Премини към съдържанието
sss16

Търся програма за screen videorecording

Препоръчан отговор

Здравейте,

коя програма ползвате за скрийн видео рикординг.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно искаш да записваш? На какъв хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам за запис на десктоп MSI AfterBurner, за игри ползвам nVidia ShadowPlay.

Други прилични, които съм ползвам са CamStudio и Debut Video Capture.

От платените може би една от най-добрите е Mirillis Action.

Успех с избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е за игри. Да записвам какво правя на десктопа, но всичко е или пшлатено или до 5 минути

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички които съм изброил в предишния си коментар с изключение на Mirillis Action са БЕЗПЛАНТНИ и стават не само за ИГРИ. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CamStudio може само в .ави и не мога да компресирам. Много големи стават файловете. Ще пробвам другите, които спомена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма как хем да е безплатно хем всичко да ти е както искаш. След това си конвертирай видеото в какъвто формат искаш, какво му е трудното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, sss16 написа:

CamStudio може само в .ави и не мога да компресирам. Много големи стават файловете. Ще пробвам другите, които спомена

Да, CamStudio има доста малко настройки. Аз преди използвах кодека Xvid към нея.

NqfnnaW.png

Другите решения предлагат повече опции. За MSIAfterburner съм задал да се използва Nvidia Nvenc H.264 с прилично ниво на компресия и не стават чак толкова големи.

jBphrkT.png

1lRv76Q.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване