Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, Деянчо написа:

Икебана, понеже съм гаден и ще те цитирам колкото си пожелая. :)

Лигав гел 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Пиш ми яжката. :)

Отивай да събираш от боклуците платки да изкараш за първак.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Деянчо написа:

Пендел.

Икебана кат тебе в тоя форум друг пендел няма.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деянчо написа:

Разкарай ми се от главата, чекияр.

Много си зле Икебана.

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hanuki написа:

Здравейте, нов проблем. Оказа се ,че избрания SAMSUNG-UE-43NU7192 няма изход за слушалки. За съжаление и събратята му са със същата липса. И проблема е в това ,че имам озвучаване което искам да ползвам с ТВ (2.1 audio с aux). Моделите имат само оптичен изход или WIFI връзка за звук който сигурно е съвместим само с техни устройства. Мислех вариант за саунд бар, но не ме привличат и не искам допълнително раходи за това. Варианта Digital to analog също не ме устройва.  
На кратко заради горното трябва да отпаднат Самсунг, нови кандидат е :

lg-43UK6200PLA - Модела няма изход за слушалки,но има блутут свързаност за звук. Като забележки IPS матрица.

Повечето модели на пазара (говоря за марковите Tv) масово, вече нямат изход за слушалки (3.5 mm жак). Това си е практика. Може би подтикват потребителя да си купи и саундбар (не съм им фен).

Вариант е да вземете конвертор оптика към RCA, за да си ползвате аудио системата.

Не съм ползвал подобни неща. Но го давам като опция.

Иначе за звукът на съвременните плоски телевизори, като сила (възпроизвеждане от вградените говорители ) на първо место LG, след това Самсунг и след това останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, oic написа:

Иначе за звукът на съвременните плоски телевизори, като сила (възпроизвеждане от вградените говорители ) на първо место LG, след това Самсунг и след това останалите.

Точно едно LG върнах заради много некачествен звук. Дъднеше някакъв бас и високи, но средни нямаше и човешки глас едва се чуваше. То май си е до конкретен модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, закупих lg 43UK6750PLD с блутут възможност за звук. ТВ страда от не много добро черно (IPS матрица) ,за разлика от

Samsung UE40NU7190 

LG предлагат много повече софтуер в настройките за картина(цветове ,размер, режими) настройки за звук, системни настройки. 
Връзката с телефон е идеална, приложението за филми работи добре и при ниски резолюции. Получих и промоция 5години гаранция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.