Премини към съдържанието
Nikol13

проблем със Samsung Galaxy A6+ - включи се Безопасен режим

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с моя телефон Samsung Galaxy A6+. Днес сутринта ми се включи ,,Безопасен режим" на телефона. Цял ден четох какво ли не и пробвах всичко и не може да ми се оправи. Не ми дава да вляза в нито едно изтеглено приложение. Какво мога да направя, като се има в предвид, че копчето за звука ми е хлътнало навътре. Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безопасния режим се включва при задържане на копчето за звука, което ти е постоянно натиснато, при стартиране на телефона. Дай го в сервиз да ти оправят това "копче" и би трябвало да се оправи телефона, ако има друг проблем в сервиза ще ти кажат. Прочети и правилата за пускане на нови теми, нищо че си на 13 години. Тази тема сигурно ще се изтрие, ако някой не ти оправи заглавието.

https://www.kaldata.com/forums/guidelines/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Nikol13 написа:

Здравейте! Имам проблем с моя телефон Samsung Galaxy A6+. Днес сутринта ми се включи ,,Безопасен режим" на телефона. Цял ден четох какво ли не и пробвах всичко и не може да ми се оправи. Не ми дава да вляза в нито едно изтеглено приложение. Какво мога да направя, като се има в предвид, че копчето за звука ми е хлътнало навътре. Благодаря предварително! 

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не съм прочела правилата, но трябваше спешно да пиша за проблема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване