Премини към съдържанието
sakuraki

Постоянно рестартиране и засядане на automatic repair

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един странен проблем, който се получи с моя компютър и сега не мога да го оправя. Компютърът е следния : ryzen 5 1600, gskill 3000mhz ddr4,gigabyte b350 gaming 3 дъно. 

Значи свалих си програмата ryzen master и там избрах профил гейминг, след което натиснах apply и ми показа, че трябвя са се рестартира, за да се запаметят новите настройки. 

Рестартирах го и всичко приключи, компютъра тръва изписва само starting automatic repair, после дава diagnosis и, че не е могло да се оправи и постоянно това. 

Направих систем рестор назад с 2, изписа, че е всичко окей и след рестарта пак същото. Изкарах батерията на дъното за 5 минути, след което я вкл и пак нищо. 

Каква може да е причината и как да го оправя. Не мога да направя ресет, защото имам много програми, за които не знам къде са ми кейовете и не ми се иска да преинсталирам всичко наново. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, Не си написал какъв е Уиндоус. Но в зависимост от версията пробвай Last Known Good Configuration, Safe Mode и ако влезе през същата програма върни обратно сетингите. Също би могъл с буут CD или флашка (инсталационни) да влезнеш във съществуващия ти Уиндоус и да оправиш нещата, ако друго не помогне. Не става ясно как си направил систем рестор, като не може да зареди уж (евентуално може би през систем репеър, но не знаем). Обясни по-подробно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.