Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може би темата я има многократно, но ако има някой , който му се занимава да отговори. Проблема е, че влизам в Замунда, отварям бабаните, и най-много избера харесаният филм и край. Немога да кликна никъде повече, нито на коментари, нито да го изтегля, никъде, даже не мога да затворя страницата ами трябва да затварям самият гугъл... това от около месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на съпорта на замунда. Тук как мислиш, че ще ти решим проблема?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По- скоро си прихванал някоя калинка:D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър.

Пробвай под друг потребител в ОС-а.

Провери как се държи сайта с твоя акаунт на друга система.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е в твоя телевизор (компютър), оправяй се. Никой дриг, вкл аз няма проблеми.

Можеш ръчно да свалиш торент файла, има и магнити.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай нетфликс и не се занимавай с глупости.

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, anonu написа:

Използвай нетфликс и не се занимавай с глупости.

Ако си направя една груба сметка колко пари съм спестил като не плащам за игри и филми и музика през годините сигурно автомобил последен модел щях да си купя ако ги имах реални и спестявах в касичка. А ти си плащай на платформите за същото съдържание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ice_lion__01 написа:

Ако си направя една груба сметка колко пари съм спестил като не плащам за игри и филми и музика през годините сигурно автомобил последен модел щях да си купя ако ги имах реални и спестявах в касичка. А ти си плащай на платформите за същото съдържание.

Искаш да кажеш че понеже крадеш, спестяваш пари? А какво друго крадеш? Храна? Дрехи? Наем?

Вместо да се хванеш в ръце и да изкарваш повече пари, изнбираш лесният начин .... А ако започнат наистина да преследват нелегалното сваляне, както в останалата част на света и ти лепнат солена глоба само за 1 песен? Пак ли ще говориш същото или ще гледаш само пералнята?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблеми Замундата - с ХР съм, браузър Мозила  -  бачка всичко

Проблема не е в Замундата - виж за буболечки, изтрий кеша и бисквитките

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, anonu написа:

и ти лепнат солена глоба само за 1 песен

Хаха... За лично ползване, всеки има право да сваля каквото поиска от където поиска.... 

Трябва да бъдат благодарни нашите певици, че го има ютуб и др такива сайтове, да чуят за тях и извън БГ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Zaza Zaraza написа:

Хаха... За лично ползване, всеки има право да сваля каквото поиска от където поиска.... 

Трябва да бъдат благодарни нашите певици, че го има ютуб и др такива сайтове, да чуят за тях и извън БГ...

Имаш право да плащаш данъци и да умреш.

Нямаш право да теглиш каквото и да било, това вашето теглене е крадене. Трябва да работиш и да купуваш каквото искаш да консумираш, ако не изкарваш достатъчно, трябва да работиш повече, но кражбата не е решение. Ако всички смао крадете, никой никога не би правил нищо.

Може би това е причината да няма български на iPhone, щото много права да крадете имате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нямаш право да теглиш каквото и да било, това вашето теглене е крадене. Трябва да работиш и да купуваш каквото искаш да консумираш, ако не изкарваш достатъчно, трябва да работиш повече, но кражбата не е решение. Ако всички смао крадете, никой никога не би правил нищо.
Може би това е причината да няма български на iPhone, щото много права да крадете имате.
Не ми дреме нито за айфоните, нито за непоисканите ти съвети. Аз отлично си зная правата и си ги търся, когато се наложи. Знам как да си харча парите. Не съм тръгнал точно от теба, да питам на какво имам право , а мисля, че не си човека който да ми ги кажеш...

Кой е тоя който ще дойде да ме глоби за една мп3?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, anonu написа:

Абе ти и от авторско право ли разбираш? Като  те видях колко разбираш и от данни и корпорации.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Zaza Zaraza написа:

Не ми дреме нито за айфоните, нито за непоисканите ти съвети. Аз отлично си зная правата и си ги търся, когато се наложи. Знам как да си харча парите. Не съм тръгнал точно от теба, да питам на какво имам право , а мисля, че не си човека който да ми ги кажеш...

В нормалният свят това е всекидневие, без значение дали на теб ти се вярва или не.

Ти нямаш права зашото не си консумент, а крадец.

преди 1 минута, petie1 написа:

Абе ти и от авторско право ли разбираш? Като  те видях колко разбираш и от данни и корпорации.........

Нищо не си видял :).

Дори ти намерих информация на български, за да ти разбере примитивната глава:

https://www.ruskov-law.eu/sofia/article/preduprezhdenie-za-narushavane-na-avtorski-prava-v-inte.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Zaza Zaraza написа:

Ами то даже си има Директива на ЕС за свободното теглене не го слушай автора видяхме го колко разбира от данни и корпорации

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, petie1 написа:

бтв. Продължавай да си мислиш че купища ценна информация има на лаптопите в големите корпорации. Мисли си каквото искаш докато чистиш масите :), никой не го интересува.

преди 1 минута, petie1 написа:

Ами то даже си има Директива на ЕС за свободното теглене не го слушай автора видяхме го колко разбира от данни и корпорации

Линк към тази измислена директива :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, anonu написа:

бтв. Продължавай да си мислиш че купища ценна информация има на лаптопите в големите корпорации. Мисли си каквото искаш докато чистиш масите :), никой не го интересува.

Линк към тази измислена директива :)

Потърси си я сам що аз да ти я търся? Кой ти е говорил жа лаптопи изобщо пък на теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Потърси си я сам що аз да ти я търся?

Защото ти мислиш, че има нещо подобно.

Както и да е. Лека нощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, petie1 написа:

то па авторското право ако знаеш ква манджа с л****а е ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, anonu написа:

Защото ти мислиш, че има нещо подобно.

Както и да е. Лека нощ.

Има си това че ти не знаеш не го прави къжа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за това приемат Директива 13 понеже всичко може да се тегли свободно и да се излъчва в последствие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крадец, съм че свалям игри, филми, песни?! .. И като съм крадец, защо не се обадиш на полицията?

Тръгнали да берат домати, а ми говорят за нормалния свят....

Ако си беше доказал, уцелил правилния екип, началники т. н. щеше да разбереш, че и в Бг достатъчно наред, е не всичко, но има и доволни хора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Year Zero написа:

То за това приемат Директива 13 понеже всичко може да се тегли свободно и да се излъчва в последствие...

Именно де ама имаше още една която гласи че всеки продукт може да се споделя свободно ако не се печели от него

https://pravatami.bg/11078/2

Аре чети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, petie1 написа:

Спомням си какво перчене беше с A. C. T. A. Сега и тоя новобранец тука, да не е някакъв скрит таен агент под прикритие.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.