Премини към съдържанието
gibson58

Търся програма за гледане на dual video от самсунг на Уиндоус ПЦ?

Препоръчан отговор

Има ли някакъв начин или плеър с който да гледам dual video както го гледам на самсунгският плеар в телефона (да сменям камерите докато върви видеото)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как хем да гледаш на windows PC, хем да сменяш камери, нещо не мога да ти разбера питането/идеята?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нали като заснемеш  клип с двете камери на телефона едновременно и после го пуснеш със стоковият плеар ,докато върви клипът можеш да си сменяш камерите и други такива.  Това възможно ли е да стане  като си прехвърля клипът на компютъра да и там (на компа) като го пусна пак да сменям камерите докато върви видеото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи търсиш приложение, което да ти клонира екрана на телефона на компютъра и да виждаш какво става в реално време на телефона от екрана на компютъра така ли? Може да пробваш с TeamViewer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,

вече заснето видео с двете камери едновременно ,свалено на компютъра и като го пусна да мога да превключвам между двете камери докато върви видеото.Не си ли записвал двойно видео с телефона си? Ето тези неща местене ,оразмеряване и превключване на камерите могат и да се правят вече на заснето видео,а не само докато го снимаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм с s6+, тествах това приложение, но смяната на камерите се прави само докато върви записа, след това само гледаш. Телефона ми е с ROM, в който е включен софтуера от note 4, както на видеото, което си дал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с S7 може би след това са вкарали тази екстра...Ама май може само на телефона да се ръчкат камерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен, но ми се струва, че в случая, реално двете камери си записват отделни потоци, след което се ползва някаква технология тип "PiP".

Т.е - при последващ преглед през стоковия плеяр, той разбира от някъде, че е ползван PiP (от някакви мета данни.....?) и съответно дава възможност за манипулации м/у двата файла.

Една, макар и доста селска идея, е ако телефона е с root, да се извлече стоковия плеяар и да се пусне на компа през chrom-a

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз си го обяснявам с паралелни 2 потока видео с възможности за манипулация.А това с пускането през хром с ARC добавката ли имаш предвид или друго,защото тя отдавна не работи на новите версии на хром?

И много ми е чудно как никой съвременен плеар не може д аправи тези неща?!?  VLC нали много го хвалят (аз не го ползвам) дали няма някакви такива възможности?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, gibson58 написа:

защото тя отдавна не работи на новите версии на хром?

Не знам с коя версия си, но ето copy/paste от моя:

"Google Chrome е актуален

Версия 71.0.3578.80 (Официално издание), (64 бита)" -  с W7/64

В момента си гледам ТВ с DA Player, точно с АRC добавката, да не говорим, че ползвам и няколко доста ....."специфични" апликации за разни устройства, дето ги няма в магазина - пак без проблеми. Да не би "кучето да е заровено" отново в Windows 10 xxxxx...... OS?

"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довечера ще тествам и аз,че отдавна не съм я ползвал.Преди няколко месеца се опитах,но пише че е спряна поддръжката...Ще тествам след работа.

Сега кто я проверих в неофициален стор на хром си пише ,че не е съвместима.

034e8a6687636c404a36879494580a66.png
https://gyazo.com/034e8a6687636c404a36879494580a66

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай, при мен (на седмица) няма проблеми..... ето и шот от магазина на чичо гошо:

Untitled-1.jpg

Редактирано от street racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно че при теб работи.И аз съм с 7 64 ,снимката не се отваря ,но може ли да постнеш линк от където си я инсталирал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, gibson58 написа:

снимката не се отваря

Редактирах си поста, че бях оставил на снимката видими разни неща, дето........ но ето отново - от официалния магазин на хрома е:

Untitled-1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрах,тя просто е прекръстена ,защото аз я търся като arc welder...Сега се инсталира,че тествам довечера.Кой е най -лесният начин за извличане на плеъра,apk editor, ES file explorer?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Es се справя без проблеми! Имай в предвид, че сигурно ще трябва да прехвърлиш всичко от папката с клиповете на компа, защото не се знае кой поток от къде идва....абе изобщо голяма играчка ще е сигурно, но щом е за спорта.....:cheers:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ok мерси,но си остава отворена темата дали има нещо правено за ПЦ което да се спрявя с тези "екзотики" .

p.s. нa служебната машина се инсталира на хром,но нещо не знам как да я стартирам...??Не е като предишната да си стои иконата при Apps бутона в ляво на букмарк бара и да си я стартираш от там.Ти как я стартираш,откъде вкарваш .apk файла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.