Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги от доста време не следя хардуера и трябва да сглобя машина до 1200лв без Монитор за племенника ми за момента играе fortnite но най вероятно ще играе и други по тежки заглавия. Благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я помогнете и на мен  относно конфигурация за gaming до 1600лв  с монитор,предпочитам да е от едно място  всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, :)Андрей написа:

Здравейте, колеги от доста време не следя хардуера и трябва да сглобя машина до 1200лв без Монитор за племенника ми за момента играе fortnite но най вероятно ще играе и други по тежки заглавия. Благодаря 

Какъв е наличният монитор? Хлапетата се радват да им вървят добре игричките, не се напъват толкова за високи настройки Ти ли ще асемблираш системата, или искаш нещо готово? На прима виста като насоки B350/B450 дъно с Ryzen 5 1600X / Ryzen 3 2300X + охладител и 2x4 или 2x8 памет - според видеокартата дали RX 580 / GTX 1060 6GB, или RX 570. От там нататък едно 480GB SSD, кутия и захранване. Пусни малко повече детайли, за да съм по-конкретен и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, PANOV написа:

Какъв е наличният монитор? Хлапетата се радват да им вървят добре игричките, не се напъват толкова за високи настройки Ти ли ще асемблираш системата, или искаш нещо готово? На прима виста като насоки B350/B450 дъно с Ryzen 5 1600X / Ryzen 3 2300X + охладител и 2x4 или 2x8 памет - според видеокартата дали RX 580 / GTX 1060 6GB, или RX 570. От там нататък едно 480GB SSD, кутия и захранване. Пусни малко повече детайли, за да съм по-конкретен и аз.

Благодаря за отговора Lpool, не съм сигурен за модела на монитора но разбрах че е Full HD, едва ли ще се правят някакви ъпдейти след като се слоби 8гб рам мисля че ще му бъдат достатъчни за сега от доста време не съм разглеждал хардуер мислиш ли че за РХ 580 ще му бъде нужна 16гб рам. Машината ще си я сглобим ние също така допълнителен охладител нужен ли е не може ли да използваме стоковия. Благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работата е по-скоро там, че за Ryzen двуканална бърза памет е от полза. Така че с 2x8 си връзвате гащите, дето се вика, иначе 2х4 става с една идея по-особено за ъпдейт. 8GB за повечето игрички са достатъчни, но като сложиш браузване и още нещо отстрани не е много еднозначно. 1600Х идва без охладител, така че - да. Другият вариант е 2600, който има стоков, но слабичък или се пада на 2300X, който е 4C/4T и като се сложи охладител е към 100лв надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.12.2018 г. в 12:19, Георги87 написа:

Я помогнете и на мен  относно конфигурация за gaming до 1600лв  с монитор,предпочитам да е от едно място  всичко.

Трудна работа предвид,че хубав монитор варира 300-400 лв... машината ще може да подкарва вс игри,но на максимални настройки.... трудна работа

на 5.12.2018 г. в 8:32, :)Андрей написа:

I3-8100 gtx 1050ti 1x8 ddr4 ram  и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване