Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да се похваля От време на време чета в KALDATA за намаления на Windows и Office но днес си закупих Windows 10 Home за 3.45 €

И с това ако ми кажете че не съм изтрепъл рибата Очаквам от Вас промоция от 0.01 цент

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и безплатно за всички версии.

А и Home версията е най бъгавата.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Office купи ли си? Или за него ще ползваш активатор, което обезсмисля покупката на Windows 10. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, andrianivanov написа:

Да се похваля От време на време чета в KALDATA за намаления на Windows и Office но днес си закупих Windows 10 Home за 3.45 €

И с това ако ми кажете че не съм изтрепъл рибата Очаквам от Вас промоция от 0.01 цент

Честито!

преди 7 часа, PigManu написа:

Безплатно няма. Краденето не е безплатно. И всички версии са горе долу еднакви, няма по - бъгави и по - малко бъгави. Това че ти ползваш пиратски софтуер и в твоя конкретен случай нещо не  есработило, не означава нищо.

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, PigManu написа:

Как има безплатно и да е легално? Защо Home версията е най-бъгава, как го реши това? Знаеш ли изобщо разликите с Pro версията или си пишеш, колкото да не заспиш?

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, anonu написа:

Безплатно няма. Краденето не е безплатно. И всички версии са горе долу еднакви, няма по - бъгави и по - малко бъгави. Това че ти ползваш пиратски софтуер и в твоя конкретен случай нещо не  есработило, не означава нищо.

Паляк Worry

преди 28 минути, Raze написа:

Как има безплатно и да е легално? Защо Home версията е най-бъгава, как го реши това? Знаеш ли изобщо разликите с Pro версията или си пишеш, колкото да не заспиш?

Форумния дървен философ се изказа Worry

Баш форумните философи 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Хоума и Прото са еднакво бъгави, а с тоя  6 месечен цикъл на добавяне на нови функции не успяват да си изчистят грешките.

На практика те ползват като опитно свинче, и трябва даже да ти плащат затова че ползваш 10-ка, а не да ти искат пари за нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, PigManu написа:

Паляк Worry

Форумния дървен философ се изказа Worry

Баш форумните философи 806

А ти щото не си, само пишеш глупости, без да даваш доказателства? Кажи ми кой е философа в случая?

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

А ти щото не си, само пишеш глупости, без да даваш доказателства? Кажи ми кой е философа в случая?

Дай за андроида плъгини 806

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ined написа:

И Хоума и Прото са еднакво бъгави, а с тоя  6 месечен цикъл на добавяне на нови функции не успяват да си изчистят грешките.

На практика те ползват като опитно свинче, и трябва даже да ти плащат затова че ползваш 10-ка, а не да ти искат пари за нея.

И понеже не ти изнася, крадеш?

Убунту също изкарва версия на всеки 6 месеца :)

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, anonu написа:

Какво крадеш уе :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

Какво крадеш уе :D

Софтуер, крадете много. Спрете се и си плащайте за нещата.

• Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, anonu написа:

Убунту също изкарва версия на всеки 6 месеца :)

Не, просто не ползвам 10-ка на личния си компютър, иначе на работа всеки  ден инсталирам поне 3 или 4 такива  на най-различни компютри (настолни и лаптопи) и ми е пределно ясно що за боза е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, anonu написа:

Софтуер, крадете много. Спрете се и си плащайте за нещата.

806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

Не, просто не ползвам 10-ка на личния си компютър, иначе на работа всеки  ден инсталирам поне 3 или 4 такива  на най-различни компютри (настолни и лаптопи) и ми е пределно ясно що за боза е.

Това че инсталираш няколко компютра на ден не означаа нищо. Как точно определи че са боза? Ти боза пил ли си? Това е супер авесоме напитка, особено с баничка за закуска!

А какво позлваш у вас? Виндовс 7? Който е вече на 10 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Raze написа:

без да даваш доказателства

806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, anonu написа:

А какво позлваш у вас? Виндовс 7? Който е вече на 10 години?

Питаш колегата, може и да ти отговори ако иска.

Аз не виждам нищо лошо в това да се ползва по-стара ОС. За 7-та все още си има поддръжка и ъпдейти. Напълно си е функционална с малки изключения за някои по-нови игри, които искат задължително Windows 10. Аз бих ползвал и XP но щеше да е много трудно да го инсталирам на комютъра. Нямаше драйвъри, повечето игри нямаше да тръгнат и куп други обстоятелства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем и аз на времето си взех Уиндоус 8 много на далавера с лиценз за 5 PCs, ама поради, че затрих продуктовите номера, пак си карам на замунди разни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ice_lion__01 написа:

Питаш колегата, може и да ти отговори ако иска.

Аз не виждам нищо лошо в това да се ползва по-стара ОС. За 7-та все още си има поддръжка и ъпдейти. Напълно си е функционална с малки изключения за някои по-нови игри, които искат задължително Windows 10. Аз бих ползвал и XP но щеше да е много трудно да го инсталирам на комютъра. Нямаше драйвъри, повечето игри нямаше да тръгнат и куп други обстоятелства.

Има няколко версии след 7, защо би искал операционна система, която дори не поддържа адекватно модерен хардуер? Ползвайте каквото искате :). Но новото е често по добро.

преди 3 минути, vstoitsov написа:

Ем и аз на времето си взех Уиндоус 8 много на далавера с лиценз за 5 PCs, ама поради, че затрих продуктовите номера, пак си карам на замунди разни...

Това не е извинения. И ти си патиш от това. Как според теб се плаща за тези неща? Някой нали е седнал и се е занимал с това да счупи нещо, това отнема време? Време коет той иска да бъде заплатено? И след това да ползвате софтуер за защита, след като самата операционна система е компроментиаран е хипер безмислено. Как ползвате онлайн банкиране на подобни системи? Или и в интернет мятате пари от балконите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе приятел ти за Бил Гейтс ли си се притеснил...пийни една ракийка със салатка и успокой нервите.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vstoitsov написа:

Абе приятел ти за Бил Гейтс ли си се притеснил...пийни една ракийка със салатка и успокой нервите.

Чиляка му е личен приятел :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vstoitsov написа:

Не пич, не ми пука за Бил Гейтс. Притеснявам се с тоа че на повечето не им е ясно какво всъщост правят, ползвайки нелегален софтуер. Не разбират опасността от това и доверието което имплицитно слагат в това.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ко праим? Ние сигурно нямаме и 0.1% от приходите ако и секи да си купи Уиндоус и офис в "огромната" ни държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, anonu написа:

Не пич, не ми пука за Бил Гейтс. Притеснявам се с тоа че на повечето не им е ясно какво всъщост правят, ползвайки нелегален софтуер. Не разбират опасността от това и доверието което имплицитно слагат в това.

Между оригинален софтуер и лицензиран софтуер правиш ли разлика ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Между оригинален софтуер и лицензиран софтуер правиш ли разлика ?

Не. Ако нямаш лиценз и си свалил копие от замунда, или си свалил крак за да използваш оригинално парче софтуер, си изложен на еднакав риск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от DarkEdge
      Откакто Microsoft въведоха пакети с актуализации в UUP формат стана по-лесно създаването на iso, позволяващо преинсталирането на Windows.
      Adguard направи този процес още по-лесен и единственото, от което се нуждаете, е добра интернет връзка и място на твърдия диск поне 15GB.
      Посетете https://uup.rg-adguard.net/index.php 

и изпълнете следните стъпки:

1. Select type:
      Избирате Windows Final или Windows Insider

2. Select version
      Избирате желаната версия

3. Select Language
      Избирате необходимия език

4. Select edition
      Избирате необходимото издание

5. Select type Download
      Избирате желаният метод на сваляне и компилиране
      Препоръчвам ви първият в списъка метод

В дясно в страницата ще се появи линк за изтегляне - кликвате на него. 

Така изглежда insider 17618 X64 en-US Pro селекцията

Сваляте на дял, където имате поне 10GB свободно място, разархивирате в директория с името на файла. В случая е папка creatingISO_17618.1000_en-us_amd64_Professional
      Влизате в тази папка и стартирате creatingISO.cmd
      След известно време, в зависимост от компютъра(процесора), в тази папка ще се появи файл с такова или подобно име 17618.1000.180302-1651.RS _PRERELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_EN-US.ISO

А прозорецът с изпълнените команди на финала на процеса ще изглежда така:

А за директен достъп до iso файлове постете TechBench

===================================
      Още един алтернативен метод за изтегляне на Windows 10 - UUP
      https://uup.rg-adguard.net

Избирате типа на Windows - финален или инсайдърски:

Избирате версията:

Избирате езика на Windows:

Избирате типа на изданието:

Избирате инструмента, с който ще се изтегля/компилира (аз ползвам осветения ред)

Изтегляте, разархивирате и стартирате един от двата .bat файла:
      creatingISO.cmd
      multi_creatingISO.cmd
      Първият създава iso файл САМО с една версия на Windows, а вторият създава iso файл с много издания на Win 10.

Алтернативни източници:

Windows 7:
      home-iso-7

Windows 8.1
      Windows 10
      Windows 10 Home
      Windows 10 Professional
      Windows 10 Standard
      Windows 10 N,
      Windows 10 KN
      Windows 10 Single-Language.
    • от Бултрас
      Здравейте, имам няколко въпроса, свързани с преминавенето от windows 8.1 до windows 10.
      Говоря за този win 10 от сайта https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows10
      Windows 8.1 е пиратски и му изтече лиценза или активатора и излиза това нещо  дали ще прави проблем при упдеита.
      Другият ми въпрос е при упдеита от win 8 на win 10 ще ми се изтрият ли старите неща .
      И последният ми въпрос е , ако реша да го правя някои дали знае хубав активатор за win 10 .

• от megato
      имам проблем със кумулативна актуализация на windows 10 когато стигне до 10% ъпдейта спира да се тегли и ми иска да ресна лаптопа рестартирах го същиярезултат сега съм на версия 1709 на windows 10 home

• от DarkEdge
      Microsoft  не харесват Windows 10. На хоризонта (края на '18) е Windows 11 и DirectX13
      По-подробно тук.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.