Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

помните ли ги

Сладурите

а тези

а тези

тия ме карат да се чувствам странно

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не ги помня, ония на първия клип, пък и навремето не се увличах много по музики. Можеше да напишеш някоя дума за тях, за предпочитане на български език и от теб, не копирано от нейде си, така не знам какви са. Дали просто изглеждат като хипита, или са нещо друго, травестити?.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че да. На всичките съм бил на концерти и то нееднократно. На Helloween май дори 9 пъти, за последно преди 5 месеца. А Manowar смятам че след 6 ще идват и у нас за "прощален". Дали ще е като Scorpions няколко пъти - не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си ги слушам.Израснах с тази музика.На живо не съм видял никоя група,но това не пречи да се наслаждавам на музиката,дори предпочитам студийните записи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Суийт са едни от първите представители на някогашния глем рок, дори бих ги нарекъл родоначалници, заедно с групи като Ти Рекс, Слейд, Рокси Мюзик на Дейвид Бауи... и други са не се сещам. Балгодарение на тях в средата на 80- те се появи и втората вълна глемъри, които за повечето от вас вече са по- познати и известни- Бон Джоуви, Деф Лепард, Пойзън, ТНТ... та дори и Гънс енд Роузис. Деф Лепард започват като абсолютни техни подражатели и неведнъж са подчертавали, че са големи фенове на групата. Както и че желанието им е да звучат като Суийт. Даже направиха и кавър на тяхна песен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох каква глупост съм написал... Рокси Мюзик не е на Дейвид Бауи разбира се, а на Брайън Фери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема,реших в тази да помоля за превод на една от любимите ми песни.През далечната 1974 г се появява песента на Кокни ребъл, Себастиан.С голямо удоволствие я слушам,изпълнението е великолепно,но текста винаги е бил загадка за мен.Ако някой помогне с превода ще съм благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.