Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

на 13.12.2018 г. в 12:45, Pichagata 933 написа:

Пичаги е това е изгоряло 

IMG_20181115_224653.jpg

Сега,съдейки по тази снимка,много е вероятно пистата,която захранва интеграла да е прекъсната някъде.Преброй до 10-то краче на интеграла(там е +14V) и проследи пистата до захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, hristo58 написа:

Сега,съдейки по тази снимка,много е вероятно пистата,която захранва интеграла да е прекъсната някъде.Преброй до 10-то краче на интеграла(там е +14V) и проследи пистата до захранването.

Доколкото разбрах, колега, Пичагата е купил такава интеграла и я е дал на техник да му я смени. После не ми стана ясно какво се е случило, но факт е, че този касетофон така и не проработил. Какъв е този техник, не мога да кажа, ама явно не е такъв щом не може да оправи един касетофон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Деянчо написа:

Доколкото разбрах, колега, Пичагата е купил такава интеграла и я е дал на техник да му я смени. После не ми стана ясно какво се е случило, но факт е, че този касетофон така и не проработил. Какъв е този техник, не мога да кажа, ама явно не е такъв щом не може да оправи един касетофон.

Не могат да проследят една верига,просто и елементарно,защо няма захранване на интегралната схема.Не мога да си го обясня.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чнг пичаги смених ис то и радиото не иска да работи 

Дори губи волтажа пада от 14 на 6.7 волта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pichagata 933 написа:

Чнг пичаги смених ис то и радиото не иска да работи 

Дори губи волтажа пада от 14 на 6.7 волта.

ЧНГ пичага! Моето мнение, че си за сервиз! Друго не мога да ти препоръчам на този етап. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Колев60 написа:

ЧНГ пичага! Моето мнение, че си за сервиз! Друго не мога да ти препоръчам на този етап. 

Ами, той е точно там, но нали е от нашия клуб на ентусиастите и не му дава мира тоя касетофон. :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.12.2018 г. в 19:51, PigManu написа:

Икебана пак ли се правиш на "майстор"

Че Деянчо си е майстор бе Прасчо

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще му изпратя моя,да го ползва за части,дано от двата направи един работещ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсихме с Пичагата схеми на касетофона (Hitachi TRK-W550E) в Интернет, но уви нищо не открихме. Някой може ли да помогне в намирането на схема?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Pichagata 933, от дадения по-горе линк изтеглих и прикачих необходимото в DOX.bg. В този PDF файл е представена цялатата информация за касетофона.

Линк за изтегляне на прикачения файл - https://dox.abv.bg/download?id=4290719ac5#.

Линк за изтегляне на четец на PDF, ако нямаш такъв - https://get.adobe.com/reader/.

От разстояние трудно може да ти се помогне. Пак повтарям, че най-удачния вариант е да се обърнеш към техник.

Успех с ремонта!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Деянчо написа:

@Pichagata 933, от дадения по-горе линк изтеглих и прикачих необходимото в DOX.bg. В този PDF файл е представена цялатата информация за касетофона.

Линк за изтегляне на прикачения файл - https://dox.abv.bg/download?id=4290719ac5#.

Линк за изтегляне на четец на PDF, ако нямаш такъв - https://get.adobe.com/reader/.

От разстояние трудно може да ти се помогне. Пак повтарям, че най-удачния вариант е да се обърнеш към техник.

Успех с ремонта!

Ще си загубиш времето с пичагата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, hristo58 написа:

Ще си загубиш времето с пичагата.

Пише ми човека и е редно да му съдействам, с каквото мога.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичаги в кои саит намерихте схемите за хитачито на пишете го тук зада ги изтегля

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Pichagata 933 написа:

Пичаги в кои саит намерихте схемите за хитачито на пишете го тук зада ги изтегля

Нали по- горе дадох линк към схемата, свали я. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Pichagata 933 написа:

Приятел!

AAUUXX ти е дал линк за изтегляне.  Ето ви схема.  Но май не знаеш каква е процедурата за изтеглянето. Ето, с няколко думи!

Кликаш на линка, който ти е дал. Отваря се страница и по надолу се вижда с почернени букви къде е написано proccesing - това значи да изчакащ около 30 секунди, докато надписа се смени със  DOWNLOAD. Сега вече можеш да си изтеглиш схема. Да не се укаже, че няма и с какво да я "отвориш?  Ето ти снимки. Погледни ги!!! Кликваш на   DOWNLOAD  - долната картинка.

ScreenShot001.jpg

ScreenShot002.jpg

Какво направи бре човек? Аз за толкова време щях да изтегля  половината интернет.  Май не си много по отговорите, ми се струва. Трябва да знаеш и уважаваш труда на хората. Не е редно, да ни отговаряш след 1 седмица! Разгледа ли схемата? Ориентира ли се поне или пишем напразно?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да разгледах ги всичи по обстоино снимка номер 23 имам някои въпроси ще ги задам до колкото видях има 3 изхода два от тях са 7 краче ляв канал на плюса на лява колона а минуса на лявата от кое краче излиза да би да имат обш минус и двете колони и тои е на 8 краче преди като го замерих ми даваше верига и на двата канала на минусите а 12 краче захранва десен канал на плюса на дясната колона това ми запитването 8 то краче дане е обшто захранване на клв и десен канал на двете колони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това за което питаш ще видиш на схемата

Screenshot_2019-01-04-10-39-14-271_com.google.android.apps.docs.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видях я но минуса лявата колона на кое краче е и минуса на дясна колона на кои крачета са 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Pichagata 933 написа:

Да видях я но минуса лявата колона на кое краче е и минуса на дясна колона на кои крачета са 

Минуса на говорителите е към общия минус ,вижда се на схемата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха ясно на 8 то краче се намират два минуса нали 

Аха ясно на 9 то краче се намират два минуса нали 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 12 краче е плюса на дясна колона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разледах я и разбрах че 7 то краче е за плюса на лявата колона нали а 12 то краче за плюса на дясна колона нали пичаги 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pichagata 933 написа:

Разледах я и разбрах че 7 то краче е за плюса на лявата колона нали а 12 то краче за плюса на дясна колона нали пичаги 

пичаги що не пишете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.