORE-8GB/p/67116 това подобно на тв бокс  ли е!? Мн интересно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Товаhttp://novtablet.com/index.php?ul=T95Z-Plus_2-16

И товаhttp://novtablet.com/index.php?ul=H96-PRO кое ще има повече канали и кое е по добро .със еднакви параметри ги дават ,но тази грешка ми изглежда съмнителна !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, www543 написа:

Товаhttp://novtablet.com/index.php?ul=T95Z-Plus_2-16

И товаhttp://novtablet.com/index.php?ul=H96-PRO кое ще има повече канали и кое е по добро .със еднакви параметри ги дават ,но тази грешка ми изглежда съмнителна !

Инсталират се приложения, няма търсене на канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо си кажи мястото за да хванеш шестте безплатни ефирни програми, след това  ако не ти стигат ще се мисли и за други неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Филипов написа:

Първо си кажи мястото за да хванеш шестте безплатни ефирни програми, след това  ако не ти стигат ще се мисли и за други неща.

Аз не се опитвам да хвана тези ефирните има обхват просто ми трябват повече канали това е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MeCool ~$45 от Китай. Както каза @plamen_petrov_80 първо се запонай какво е KODI (мисля, че и DaPlayer може да инсталираш, просто аз не гледам телевизия и не съм пробвал). Нещата не са "розови" с тия неща, понякога свалят стрийминг линковете, зависи от интернет връзката и от стрийма дали ще прекъсва или ще работи идеално гладко (надали в повече случаи).

Важно е, че не всеки Android Box е с официалният Android TV софтуер. Повечето са с преправен андроид за устройството и не можеш да инсталираш всякакви приложения. Тези на mecool са с оригинален Android TV. Има и други, но от тези по-евтини няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, www543 написа:

Аз не се опитвам да хвана тези ефирните има обхват просто ми трябват повече канали това е !

Toва е плейлистата за Da Player 2лв. на месец 85 канала от всички жанрове както и всички HBO и Cinemax

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, PigManu написа:

Toва е плейлистата за Da Player 2лв. на месец 85 канала от всички жанрове както и всички HBO и Cinemax

Инсталирах    D Player  ,на телефона ама какво трябва да въведа ,че да тръгне

Screenshot_20181130-174940_Da Player.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши го ръчно оттук   live.bgtv.stream/bg.json     

преди 4 минути, www543 написа:

Копирам го и нищо пише еrror  

Да успях но много забива

Зависи от нета, а и трябва да се плати

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, PigManu написа:

Напиши го ръчно оттук   live.bgtv.stream/bg.json     

Зависи от нета, а и трябва да се плати

А може ли да се добавят и др плей листи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, www543 написа:

А може ли да се добавят и др плей листи

На този плеър не знам да може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А 

преди 2 часа, PigManu написа:

На този плеър не знам да може.

А пробвал ли си с КОDI? Там дали има повече канали и кои  са плейлистите за него ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, www543 написа:

А 

А пробвал ли си с КОDI? Там дали има повече канали и кои  са плейлистите за него ?

В KODI има само ефирните телевизии.

За такива листи ги питай тука 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, да не пускам нова тема ще питам тук.

Закупих TV box X96 mini от емаг, дойде с DA Player, в който има 50-60 канала, включително и спортните канали, не насича, но качеството е лошо 480 или 720п, освен рекламите, които изкачат постоянно сега и спря и поиска плащане.

Въпроса ми е, да търся ли техник да го настройва, или направо да се откажа и да си мина на кабелна с декодер?  Телевизора си е смарт, главно исках да ползвам бокс-а за гледане на ТВ, тъй като се подведох по многото канали, а и ми казаха, че е 1080п. Така де, ако може да ми дадете съвет, тъй като не съм запознат, ако ще е по-добра картината и безпроблемна с декодер и кабелна, направо да го връщам.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Da player e с такса 2лв. на месец и 85 канала тв.

Иначе от оператор като картина е по добре имаш и HD канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, PigManu написа:

Da player e с такса 2лв. на месец и 85 канала тв.

Иначе от оператор като картина е по добре имаш и HD канали.

Значи направо да им го връщам, качеството е гадно, а и такси - до тук с "безплатно" "без месечни абонаменти". Както и да е избързах.

А иначе да си взимам ли декодер външен, при положение, че телевизора ми има вграден? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...