Премини към съдържанието
Still Hustlin

Машинка за подстригване Philips | HC-5440

Препоръчан отговор

Philips HAIR CLIPPER SERIES 5000 | HC-5440.

Машинката е въпросния модел чисто нова е, но нещо ме скубе, а за пръв път я ползвам досега. Пробвах да я зареда, но пак същия проблем.. пише, че не трябва и да се смазва, с никакво масло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Still Hustlin написа:

Машинката е въпросния модел чисто нова е, но нещо ме скубе, а за пръв път я ползвам досега. Пробвах да я зареда, но пак същия проблем.. пише, че не трябва и да се смазва, с никакво масло.

Вероятно се е задръстила, трябва да почистите ножчетата от забитите косми. Аз ползвам подобна Philips HC-3400 вече няколко години и съм много доволен, но след всяко подстригване я почиствам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Still Hustlin написа:

Ако не стане с почистване.

Може да е дефектна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Soviet Soldier написа:

Вероятно се е задръстила, трябва да почистите ножчетата от забитите косми. Аз ползвам подобна Philips HC-3400 вече няколко години и съм много доволен, но след всяко подстригване я почиствам. 

Не е до това, защото за пръв път я ползвах.

преди 9 часа, PigManu написа:

Ако не стане с почистване.

Може да е дефектна.

Най-вероятно. Мисля да я върна да ми я сменят, с друга или да оправят тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Still Hustlin написа:

Не е до това, защото за пръв път я ползвах.

Най-вероятно. Мисля да я върна да ми я сменят, с друга или да оправят тази.

Щом е ползвана не може да се връща, може само по гаранция да пробвате да я пуснете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Soviet Soldier написа:

Щом е ползвана не може да се връща, може само по гаранция да пробвате да я пуснете. 

Между-другото 3-тата серия която ти спомена наистина са безпроблемни, защото братовчед ми има такава и е дооооста по-добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Still Hustlin написа:

Между-другото 3-тата серия която ти спомена наистина са безпроблемни, защото братовчед ми има такава и е дооооста по-добра.

Като за 32лв е супер. За толко я взех от Е-маг преди години, а сега са и по-евтини, точно тоя модел машинки. Като за в домашни условия е добра, но ако търсите нещо професионално за сложни прически истината са Wahl и Oster, но там вече цените започват от 150лв. нагоре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Soviet Soldier написа:

Като за 32лв е супер. За толко я взех от Е-маг преди години, а сега са и по-евтини, точно тоя модел машинки. Като за в домашни условия е добра, но ако търсите нещо професионално за сложни прически истината са Wahl и Oster, но там вече цените започват от 150лв. нагоре. 

Подстригвам се 1-ви номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Still Hustlin написа:

Подстригвам се 1-ви номер.

Може проблемът на вашата машинка да е в не достатъчно заредената батерия. Преди ползвах китайска на "Елит" с батерии, ужасна работа, особено като почна батерията да умира, та при покупката на новата държах да е без батерии. Иначе имах същия проблем, скубеше и се затрудняваше да подстригва нормално. С Philips HC-3400 такива проблеми не съм имал. Реже с лекота. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Soviet Soldier написа:

Може проблемът на вашата машинка да е в не достатъчно заредената батерия. Преди ползвах китайска на "Елит" с батерии, ужасна работа, особено като почна батерията да умира, та при покупката на новата държах да е без батерии. Иначе имах същия проблем, скубеше и се затрудняваше да подстригва нормално. С Philips HC-3400 такива проблеми не съм имал. Реже с лекота. 

Явно ще си я сменя.

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.