Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Отговор за себе си Уж имам, но искам и да попитам, че да съм сигурен.

На работа всички служебни компютри са DELL 755 с вградени видеокарти. Шефа иска на един от тях да сложи малко по - жива такаваи разбира се и евтина.

Насочил се е към някаква Nvidia 64бита 500mb DDR3

Въпроса е ще тръгне ли със сигурност за да я поръча???

Благодаря за отговорите

П.П. Малко обърках раздела, ма те бързане!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземате компютъра под ръка и на място се пробва и ако стане се заплаща картата.

Без модел на тая карта на къде?

DELL 755 - кой физически размер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този "шеф" чувал ли е за амортизация на хардуера? Тези "компютри" до живот ли мисли да ги ползва (неговия и на внуците му сигурно)? Толкова ли е беден? Каква е целта на добавяне на външната видеокарта? Едва ли ще има промяна в работата на тази антика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, plamen_petrov_80 написа:

Вземате компютъра под ръка и на място се пробва и ако стане се заплаща картата.

Без модел на тая карта на къде?

DELL 755 - кой физически размер?

Не четеш! Ще се поръча. Къв компютър под ръка????

преди 17 минути, Raze написа:

Този "шеф" чувал ли е за амортизация на хардуера? Тези "компютри" до живот ли мисли да ги ползва (неговия и на внуците му сигурно)? Толкова ли е беден? Каква е целта на добавяне на външната видеокарта? Едва ли ще има промяна в работата на тази антика.

Като всеки "Биг Бос" му се ще нещо като за без пари и да не влага в ново. Все едно не знаеш.

"Каква е целта на добавяне на външната видеокарта" - не зная. Възложено ми е само да проуча.

Хайде сега ако обичате конкретно по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

desktop-optiplex-755-left-hero-504x350.p

Това всичкото е Dell 775. Да не ти обяснявам пък колко различни марки и модели "Nvidia 64бита 500mb DDR3"

Хайде сега ТИ малко по-конкретно по темата, става ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Black Power написа:

Не четеш!

По-скоро ТИ не пишеш!

А така на сляпо никаква работа няма да свършите - отиваш и си го питаш с каква цел се взема видео картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Black Power написа:

Не четеш! Ще се поръча. Къв компютър под ръка????

Като всеки "Биг Бос" му се ще нещо като за без пари и да не влага в ново. Все едно не знаеш.

"Каква е целта на добавяне на външната видеокарта" - не зная. Възложено ми е само да проуча.

Хайде сега ако обичате конкретно по темата.

Кое не е по темата? Нито бюджет си дал, нито точен модел на машината или поне дъното. Поне да беше казал каква е тази "някаква" видеокарта, към която се е насочил този бедняк. И му покажи какво сме писали във форума, току виж му дошъл акъла, в тази фалираща фирма, която не може да отдели едни 500-700 лева за читава машина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре мерси за отговорите.

Темата е приключена!

Не съм и очаквал друго освен спам.:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Black Power написа:

Nvidia 64бита 500mb DDR3

Спама го почна ти!

Карта с 500mb памет няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Black Power написа:

Здравейте. Отговор за себе си Уж имам, но искам и да попитам, че да съм сигурен.

На работа всички служебни компютри са DELL 755 с вградени видеокарти. Шефа иска на един от тях да сложи малко по - жива такаваи разбира се и евтина.

Насочил се е към някаква Nvidia 64бита 500mb DDR3

Въпроса е ще тръгне ли със сигурност за да я поръча???

Благодаря за отговорите

П.П. Малко обърках раздела, ма те бързане!!!

eвтиното излиза скъпо 

не си заслужава да се наливат пари в стара техника .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.12.2018 г. в 13:50, Raze написа:

към която се е насочил този бедняк. И му покажи какво сме писали във форума, току виж му дошъл акъла, в тази фалираща фирма, която не може да отдели едни 500-700 лева за читава машина!

Бедняка ще те купи барбар с дрипите ти + катуна от А до Я!  Всеки си прави сметката и за това е богат. Не се пише така за властни и силни хора, които не познаваш!  Показах му коментарите и той каза ,че с шутовщини не му се занимава. Ти какво повече правиш с 5 kw захранване, 20gb RAM и машина 3000лв - чешаш егото си ли??? Нищо повече от пр. нас не правиш с машинката за 100лв. Смееешно, комично и трагично!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти защо се буташ между шамарите като бъкел не разбираш а посредника винаги го отнася? Трай си и го остави да купува каквото иска пък като не стане да си я бие у главата тая карта.

Вече ти се обясни а и на него щом е чел че има няколко вида кутии с различни захранвания както и различни видове видеокарти.

Някой стават за карти до 75W (без допълнително захранване) други до 35W а трети не стават за никакви (няма дори слот за тая видеокарта).

В зависимост от кутиите може да се иска нископрофилна тоест не всяка карта ще се събере дори захранването да е достатъчно.

Отваря се капака и се прави снимка на вътрешността включително на лепенката на захранването след това се поства и получаваш ясен отговор.

Ясен отговор дали може да се сложи видеокарта и ако да каква но не и на другия въпрос за неясно каква видеокарта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Black Power написа:

Бедняка ще те купи барбар с дрипите ти + катуна от А до Я!  Всеки си прави сметката и за това е богат. Не се пише така за властни и силни хора, които не познаваш!  Показах му коментарите и той каза ,че с шутовщини не му се занимава. Ти какво повече правиш с 5 kw захранване, 20gb RAM и машина 3000лв - чешаш егото си ли??? Нищо повече от пр. нас не правиш с машинката за 100лв. Смееешно, комично и трагично! 

Така е, с идиоти, особено с такива с пари, никога не можеш да излезеш на глава. Welcome to Bulgaria, както се казва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Roujin Z написа:

Трай си и го остави да купува каквото иска пък като не стане да си я бие у главата тая карта.

Ммммм, да! Правилният отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно! Когато не искаш да даваш пари се прави следното. Отвиват се две винтчета и се гледа какво имаме в кутията. А на картата трябва да има лепенчица.

Ако това което виждаме не ни навява никакви мисли се прави снимка с телефончето и хоп получаваме отговорчета.

И десет годишно детенце да беше щеше да го разбере но тук имаме жесток мързел и явно не е само шефски

но и на служителите след като никой в тая фирма не може да се справи с елементарни неща.

Предлагам да ви намали заплатите за един месец и да си купи нов компютър със спестените пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Roujin Z написа:

Именно! Когато не искаш да даваш пари се прави следното. Отвиват се две винтчета и се гледа какво имаме в кутията. А на картата трябва да има лепенчица.

Ако това което виждаме не ни навява никакви мисли се прави снимка с телефончето и хоп получаваме отговорчета.

И десет годишно детенце да беше щеше да го разбере но тук имаме жесток мързел и явно не е само шефски

но и на служителите след като никой в тая фирма не може да се справи с елементарни неща.

Предлагам да ви намали заплатите за един месец и да си купи нов компютър със спестените пари.

А, бе яяяя! Аман от философии!

Доколкото разбрах на простичък въпрос хора от близък сервиз са дали отговор за 30 секунди без излишни мъдрости и съждения. Демек - да става и поръчайте. Аз загубих почти 2 дни в този форум в празни приказки.

Не бях ли писал - Темата е приключена!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Black Power написа:

А, бе яяяя! Аман от философии!

Доколкото разбрах на простичък въпрос хора от близък сервиз са дали отговор за 30 секунди без излишни мъдрости и съждения. Демек - да става и поръчайте. Аз загубих почти 2 дни в този форум в празни приказки.

Не бях ли писал - Темата е приключена!!!

Първо не е ясно дали на тях им е предоставена точно същата информация.

Второ докато картата не е поставена и работи коректно в системата - отговора им не носи никаква стойност.

Трето такава карта НЕ съществува, а колко са компетентни в тоя сервиз без да съм присъствал не мога да кажа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може  видео картата да е извадена от някоя кофа за боклук и да ѝ се   изтрили модела и марката. Затова чиляк, който 5 години е форумен член, да не може да ѝ напише заглавието. Еле пък да спомене за компютрите, с които бачкат в работата му, дали са в права кутия, легнала или малък размер :angry:

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.12.2018 г. в 22:34, sliderum написа:

Може  видео картата да е извадена от някоя кофа за боклук и да ѝ се   изтрили модела и марката. Затова чиляк, който 5 години е форумен член, да не може да ѝ напише заглавието. Еле пък да спомене за компютрите, с които бачкат в работата му, дали са в права кутия, легнала или малък размер :angry:

Картата получена и.......! Колкото и вие бяхте полезни за мен, то толкова и аз за форума - това като отговор относно постиганото като резултат от монтажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.