Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. След като си сменихме кабелния оператор - сега сме с netsurf на единия телевизор Fhilips постоянно през няколко секунди излиза съобщението от снимката. Образа е перфектен, но не знам как да го оправя, защото е доста неприятно sad1.gif Моля, ако някой знае да помогне.

47193933_188729678747797_8398005478637961216_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как е свързан телевизора - директно към кабела или с някакъв приемник с HDMI или друга връзка? Това съобщение от приемника или е или от телевизора?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора е свързан  с приемник на нетсърф с HDMI връзка. А приемника на нетсърф е свързан с рутер, ако това има знамение. Съобщението е от телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си сигурен, че съобщението е от телевизора?

На какъв език е настроен телевизора да показва настройките си?

Какво става ако се натисне стрелка надолу от дистанционното управление или от самия телевизор?

Свързан ли е с нещо друго телевизора - компютър, USB памет и т.н.?

Ако се пусне клип от USB памет появява ли се съобщението - при включен HDMI от приемника / при изключен HDMI?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я включи другия телевизор към същата кутийка да видим какво излиза. Това, че е върху екрана на телевизора  не означава че е от него. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами след 6 часа ръчкане в настройките, попаднах на една EASY LINK - изключих я ...и това съобщение вече не се появява. Благодаря Ви много за бързата реакция!

ПС След това за проба я включих и веднага ми се появи пак. 

ПС2

Ето това представлява настройката:

С EasyLink можете да управлявате свързано устройство, например Blu-ray Disc плейър, с дистанционното управление на телевизора. EasyLink използва HDMI CEC за комуникация със свързаните устройства.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.