Премини към съдържанието
Anne

Може ли да се перат ушанки и как?

Препоръчан отговор

Извинявам се за тъпата тема, но няма къде другаде да попитам. Имам едни прекрасни розови пухени ушанки, но паднаха на пода в един магазин и има мръсотия и петна по тях. Може ли да се изперат и как, защото мама никога не е прала ушанки досега. Те са мекички към ушите и с твърда дръжка.

Навън е такъв студ, че не е за излизане без ушанки, те топлят чудесно ушите. Аз съм си зиморничава по принцип.:shy11:

Предварително благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-хубаво е да се изчистят с препарат или със сапун и топла вода, а да не се перат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв препарат да се почистят? Значи не могат да се перат? Не искам по мен да полепнат мръсотии и бактерии, вируси и микроби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те микробите така или иначе си полепват по теб, прах и мръсотия има навсякъде, няма как да ги избегнеш, освен ако не ходиш със защитен костюм и имаш във вас някаква супер модерна филтрираща система. Дай някаква снимка на тези ушанки, да видим точно за какво става въпрос, но едва ли ще им стане нещо и в пералнята с още някой друг парцал, малко препарат, ниска температура и ниски обороти на центрофугата или без.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе - долу са 20776_kitsound-earmuffs-fairislie-ushankтакива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ае кви ушанки са това изобщо? Ей това са ушанки

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Anne написа:

Имам едни прекрасни розови пухени ушанки

И пуха също няма много общо със снимката. / асоциирам го с гъшия/....По-скоро са плюшени...:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не са точно ушанки... Не се сещам и аз как точно се наричаха. Та както и да е.. Това само за ръчно пране!! Тва чудо като направи няколко оборота в пералнята, и става на крив маКрон.. Диадемата ше замине.

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.