Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Проблемът е следния, става въпрос за един и същ лаптоп, по неясни причини след преинсталация ми смени името на видео картата!

Бях със уиндоус 10, и на уиндоус 10 ми пишеше модел на видео картата AMD R5 M330, но така като не ми хареса десятката, сега на същия лаптоп сложих уиндоус 8.1 и ми пише модела на видео картата

AMD HD 8600M  series, но не намирам драйвъри за този модел!  Моля помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Русер написа:

Здравейте! Проблемът е следния, става въпрос за един и същ лаптоп, по неясни причини след преинсталация ми смени името на видео картата!

Бях със уиндоус 10, и на уиндоус 10 ми пишеше модел на видео картата AMD R5 M330, но така като не ми хареса десятката, сега на същия лаптоп сложих уиндоус 8.1 и ми пише модела на видео картата

AMD HD 8600M  series, но не намирам драйвъри за този модел!  Моля помогнете!

Хайде сега кажи модела на лаптопа, че да не гадаем!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Хайде сега кажи модела на лаптопа, че да не гадаем!!

Lenovo G50-80

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйвърите на производителя. Изтегли си правилните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Ето ти линк с драйвърите на производителя. Изтегли си правилните драйвери.

С този драйвер от 21 Sep 2016 успех да подкара нови игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

С този драйвер от 21 Sep 2016 успех да подкара нови игри.

Ами това е. Друг няма. А нови игри  на този дарак няма как да подкараш!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има драйвер и съм дал връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Raze написа:

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ами това е. Друг няма. А нови игри  на този дарак няма как да подкараш!

Благодаря, изтеглих драйвърите и всичко е точно!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За подкарването с нов драйвер всичко ще се подкара, въпроса е дали и как ще се играе, за тежки игри ще е мъчение:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Русер написа:

Благодаря, изтеглих драйвърите и всичко е точно!  :)

Да си знаеш. Лаптопа не е за игри. Следи си му температурите. И така!

преди 2 минути, Raze написа:

За подкарването с нов драйвер всичко ще се подкара, въпроса е дали и как ще се играе, за тежки игри ще е мъчение:

Бараката си не става. Пишете каквото искате. Новите игри не може да ги подържа. Друг е въпроса колко ще си мерим пи...ките  във форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом така мислиш.  Просто това, което си дал, е старо и неактуално, но твоя работа, щом за теб това е "мерене на пишки", а не решаване на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Raze написа:

Щом така мислиш.  Просто това, което си дал, е старо и неактуално, но твоя работа, щом за теб това е "мерене на пишки", а не решаване на проблема.

Не мисля, а го знам. Това не е старо, а са драйвъри на производителя. Новите ще правят проблеми. Въобще марката лайново е под всякаква критика. Достатъчно с тези курници. Тези не могат нищо да правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не играеш игри изобщо или позлваш само стар хардуер. Точно производителите на лаптопи си пускат 1-2 драйвера при изкарването на хардуера и след това заебават всичко, най-много да го поддържат още някоя и друга година за средния и по-високия клас. След това оставят всичко в ръцете на производителите на компоненти. Особено за графичните чипове постоянно излизат нови неща и за да са съвместими и безпроблемни при новия софтуер се налага актуализиране или промяна на драйверите постоянно. Със стари графични драйвери има игри, които не вървят или не вървят правилно, дават артефакти и така нататък, затова е добре да се обновяват постоянно при наличие на нови, особено ако се играят нови игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Raze написа:

Май не играеш игри изобщо или позлваш само стар хардуер. Точно производителите на лаптопи си пускат 1-2 драйвера при изкарването на хардуера и след това заебават всичко, най-много да го поддържат още някоя и друга година за средния и по-високия клас. След това оставят всичко в ръцете на производителите на компоненти. Особено за графичните чипове постоянно излизат нови неща и за да са съвместими и безпроблемни при новия софтуер се налага актуализиране или промяна на драйверите постоянно. Със стари графични драйвери има игри, които не вървят или не вървят правилно, дават артефакти и така нататък, затова е добре да се обновяват постоянно при наличие на нови, особено ако се играят нови игри.

Аз съм бивш геймър! Не забравяй това. Производител може да ми пуска и драйвери за МАРС. Проблема е, че този лаптоп си не става за тежки игри. Хардуера му е кофти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой е решил че лаптопите стават за игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, petie1 написа:

А кой е решил че лаптопите стават за игри?

И защо да не стават? Аз не виждам проблем, а имам такъв лаптоп от над 3 години! Ти какъв лаптоп имаш, че твърдиш това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Raze написа:

преди 20 минути, Raze написа:

И защо да не стават? Аз не виждам проблем, а имам такъв лаптоп от над 3 години! Ти какъв лаптоп имаш, че твърдиш това?

преди 7 часа, Емил Костов написа:

Аз съм бивш геймър! Не забравяй това. Производител може да ми пуска и драйвери за МАРС. Проблема е, че този лаптоп си не става за тежки игри. Хардуера му е кофти. 

Междудругото детето играе игри на този лаптоп, като battlefield GTA V  и така, вярно че видео картата е малко топла, но се играят!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

Е твоя си работа ама аз не смятам че тези машинки са за игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази в темата може и да не е подходяща или да е подходяща за по-стари и по-леки игри, но има лаптопи, с които можеш да си играеш всичко на максимални настройки и 1080p до 4К резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Raze написа:

Тази в темата може и да не е подходяща или да е подходяща за по-стари и по-леки игри, но има лаптопи, с които можеш да си играеш всичко на максимални настройки и 1080p до 4К резолюция.

На доста солена цена мисля? И след две три години вмедсто да смениш само видеокартата хвърляш целия лаптоп май?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си взел прекалено бюджетен да, но моя лаптоп от подписа примерно все още си подкарва всички нови игри на HD/fullHD резолюция и средни, дори някои високи настройки. Не е от най-скъпите, струваше около 1800 лева като го вземах. А в момента за тази цена се взема много по-мощна машина, с която в следващите няколко години ще си играеш всичко на FullHD 60+ кадъра, достатъчна ти е видеокарта GTX 1060. За в бъдеще ще има и по-добри машини за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...