Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Днес ми се наложи спешно да изпратя пари на мой роднина. Понеже това ми е за първи път не бях сигурен с каква опция да го направя. Издърпах си въпросното приложение, въведох си картата и опитах да вкарам пари в акаунта. Не се получи - пише, че е в процес на изчакване на 3D парола. Нямам си на представа как да се сдобия с нея, нито пък къде да я въведа. Както и да е, намерих друг начин да изпратя парите. Сега обаче като чета условията за ползване на Phyre пише, че се бил сключвал някакъв договор и се таксувало всеки месец. Бихте ли ми обяснили как да процедирам. Не желая да ползвам приложението повече и не знам дали ако го изтрия ще продължат да ме таксуват. Гледам в условията пише, че ако не го ползваш повече от шест месеца - от седмия почваш да плащаш по едно евро.

Очаквам вашите отговори.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не ги прати чрез https://epay.bg ? Или с банка ?

А иначе има много такива - като A1 Wallet , с което аз си поиграх, за да тествам безконтактното плащане с NFC-то на телефона ми, LeoPayiCard ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързах се със съпорта им. Казаха, че щом желая ще ме изключат.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.