Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от няколко дни имам един много интересен проблем, в т.нар. explorer в Windows 10, както си работи нормално и изведнъж 

cats7tiqOg5dLCmN7ppJ3lGZ1544161879_thumb

изписва само, че се обновява и до там, започва да крашва, докато не рестартирам компютъра, след рестарта се оправя за известно време и пак така.

В нормално състояние мениджъра ми изглежда така

cats22yGpCak4Zpwv9lbuUUhD1544161879_thum

Опитвах редакции на опциите му, спирах сервизни услуги преглеждах за стари драйвери и изгледах и опитах почти всичко описано по проблема из форумите ама уви дотук нищо. Не искам да връщам образ от бекъпа, защото има неща, който не искам да губя, но ако се наложи и това ще се стане. Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели за евентуално решение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Провери си компа за вируси и malware. Едното става с анти вирусна програма, другото с нещо, като malwarebytes.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра е проверяван, за вируси лоши сектори по дисковете или грешки в паметта и не съм открил такива. Аз съм с антувирус по принцип, но ползвам и допълнителни програми, ако засека нещо съмнително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е хардуерът(интересуват ни главно дисковете(HDD/SSD))? Има ли сред дисковете ПЪЛЕН такъв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска на който е инсталирана операционната система е SSD на Kingston, като съм оставил стандартно малко незаделено пространство, останалите са стандартни HDD. Нямам пълен диск всички са проверявани многократно за грешки и не са открити такива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.