Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да се похваля От време на време чета в KALDATA за намаления на Windows и Office но днес си закупих Windows 10 Home за 3.45 €

И с това ако ми кажете че не съм изтрепъл рибата Очаквам от Вас промоция от 0.01 цент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и безплатно за всички версии.

А и Home версията е най бъгавата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Office купи ли си? Или за него ще ползваш активатор, което обезсмисля покупката на Windows 10. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, andrianivanov написа:

Да се похваля От време на време чета в KALDATA за намаления на Windows и Office но днес си закупих Windows 10 Home за 3.45 €

И с това ако ми кажете че не съм изтрепъл рибата Очаквам от Вас промоция от 0.01 цент

Честито!

преди 7 часа, PigManu написа:

Безплатно няма. Краденето не е безплатно. И всички версии са горе долу еднакви, няма по - бъгави и по - малко бъгави. Това че ти ползваш пиратски софтуер и в твоя конкретен случай нещо не  есработило, не означава нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, PigManu написа:

Как има безплатно и да е легално? Защо Home версията е най-бъгава, как го реши това? Знаеш ли изобщо разликите с Pro версията или си пишеш, колкото да не заспиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, anonu написа:

Безплатно няма. Краденето не е безплатно. И всички версии са горе долу еднакви, няма по - бъгави и по - малко бъгави. Това че ти ползваш пиратски софтуер и в твоя конкретен случай нещо не  есработило, не означава нищо.

Паляк Worry

преди 28 минути, Raze написа:

Как има безплатно и да е легално? Защо Home версията е най-бъгава, как го реши това? Знаеш ли изобщо разликите с Pro версията или си пишеш, колкото да не заспиш?

Форумния дървен философ се изказа Worry

Баш форумните философи 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Хоума и Прото са еднакво бъгави, а с тоя  6 месечен цикъл на добавяне на нови функции не успяват да си изчистят грешките.

На практика те ползват като опитно свинче, и трябва даже да ти плащат затова че ползваш 10-ка, а не да ти искат пари за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, PigManu написа:

Паляк Worry

Форумния дървен философ се изказа Worry

Баш форумните философи 806

А ти щото не си, само пишеш глупости, без да даваш доказателства? Кажи ми кой е философа в случая?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

А ти щото не си, само пишеш глупости, без да даваш доказателства? Кажи ми кой е философа в случая?

Дай за андроида плъгини 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ined написа:

И Хоума и Прото са еднакво бъгави, а с тоя  6 месечен цикъл на добавяне на нови функции не успяват да си изчистят грешките.

На практика те ползват като опитно свинче, и трябва даже да ти плащат затова че ползваш 10-ка, а не да ти искат пари за нея.

И понеже не ти изнася, крадеш?

Убунту също изкарва версия на всеки 6 месеца :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, anonu написа:

Какво крадеш уе :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

Какво крадеш уе :D

Софтуер, крадете много. Спрете се и си плащайте за нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, anonu написа:

Убунту също изкарва версия на всеки 6 месеца :)

Не, просто не ползвам 10-ка на личния си компютър, иначе на работа всеки  ден инсталирам поне 3 или 4 такива  на най-различни компютри (настолни и лаптопи) и ми е пределно ясно що за боза е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, anonu написа:

Софтуер, крадете много. Спрете се и си плащайте за нещата.

806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

Не, просто не ползвам 10-ка на личния си компютър, иначе на работа всеки  ден инсталирам поне 3 или 4 такива  на най-различни компютри (настолни и лаптопи) и ми е пределно ясно що за боза е.

Това че инсталираш няколко компютра на ден не означаа нищо. Как точно определи че са боза? Ти боза пил ли си? Това е супер авесоме напитка, особено с баничка за закуска!

А какво позлваш у вас? Виндовс 7? Който е вече на 10 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Raze написа:

без да даваш доказателства

806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, anonu написа:

А какво позлваш у вас? Виндовс 7? Който е вече на 10 години?

Питаш колегата, може и да ти отговори ако иска.

Аз не виждам нищо лошо в това да се ползва по-стара ОС. За 7-та все още си има поддръжка и ъпдейти. Напълно си е функционална с малки изключения за някои по-нови игри, които искат задължително Windows 10. Аз бих ползвал и XP но щеше да е много трудно да го инсталирам на комютъра. Нямаше драйвъри, повечето игри нямаше да тръгнат и куп други обстоятелства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем и аз на времето си взех Уиндоус 8 много на далавера с лиценз за 5 PCs, ама поради, че затрих продуктовите номера, пак си карам на замунди разни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ice_lion__01 написа:

Питаш колегата, може и да ти отговори ако иска.

Аз не виждам нищо лошо в това да се ползва по-стара ОС. За 7-та все още си има поддръжка и ъпдейти. Напълно си е функционална с малки изключения за някои по-нови игри, които искат задължително Windows 10. Аз бих ползвал и XP но щеше да е много трудно да го инсталирам на комютъра. Нямаше драйвъри, повечето игри нямаше да тръгнат и куп други обстоятелства.

Има няколко версии след 7, защо би искал операционна система, която дори не поддържа адекватно модерен хардуер? Ползвайте каквото искате :). Но новото е често по добро.

преди 3 минути, vstoitsov написа:

Ем и аз на времето си взех Уиндоус 8 много на далавера с лиценз за 5 PCs, ама поради, че затрих продуктовите номера, пак си карам на замунди разни...

Това не е извинения. И ти си патиш от това. Как според теб се плаща за тези неща? Някой нали е седнал и се е занимал с това да счупи нещо, това отнема време? Време коет той иска да бъде заплатено? И след това да ползвате софтуер за защита, след като самата операционна система е компроментиаран е хипер безмислено. Как ползвате онлайн банкиране на подобни системи? Или и в интернет мятате пари от балконите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе приятел ти за Бил Гейтс ли си се притеснил...пийни една ракийка със салатка и успокой нервите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vstoitsov написа:

Абе приятел ти за Бил Гейтс ли си се притеснил...пийни една ракийка със салатка и успокой нервите.

Чиляка му е личен приятел :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vstoitsov написа:

Не пич, не ми пука за Бил Гейтс. Притеснявам се с тоа че на повечето не им е ясно какво всъщост правят, ползвайки нелегален софтуер. Не разбират опасността от това и доверието което имплицитно слагат в това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ко праим? Ние сигурно нямаме и 0.1% от приходите ако и секи да си купи Уиндоус и офис в "огромната" ни държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, anonu написа:

Не пич, не ми пука за Бил Гейтс. Притеснявам се с тоа че на повечето не им е ясно какво всъщост правят, ползвайки нелегален софтуер. Не разбират опасността от това и доверието което имплицитно слагат в това.

Между оригинален софтуер и лицензиран софтуер правиш ли разлика ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Между оригинален софтуер и лицензиран софтуер правиш ли разлика ?

Не. Ако нямаш лиценз и си свалил копие от замунда, или си свалил крак за да използваш оригинално парче софтуер, си изложен на еднакав риск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fe3F
      Когато се пробвам да направя нещо свързано с администраторски права ми изписва че профилат не е администратор (който е) и не мога да влезна за да променя нищо и дори не мога да отворя task manager. Не става и преинсталация на Windows защото трябва да се flash-не и bios-а защото нещо съм направил когато инсталирах windows и съм пуснал без да искам update на bios-а които не е оспял. Как мога да оправя windows-а и да flash-на bios-а като не приема bootable флашки и дискове?
    • от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от AngryChichko
      Поради аудио проблеми в играта Gears 5, видях в интернет съвети, че вероятно решение би имало в промяната на sample rate-a на 44hz. Моя по подразбиране бе на 48hz; след като направих промяната, звука тотално изчезна от колонките. По пътя на логиката рекох да се върна обратно на 48hz но уви, без никаква промяна... 
      Останах доста озадачен как една привидно дребна промяна може да задълбочи проблема. Рестартирах и с трепет очаквах да чуя системните звуци на Window-са но така и си остана без звук. Преминах през troubleshooting - без резултат. Вече нямам никаква идея какво да направя.  Някой може ли да помогне с идеи и насоки?
      Бележка: Звук има само със слушалки. OS: Windows 10 64 bit

• от TheLiridShot
      Zdraveite kak moga da preinstaliram PC to si bez da mi se istriva windowsa. ps Windows 10 pro sum i mi e kupen!
    • от DarkEdge
      Попаднах на инструмент, работещ без инсталиране и осигуряващ без достъп до настройките на Windows от едно място от WinTools.info:

След стартиране се настанява в областта при часовника и осигуряващ каскаден достъп до различните настройки на Windows 10

Частично поддържа работа в Windows 7/8.1
      Страница
      Изтегляне

• Дарение

• Добави ново...