Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става въпрос за декодери те за ефирна телевизия които поддържат иптв,какво е това може да се гледа онлайн телевизия безплатно ли и ако да от всеки един сайт ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай пример за кое питаш. Има стотици цифрови декодери, които подържат уж IPTV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, valyo_93 написа:

Става въпрос за декодери те за ефирна телевизия които поддържат иптв,какво е това може да се гледа онлайн телевизия безплатно ли и ако да от всеки един сайт ли

Какво е IPTV?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш доставчик на IPTV, няма смисъл да се буташ, безплатните канали като стриймове в интернет които ще откриеш ще са с ниско качество и не толкова интересни за теб, предимно турски, руски телевизии с не HD качество, както и някои друг скучен български канал, говоря за горе долу стабилни стриймове, които съм изпитал за година, при положение че ще гледаш само ефирна няма смисъл, ще има смисъл само ако ти се гледат безплатни скучни чужди канали + на пръсти броящи се български канали.

Интересни музикални канали има бол, говоря за световна поп музика ...

Но виж мога да ти дам идея, която я реализирах при мен:

Да си направиш IPTV сървър с ефирните канали, към който  да си добавиш и стриймове от нета, разбира се скучни но безплатни, но ще имаш EPG, рекординг и ще можеш да гледаш както у дома така и на вън, ще можеш и да рестрийваш каналите намерни в нета и през твоя сървър. 
Предимството на това е че прекарваш цялата свободна телевизия по IP, и не ти трябват приемници на коаксиален сигнал или антени, направо можеш да си гледа на IP базирани устройства, като таблети смартфони, смарт телевизори.

За да постигнеш целите си ще ти трябва сървърна страна, напримeр Raspberry PI3,, карта памет, HDD 2.5 инча с usb преходник от SATA,  USB DVBT тунер, линукс Tvheadend сървър.

За клиентска част пак същият мини компютър с KODI и дистанционно за него, в случая може да е wifi дистанционно или да се управлява от смартфон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За спорт http://livetv.sx/bg/ върши работа.

За tvbox, таблет, смартфон https://drive.google.com/file/d/1RXm4vvoZ3rN8wG_ggNusyQmSo3W5rOIH/view?usp=sharing

Това е Bizon TeVe Rehberi_1.0.apk но не трябва да се обновява! 

Връзката е за Google Диск вируси няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично освен другото ползвам и Live TV Serbia add-on за Kodi и си гледам много всякакви канали фрии:

Untitled12564.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, vstoitsov написа:

Аз лично освен другото ползвам и Live TV Serbia add-on за Kodi и си гледам много всякакви канали фрии:

Untitled12564.png

Стават но за гледане от мобилен телефон че качеството е лошо заради компресията.
А имаш ли идея дали тези стриймове могат да се изкарат като url или m3u от тази добавка, че да не съм вързан за Коди?
Също така стабилни ли са?

Защото често един ден има друг ден няма телевизия ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за помощта мислех да си взема един на работа че има един стар телевизор но май няма да има голям смисал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, valyo_93 написа:

Благодаря ви за помощта мислех да си взема един на работа че има един стар телевизор но май няма да има голям смисал

На работа и на компютър можете да подкарате тв канали, видях че има http://www.seirsanduk.com/ добавка за Коди.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Танер Заит Расим написа:

На работа и на компютър можете да подкарате тв канали, видях че има http://www.seirsanduk.com/ добавка за Коди.

Това ще ми свърши перфектна работа мерси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.