Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

А, не, мисля да спЪ.
Само минавам да са отбележа. Че на картата ще има празно.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, M.Николов написа:

И как беше разходката?

Разходката беше супер!

преди 18 минути, DarkEdge написа:

Или да добави фтвърдивател.
Ай, добър вечер/добро йутро.

Добра стига адаш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Разходката беше супер!

За теб знаем....събрал си и интересни фотки за следващите ти постове, нали?:)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

За теб знаем....събрал си и интересни фотки за следващите ти постове, нали?:)

Неска не съм снимал... Тя расотката беше ф квартала... То и там има кода се снима де... Ма не е толкус ентереснокато ф Олд Таун... Се пак там е цялисторически парк... Малко нещо като Етъра... Ма на тукашната част от Дивия Югозапад :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси жуота. Ората са напиле и спат кат порове, па мене пак ма дигнаха по тревога и ша трябва да одя да оправям бакии. Ма тъй ша е тя. Другия живот и аз ша ставам пияница.

преди 9 часа, darkterminal написа:

... Идваш крещиш тук и мучиш като саранска мечка...

Добре ве, повеке нема а креща. Пу-у-у-у, то сакън-бахтън. Не стига, че само аз пиша по темата "За какво си мисля в момента'', ами ма и хокаш. Ша зема а са стресирам и ша получа сърцепляскане ф петите. Аз ко да напраа кат си мисля, че тука пишат баяджа пияндета. Исках а ва попраа, ма кат нещете-няма. То на сила убост не става. Теб ща послушам и веке нема а муча. Щот си дебел, ама готин. Затуй ща послушам.
И а кажеш на пиянките на теб да благодарят, че нема им преча вече. Па и да та почерпят даже. Дан заслабнеш прекалено и да та не дууне ветъра в океана:P

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, skalata_73 написа:

напиле и спат кат порове

А .... ази отрезнях ... :) и от 3:00 се псувам с един андроид .... :)

:newspaper: .... има прясно сварено кафе .... да пращам ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма оплаквания от Студентски град тая сутрин - значи заведенията са били пълни снощи и болестите, предавани по полов път, добър заход са имали.

Спокоен съм...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май само акъл не се предава по полов път .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, algor написа:

Няма оплаквания от Студентски град тая сутрин - значи заведенията са били пълни снощи и болестите, предавани по полов път, добър заход са имали.

Спокоен съм...

Изчакай. Следва главобол 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Спокоен съм...

Оплаквания няма .
Има и Луна , увиснала над капандурата ми , доволен съм
65c363fb76311a0a5fdcb8fc41cd0a4e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А! Ето го ве! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изчакай. Следва главобол 

Съжалявам , но напоследък пия по-малко като като количество , на по-висока цена и качество питиета . Отдавна , наистина отдавна не съм имал махмурлук . Даже съм му забравил усещането . А какви махмурлуци имаше едно време ....

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Trichocephalus написа:

Съжалявам , но напоследък пия по-малко като като количество , на по-висока цена и качество питиета . Отдавна , наистина отдавна не съм имал махмурлук . Даже съм му забравил усещането . А какви махмурлуци имаше едно време ....

Ааааа, ша ти светнееее....  Като ти пее ме с Алгоров да не мешеш и да внимава ко пийш.... 

Обаче ми липсват среднощните доклади от поредния медицински запой

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P.s. Добро утро де :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trichocephalus написа:

Това ще се уточни по обяд

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ааааа, ша ти светнееее....  Като ти пее ме с Алгоров да не мешеш и да внимава ко пийш.... 

За да се получи това обаче без нужно да се натрупа първоначален капитал във вид на 1.)опит в разнообразни питиета, боклуци , ментета и комбинации между тях ; 2.) различни типове махмурлук ; 3.) финансови средства с които да мога да си позволя употребата на квалитетни питиета .

Коментари и пояснения към горното :
По точка 1. - опитът в употребата на всякакви питиета е от изключителна важност , защото си тренираш черния дроб да преработва всякакви боклуци .
По точка 2.- махмурлукът се получава от разградените продукти при тренировките от т.1. Всеки махмулук играе ролята на тригер за условен рефлекс ( подсъзнателно мозък изгражда верига от типа : повече няма да пия това ) . Без обаче да преживееш няколко махмурлука , никога няма да знаеш какво и как да пиеш . Ерго - за да стигне главата до извода : “ по-малко , но по-качествени питиета” е нужен дълъг път на безразборна консумация , осеян с различни по вид , сила и качество махмурлуци .

Пп точка 3. - нещата са ясни по default защото съгласи се -няма как да си сипвам сингъл малц с два лева в джоба , не ли ?

Та така .
А денят продължава да е добър . Стискай палци да е такъв и до обяд-имам важна среща след 30 минути

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Trichocephalus написа:

За да се получи това обаче без нужно да се натрупа първоначален капитал във вид на 1.)опит в разнообразни питиета, боклуци , ментета и комбинации между тях ; 2.) различни типове махмурлук ; 3.) финансови средства с които да мога да си позволя употребата на квалитетни питиета .

По точка 1. - опитът в употребата на всякакви питиета е от изключителна важност , защото си тренираш черния дроб да преработва всякакви боклуци .
По точка 2.- махмурлукът се получава от разградените продукти при тренировките от т.1. Всеки махмулук играе ролята на тригер за условен рефлекс ( подсъзнателно мозък изгражда верига от типа : повече няма да пия това ) . Без обаче да преживееш няколко махмурлука , никога няма да знаеш какво и как да пиеш . Ерго - за да стигне главата до извода : “ по-малко , но по-качествени питиета” е нужен дълъг път на безразборна консумация , осеян с различни по вид , сила и качество махмурлуци .

Пп точка 3. - нещата са ясни по default защото съгласи се -няма как да си сипвам сингъл малц с два лева в джоба , не ли ?

Та така .
А денят продължава да е добър . Стискай палци да е такъв и до обяд-имам важна среща след 30 минути

може вече да нямаш махмурлуци но си си все същия дървен философ:*

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, skalata_73 написа:

Щот си дебел, ама готин.

ней дебел ве
пухкав е...ъ-ъ-ъ...тъй де, пухчо
тва 120 кила за неговата височина,
не мога в никакъв случай да го нарека дебел или шишко
и в никакъв случай, според мен, не трябва да отслабва повече...ъ-ъ-ъ...тъй де, жените си падат по такива пухчовци и шъ го издът с парцалити
:D

добро утро дружината
махмурлии сте или се наспахте, бодри и за подвизи готови?!!!

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на мен ми трябва малко подкрепа от Вселената. В два ще водя Пролетина на видеозон да видим какви са тия камъни в пикочния мехур дето толкова я тормозят

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Trichocephalus написа:

...

Моят скромен опит говори, че цената съвсем не е определяща за качеството на алкохола... В смисъл, събуждал съм се таферен и след бутилка водка за $8... По мой почин, залята със шестичка бирки... А ми се е случвало да бе искам да се събудя след 300 - 400 грама претенциозен коняк... Пак залят с няколко бирки...

преди 43 минути, Trichocephalus написа:

...

Привет драги ми друже...

преди 6 минути, Trichocephalus написа:

Та така .
...

Тия тригери да ти кажа... Само като се сетя, на младини колко пъти сутрин съм се заричал, че няма близна повече алкохол, а привечер съм се чудил, какви глупусто съм си мислел сутринта... Ей тъй... Но по емпиричен път установих, че безотговорно караштисване на алкохол с ацетаминофен тялото получава зловещи рвотни реакции на вечерта, но на сутринта въобще не боли глава...  Питам те ас тогава. Как човек да се отучи да ги смесва, като на сутринта няма и помен от главобол? Тук, изключваме варианта с четенето на етикета, където изрично си пише да не се порка, докато се потребява сиропа...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Питам те ас тогава. Как човек да се отучи да ги смесва, като на сутринта няма и помен от главобол?

Е, туй друже , е един от основните въпроси на битието свързан с питието !

Отговор все още нямам .

Мисля , че трябва още да експериментираме за да стигнем до истината default_lock.gif

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

може вече да нямаш махмурлуци но си си все същия дървен философ:*

За което го и обичаме...

преди 8 минути, дръндю написа:

ней дебел ве
пухкав е...ъ-ъ-ъ...тъй де, пухчо
тва 120 кила за неговата височина,
не мога в никакъв случай да го нарека дебел или шишко
и в никакъв случай, според мен, не трябва да отслабва повече...ъ-ъ-ъ...тъй де, жените си падат по такива пухчовци и шъ го издът с парцалити
:D

Ако ше ме идът жинити, ше оцлабвам!

преди 8 минути, emmi написа:

и на мен ми трябва малко подкрепа от Вселената. В два ще водя Пролетина на видеозон да видим какви са тия камъни в пикочния мехур дето толкова я тормозят

Заспивам със стиснати палци и с мисъл за ред в твойта част на вселената...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, darkterminal написа:

Ако ше ме идът жинити, ше оцлабвам!

амъ ас туй го знам, че тъй страх ут жените ве
:giggle1:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.