Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, нуждая се от помощ при избора на безжична периферия.Ще гледам монитора отдалече и ми трябват безжична клавиатура и мишка, няма как да стане с кабелни иначе нямаше да питам.Искам да бъдат подходящи за гейминг (мишката поне), бюджета ми е около 100-120. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, ЙионТихи написа:

Здравейте, нуждая се от помощ при избора на безжична периферия.Ще гледам монитора отдалече и ми трябват безжична клавиатура и мишка, няма как да стане с кабелни иначе нямаше да питам.Искам да бъдат подходящи за гейминг (мишката поне), бюджета ми е около 100-120. 

ОМГ ... Отиваш в магазина и казваш трябват ми безжична клавиатура и мишка и си готов ..... що за лудост е превзело всички ....

Какво да очаквам .... трябва ми нова кофа за боклук, кво да си взема????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така ще му продадат най-залежалото и не продавано нещо с обяснението от продавач-консултатът - "И баща ми има такива и са мн яки...". Правилно пита човека, и като му препоръчат пак ще ги купи няма да ги открадне, което явно ти е любимо и във всяка тема го повтаряш на клетите потребители.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типа пита във форума коя мишка да си купи!!!! Просто да отиде да си вземе квото му харесва. Защо има 1000000 теми за помощ при избора на произволни боклуци. Отиваш и си вземаш квото искаш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом пита човека, значи има нужда от съвет. А защо има или няма не си ти човека да определиш. Спри да спамиш в на хората темите. Имам чувството, че си се върнал от някоя много морална държава и рязко си се объркал, че България е някъде другаде, а не тук.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или току- що е навършил 18 г. и е решил да оправи България:emoji_smiley-01:

преди 1 час, ЙионТихи написа:

Игри не играя, но знам, че безжични "неща" не стават за игри- получава се забавяне от милисекунди, достатъчно да ти пречи .

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, vstoitsov написа:

Щом пита човека, значи има нужда от съвет. А защо има или няма не си ти човека да определиш. Спри да спамиш в на хората темите. Имам чувството, че си се върнал от някоя много морална държава и рязко си се объркал, че България е някъде другаде, а не тук.

Ако не се започне от някъде, винаги ще остане дупка. И все някой някъде трябва да оправя дупката иначе ще стане още  по дупчещо и ще продължавате да се кефите на евтини боклуци от али експрес.

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, anonu написа:

Ако не се започне от някъде, винаги ще остане дупка. И все някой някъде трябва да оправя дупката иначе ще стане още  по дупчещо и ще продължавате да се кефите на евтини боклуци от али експрес.

Абе брат. То нещата от али експрес и али баба, идват същите, но през вносители и на по-висока цена. Кажи ми нещо купено от теб на скоро, което не е правено в Китай ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм новите мис лушалки сони 1000х м3, произведени в малайзия. Но това е без значение, фирмата производител има добра репотация, аз не ги купувам от чи ним хуй, а от познат производител с добра репотация. Дори да има същите 1:1 директно от същата фабрика в които са произведени истинските, пак не бих г купил, дори да струват само 50 Евро.

МакБоок Про също е произведен в Китай, но имам гаранцията и репотацията на епъл, а не на някаква там фабрика в китай, чиито работници се самоубиват заради трудните усилия на работа.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо си неграмотен - изпускаш букви, Сони е име и фирма и се пише с главна буква. Малайзия е държава и тя се пише с главна буква. И под секрет ще те открехна, че в тези заводи в Малайзия масово работят - китайци...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, vstoitsov написа:

Първо си неграмотен - изпускаш букви, Сони е име и фирма и се пише с главна буква. Малайзия е държава и тя се пише с главна буква. И под секрет ще те открехна, че в тези заводи в Малайзия масово работят - китайци...

omg .... нямаш какво да кажеш по темата и започваш с лични нападки? .... Май имам право?

И ти май не схвана, не ми пука кой го е направил, аз имам гаранцията на фирмата с репотация :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ти - много поздрави от арменският поп. Спри да спамиш. Прав си, като шило в торба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ЙионТихи написа:

Разгледайте продуктите на Redragon

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, anonu написа:

omg .... нямаш какво да кажеш по темата и започваш с лични нападки? .... Май имам право?

И ти май не схвана, не ми пука кой го е направил, аз имам гаранцията на фирмата с репотация :).

Репутация друг път...Всичко се произвежда на една и съща поточна линия но с различно лого...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, anonu написа:

Хмммм новите мис лушалки сони 1000х м3, произведени в малайзия. Но това е без значение, фирмата производител има добра репотация, аз не ги купувам от чи ним хуй, а от познат производител с добра репотация. Дори да има същите 1:1 директно от същата фабрика в които са произведени истинските, пак не бих г купил, дори да струват само 50 Евро.

Нещо йич не си наясно с нещата!!!
Sony произвеждат и в Япония, но САМО за японския пазар и там цените са х3-х5, сравнени с цените на стоката от малайзия и Унгария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lupis написа:

Или току- що е навършил 18 г. и е решил да оправи България:emoji_smiley-01:

Игри не играя, но знам, че безжични "неща" не стават за игри- получава се забавяне от милисекунди, достатъчно да ти пречи .

Нищо не пречи. Винаги съм си играл игрите с безжични мишка и клавиатура, дори ползвам 42" телевизор за монитор, който е с по-бавна реакция от монитор и нямам никакви проблеми с игрите. Не играя онлайн игри, но си играя FPS и всякакви други.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, не споря, казах, че така са ми казвали хора, които играят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на отговорилите, предполагам ще си купя жична периферия с по-дълги кабели, разстоянието от компютъра до едната ми далечна маса е  3,5м. Би трябвало да има нещо с дълги кабели.Защото ги разглеждам от няколко дена и чета за тея безжичните и хората се оплакват от чести дропове докато играят.Благодаря отново, а за оня пич дет ме башва че питам и се възмущава не му е нещо ок на горния етаж и да е жив и здрав общо взето , абе всички да сме!Весели празници  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от много време ползвам само безжични мишки и клавиатури, сменил съм няколко, особено мишки и не съм имал "дропове" или някакви други проблеми. Не са били от най-скъпите, особено клавиатурите са си доста бюджетни. Играя и доста игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Raze написа:

Аз от много време ползвам само безжични мишки и клавиатури, сменил съм няколко, особено мишки и не съм имал "дропове" или някакви други проблеми. Не са били от най-скъпите, особено клавиатурите са си доста бюджетни. Играя и доста игри.

Ако са блутоот няма да има дропове и проблеми. С тия логитех приемници и флупости има доста често проблеми.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито са " блутоот ", нито блутут или Bluetooth - най-обикновени и бюджетни. Единствената ми по-скъпа мишка е RAPOO 7800P на 5 GHz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.