Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви попитам за подарък, решено е да се купи кутия с водно охлаждане, но искам да е изненада, затова не знам каква да избера. Единственото което знам е, че дъното е MSI, но въпросът ми е дали ще стане на всяка кутия с водно охлаждане, ако не, къде мога да проверя кое дъно в коя кутия ще стане. Спрял съм се на тази и на тази.

Обърнах внимание, че отдолу пише с какво са съвместими, но не съм много наясно с нещата и затова питам. Ако може също така и мнение за двете кутии. Благодаря. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, confusion написа:

Здравейте, искам да ви попитам за подарък, решено е да се купи кутия с водно охлаждане, но искам да е изненада, затова не знам каква да избера. Единственото което знам е, че дъното е MSI, но въпросът ми е дали ще стане на всяка кутия с водно охлаждане, ако не, къде мога да проверя кое дъно в коя кутия ще стане. Спрял съм се на тази и на тази.

Обърнах внимание, че отдолу пише с какво са съвместими, но не съм много наясно с нещата и затова питам. Ако може също така и мнение за двете кутии. Благодаря. 

Аз водно не виждам...Водното е едно скъпо удоволствие, което трябва да си го направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едната има вградено, другата не. И са на една цена ...Човек може да си направи изводите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Tommygun написа:

Едната има вградено, другата не. И са на една цена ...Човек може да си направи изводите.

С нищо вградено не идва...Ще трябва да купи и това Pacific M360 Plus D5 Hard Tube Water Cooling Kit + като има и други неща за купуване...

Цитат

The Tower 900 has the capability to deliver excellent cooling efficiency, and enables users to build extreme air/liquid cooling systems with high-end, large graphics cards, treated by DIY/AIO liquid-cooling systems and air-cooling units. Supporting up to dual 560mm DIY liquid cooling radiators or a 360mm AIO liquid cooler, cooling possibilities just got real. Most uniquely, the right side and left side of the case are designed with various mounting points for radiators to provide proper space and placement when building DIY/AIO configurations.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Year Zero написа:

С нищо вградено не идва...

Човека е дал 2 линка и другия е на кутия с вграден воден кръг. Не ТТ-то а Deepcool-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване