Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Eclipse2G

Някои игри не тръгват без видима причина.

Препоръчан отговор

От скоро имам проблем с някои игри под Windows 7. След като ги стартирам, нищо не се случва. Няма грешка. В процесите гледам, че тръгва и след секунда/две, изчезва. Пробвах и с оригиналната ми DIRT 3, която вървеше преди години. Сега съм му сложил всичките глупости, които иска играта, заедно с GFWL и нищо. Преди време имах и проблем с Splinter cell. До скоро вървеше, а сега като я пусна, процесора работи на 50-60% и до там. Играта не се  пуска. Изключвам антивируса, защото до сега не ми прави проблеми. Подозирам някакъв скапан ъпдейт да се е намърдал. За вируси също няма шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен dirt3 кое друго прави проблеми? Само игри ли не тръгват? Пробва ли със спряна антивирусна? В device manager да няма липсващи драйвери? Какъв е хардуера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно им липсва някой runtime
Visual C 20XX 32/64
Стартиране с администраторски права пробва ли?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от 3 години не съм с 7-ца и ще говоря на посоки

десен бутон върхи иконата на играта / оправи проблеми с съвместимостя / и мисля че се избираше други изисквания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Eclipse2G написа:

От скоро имам проблем с някои игри под Windows 7. След като ги стартирам, нищо не се случва. Няма грешка. В процесите гледам, че тръгва и след секунда/две, изчезва. Пробвах и с оригиналната ми DIRT 3, която вървеше преди години. Сега съм му сложил всичките глупости, които иска играта, заедно с GFWL и нищо. Преди време имах и проблем с Splinter cell. До скоро вървеше, а сега като я пусна, процесора работи на 50-60% и до там. Играта не се  пуска. Изключвам антивируса, защото до сега не ми прави проблеми. Подозирам някакъв скапан ъпдейт да се е намърдал. За вируси също няма шанс.

Тези които не тръгват кракнати ли са? След ъпдейт  кракнати игри не тръгват повече с всички операционни системи, особено 10. Затова...нова инсталация и моментално забраняваш Windows Update. A с Windows 10 последния, изобщо не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едната е оригинална.

преди 4 часа, Raze написа:

Освен dirt3 кое друго прави проблеми? Само игри ли не тръгват? Пробва ли със спряна антивирусна? В device manager да няма липсващи драйвери? Какъв е хардуера?

Еasy to do backup сега пък не иска да тръгне. Искала рестарт на машината. До сега всичко това си вървеше без проблем. По антивируса нищо не е пипано, следователна тя отпада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следователно може и бозата да ти се е вкиснала или нещо да си лепнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Raze написа:

Следователно може и бозата да ти се е вкиснала или нещо да си лепнал.

Май си е бозата. За лепванане силно се съмнявам, тъй като ползвам лицензиран Касперски, mbam free & hitman pro и adwcleaner.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирай си инсталираните VC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, DarkEdge написа:

Ха  Ха  Ха :)  Ако искаш вярвай! Лично съм експериментирала!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, barbuncela написа:

Ако искаш вярвай!

С тоя празния цитат на кое да вярвам точно? На черна котка в чувал не вярвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, DarkEdge написа:

С тоя празния цитат на кое да вярвам точно? На черна котка в чувал не вярвам.

На това дето писах, а ти се изхили! :)  Има някаква актуализация (не я знам коя е) която спира пачовете и краковете на игри! ;)

Пробвала съм и с 7 и 8.1 и 10 ката от 2014. Качиш ли актуализацийте, и игрите...кракнатите спират! Мда...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, barbuncela написа:

На това дето писах, а ти се изхили! :)  Има някаква актуализация (не я знам коя е) която спира пачовете и краковете на игри! ;)

Пробвала съм и с 7 и 8.1 и 10 ката от 2014. Качиш ли актуализацийте, и игрите...кракнатите спират! Мда..

за да не бъбря празни приказки, първо изтеглих кракнат старкрафт и го инсталирах за да видя вярно ли е твърдението ти
трябва да кажа, че играта тръгна без проблем, като се има предвид, че е от 95-та, а тръгна на 1809 LTSC, като актуализации на ОС не са спирани
601963029_Bitmap.jpg.f9496870d2a3e5c3c75c952374c453e0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, дръндю написа:

за да не бъбря празни приказки, първо изтеглих кракнат старкрафт и го инсталирах за да видя вярно ли е твърдението ти
трябва да кажа, че играта тръгна без проблем, като се има предвид, че е от 95-та, а тръгна на 1809 LTSC, като актуализации на ОС не са спирани
imageproxy.php?img=&key=d4983f46f2ea7d6a

Ами не знам...Пробвала съм с Resident Evil 5 и Tomb Raider... не си спомням кой поред... И още една...не я помня коя беше! То синът ми ги играе де. Може и да зависи от краковете или самите игри. Но при мене се случи това!  :)

При чиста инсталация, вървят. След Update спираха всичките...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам идея... Ама става дума за 7Pro и 8.1 Pro. и два компютъра! Пък и двете да се бъгнат по един и същ начин...

Беше преди 2 години де. От тогава Update e изключен тотално!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 20 минути, barbuncela написа:

Нямам идея... Ама става дума за 7Pro и 8.1 Pro. и два компютъра! Пък и двете да се бъгнат по един и същ начин...

на тия има ъп за дотнет 4.7
преиинсталирай си дотнет 3.5, защото си мисля, че може да има бъг

пп

това е само предположение и го давам като идея

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

на тия има ъп за дотнет 4.7
преиинсталирай си дотнет 3.5, защото си мисля, че може да има бъг

Благодаря ти, но е стара история, отдавна не е актуална!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, barbuncela написа:

Благодаря ти, но е стара история, отдавна не е актуална!  :)

в какъв смисъл стара история?
гледам, че автора е създал темата преди 22 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

в какъв смисъл стара история?
гледам, че автора е създал темата преди 22 часа

Имах предвид , това което ми се случи на мене преди години. Подобно като на автора. Не знам на автора какъв му е проблема! Моя случай беше само мнение, ама DarkEdge се изхили на коментара!

От там тръгна! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, barbuncela написа:

Имах предвид , това което ми се случи на мене преди години. Подобно като на автора. Не знам на автора какъв му е проблема! Моя случай беше само мнение, ама DarkEdge се изхили на коментара!

От там тръгна! :)

ами тоя ъп е от 2017 мисля, а и това е вярно на DarkEdge, за библиотеките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, дръндю написа:

а и това е вярно на DarkEdge, за библиотеките

Не споря за това... Има ли за нещо DarkEdge , да не е прав? :) Аз поне такъв случай не помня!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Има ли за нещо DarkEdge , да не е прав?

Има, имааа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барбунцела, ПАК пиша, че ОРИГИНАЛЕН DIRT 3 не иска да тръгне. Някои други пиратки си тръгват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Eclipse2G написа:

Барбунцела, ПАК пиша, че ОРИГИНАЛЕН DIRT 3 не иска да тръгне. Някои други пиратки си тръгват.

Не знам...Слаба съм със софтуер...Моето беше една подобна случка с синът ми...Просто казах как реших проблема, нищо друго...

Ако някой може да ти помогне...познавам един...дето никът му е DarkEdge, и се прави на скромен! Е сигурно има и други де, ама за него съм сигурна! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...