Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

https://www.olx.bg/ad/kompyutar-hp-prodesk-i5-4570-8gb-120gb-ssd-500gb-hdd-win-CID632-ID7Fy0F.html#e1ddc21f6a;promoted

дали е истина или е прекалено хубаво да е истина ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори го във еконта и виж дали отговаря на характеристиките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Yvan Sergeеv написа:

https://www.olx.bg/ad/kompyutar-hp-prodesk-i5-4570-8gb-120gb-ssd-500gb-hdd-win-CID632-ID7Fy0F.html#e1ddc21f6a;promoted

дали е истина или е прекалено хубаво да е истина ?

Има ги на няколко места да се продават втора ръка, но на двойна цена. Без монтиран SSD - само HDD - 500 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Still Hustlin написа:

Отвори го във еконта и виж дали отговаря на характеристиките.

а ако  не работи ама отговаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Yvan Sergeеv написа:

а ако  не работи ама отговаря 

Ванка! Не ми се е случвало да не работи, но аз съм вземал от фирми , продаващи ги 2-ра ръка. Можеш да опиташ със тест, както колегата ти е написал. Работят перфектно. А и захранването вече не е като на старите модели. Ако търговеца е сериозен, няма да имаш проблеми.Човекът продава 39 бройки, а не един. Още по вече, си близко до София.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не! То десктоп компютрите стават все по-евтини! Даже и да има нещо непоправимо...не вярвам...На части да го продадеш ще си избиеш парите!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Защо не! То десктоп компютрите стават все по-евтини! Даже и да има нещо непоправимо...не вярвам...На части да го продадеш ще си избиеш парите!

браво мацка

затва на жена пари не  се дават

ше купувам 

пък после ще го продавам на части я  работят я не 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбираш се с продавача да ти го достави до вас с опция за тест, включваш и тестваш 15-20 минути, ако всичко е наред плащаш. Ако си от София - отиваш на място. Недостатък е, че е малка кутия и ако слагаш видеокарта трябва да е нископрофилна и да и смениш задната планка.

преди 4 минути, barbuncela написа:

Малко трудно ще го продаде на части, да не казвам невъзможно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Yvan Sergeеv написа:

браво мацка

затва на жена пари не  се дават

ше купувам 

пък после ще го продавам на части я  работят я не 

Ами тогава не купувай като се съмняваш! И кое няма да работи! Всичко ли? Процесор, РАМ, Захранване, Едно SSD един хард!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Разбираш се с продавача да ти го достави до вас с опция за тест, включваш и тестваш 15-20 минути, ако всичко е наред плащаш. Ако си от София - отиваш на място. Недостатък е, че е малка кутия и ако слагаш видеокарта трябва да е нископрофилна и да и смениш задната планка.

не ми пречи и да надстърача може и на едни винкели да  ги закача нещата 

преди 3 минути, Raze написа:

Ако си от София - отиваш на място.

да клопка на наркомани да ми земат пари 

нали до 300 лв е нищожно престъпление и не го зачитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

41-во правило на агент Гибс: "Ако ти се струва, че се опитват да те прецакат, най-вероятно наистина е така" :cool: .

Отиди на място, отвори компютъра, прегледай частите дали са същите, като в описанието, включи го и виж как работи, направѝ тестове. Ако всичко е наред, тогава купувай. Никакви такива "15 минути тест пред куриера".

Цената е подозрително ниска. То само процесорът и дисковете струват толкова, ако се пуснат в базара.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ProDesk 600 G1

искам да сложа  gtx 750 ti  ама не знам  дали ще стане  търих  в нета   почти нищо  и имали проблеми 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Raze написа:

Малко трудно ще го продаде на части, да не казвам невъзможно.

Как пък нямало да го продам на части! Само Рама и хардовете избиват цената!  :)

А можеш и тест да направиш. Казахте вече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Само Рама и хардовете избиват цената!  :)

аре сега струват 130лв някъде

ама ти може и да продаваш ама трябва да има и някои да ги купи 

аматова ако работятт представи си  е плувал във вода компютъра 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeеv написа:

аре сега струват 130лв някъде

Порови из "Продавалник" и виж как вървят цените!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Порови из "Продавалник" и виж как вървят цените!

ровя от 2 седмици научих сички сокети и чепсети 

ама  тея HP  са некви проблемни 

1 Gb ram 10  лв

500  gb 30   лв

ssd 50 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Yvan Sergeеv написа:

ровя от 2 седмици научих сички сокети и чепсети 

ама  тея HP  са некви проблемни 

Винаги можеш да тестваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, barbuncela написа:

Как пък нямало да го продам на части! Само Рама и хардовете избиват цената!  :)

А можеш и тест да направиш. Казахте вече! 

Я пак? Колко струва 120 GB SSD и HDD 500 GB втора употреба според теб?

Ново SSD с гаранция: http://nikem-bg.net/computer-components/ADATA-Ultimate-SSD-SU650-120GB/ - Цена: 44.94 лв. с ДДС

Диска я го продаде за 30 лева, я не, 500 GB нов с 2 години гаранция се намира за около 55 лева, може да има и за по-малко, а този дето не се знае на колко часа и в какво състояние е не знам кой ще го вземе изобщо. Така че HDD+SSD не повече от 50-60 лева. RAM паметта да е около 40-50 лева, зависи и каква е точно и колко плочи са, още повече ако е сървърна съвсем ще е без пари. Обявите в продавалник не ги гледай кой какво и за колко продава, там може и тази конфигурация или компонентите и да са 2-3+ пъти по-скъпи, това не значи, че някой някога ще ги купи, има стотици обяви с нереални цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих се занимавала, продавача е регистриран ноември в олх, няма други обяви, телефона му не излиза никъде в търсачката, на мен лично работата ми мирише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем ако се тества машината преди да се вземе и всичко е наред тогава да се плати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е много ясно, че продавачът не е фирма, не е регистриран законно, не предлага гаранция, и т.н. :)

Най-вероятно тези компютри са донесени от Европа, някоя тамошна фирма ги е изхвърлила, защото си обновява техниката, и нашенецът ги е изкупил на цени като за електронна скрап (10-20Е парчето), и сега ги препродава тук. Цената е ниска, защото бърза да се отърве от тях, и така е на голяма печалба.

Много е възможно компютрите да са читави. Но има и риск. Всеки си решава дали да се пробва.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OLX - означава внимание, но пък може и да удариш десятката. Зависи си ти от късмета :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато се чудите обадих се на човека. Каза че оригиналните клавиатура (не питах дали на германска подредба) и мишка са в комплекта, а SSD е ново от нашенски магазин. От Германия са, вървят си с лепенките за Win. Не е OEM версия - така че на който му трябва лицензно да се ориентира към съответна фирма за +50 лв Win10. Снимките в обявата са от нета, за това има разлики.

Ако има останали другата седмица като имам път може и да се пробвам, каза че не е проблем да тестваме на място. И не е в Обеля, а в Надежда.

Интересуваше ме дъното поддържа ли хардове над 2TB. примерно 4, но не можа да ми отговори. Има 4 SATA порта и записващо DVD.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

Докато се чудите обадих се на човека. Каза че оригиналните клавиатура (не питах дали на германска подредба) и мишка са в комплекта, а SSD е ново от нашенски магазин. От Германия са, вървят си с лепенките за Win. Не е OEM версия - така че на който му трябва лицензно да се ориентира към съответна фирма за +50 лв Win10. Снимките в обявата са от нета, за това има разлики.

Ако има останали другата седмица като имам път може и да се пробвам, каза че не е проблем да тестваме на място. И не е в Обеля, а в Надежда.

Интересуваше ме дъното поддържа ли хардове над 2TB. примерно 4, но не можа да ми отговори. Има 4 SATA порта и записващо DVD.

Щом те интересува, веднага ти отговарям. Без проблем сложих на познат 2 HDD x 4 terabajta, но това беше не версия 600 G1, а 800 G1.  Разликата е в дъното на двата модела и може би в чипсета, не съм уверен, защото не можах да намеря подробна информация в интернет по този въпрос. На официалната им страница за България има връзка с представител на фирмата в България. Там може би ще ти дадат точен отговор на въпроса за този тип.Желателно е ако питаш, да ти дадат човек запознат с хардуера им. Иначе отговаря някаква мома, от която може да чуеш само "това не го зная". Още веднаж -  Моделът на който съм слагал дискове е 800 G1 със същият процесор, захранване , памет и даже кутията е същата. На  600 G1, вляво виждаш, че може да се постави също диск. Реално е направено за монтиране на четец за карти, което присъства в някои техни модели от тази серия. При 800 G1 на това място има слим записвачка. Това им е разликата на външен вид.В модел 800 G1 спокойно се събират 3 диска размер 3,5 инча. Аз съм сложил и SSD 50 гига за операционната система в мястото на PSI слота с помоща на приспособление, изработено от мен. По надолу ще ти дам снимка. Определено, машината работи отлично вече около 3-4 месеца. Как се държи на игри, не ние интересувало, защото машините се ползват по "предназначение".

IMG_20181003_234153.jpg

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих защо е  евтино

ако въобще е това което пише

захранването е  малко и  ще трябва да се смени  ако ще се слага допълнителна видеокарта  и дали ще я приме дъното е под въпрос 

може да работи във вида в който се  продава без да се барника  за ъпгрейди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.