Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 2 минути, emmi написа:

не

аз казах разпробивам

старите са малки, като за смотан кован гвоздей

трябват ми една идея по-големи като за болт

гадното е че кратуната на болта ще е върху капака и ще се наложи да и мацна малко боичка поне да не се забелязва

Дано да стане с това разпроване със старо дърво

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 10 минути, petie1 написа:

Дано да стане с това разпроване със старо дърво

друг вариант да вкарам болт и да го стегна от другата страна няма

самонарезните видии отпаднаха

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Дано успееш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Julius Decimus написа:

:emoji_smiley-06:

Не знам, тая серия от миналия четвъртък още не съм гледал, но...като гледам как се готвят да гътнат един от любимите ми персонажи кинг Харолд и....

Изглежда е към последните сезони, много вдигнаха динамиката на действието навсякъде, но пък няма и боеве сякаш 3-4 серии и нещо...липсва. Онази трупата, дето избягаха в Англия, ако не е бишъпа все да ги спасява, ее...

Някой наема ли се да прогнозира действието ? :rolleyes:

Да ти кажа честно.. няма да те зарадва тази серия, ама никак.. сещай се.. 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, emmi написа:

и си неотразим в неопрен

...

Хохохоооо... Знаеш как да зарадваш Дебелото ти...

преди 18 минути, emmi написа:

...

пък аз ку се навръ в неопрен ше съм като една сикильда в скафандре

А че так... Наиш ли какви худощавые девчонки ныряют в неопренах и выглядят весьма прилично... И чем же мы хуже?

П.П. Тоя лаф за сикильдата в скафандре не го бях чувал... За втори прът ми задаваш гатанки! Браво!

преди 14 минути, emmi написа:

Коларски болт (с обла кратуна) или болт/винт с конична кратуна и гайка... Коларския болт мое го минеш с некъв абразив да му изтъниш кратуната... А за коничната кратуна моеш да направиш фрезенк и да скриеш главата в дървото, а отгоре да положиш малко кит...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Д2 каза че това е единствения плод който обича:biggrin:

профъфли го с уста пълна с праскова

Не е глупав Д2 :D

преди 1 час, дръндю написа:

начи Прасчо и Пилето могат вече да влезнат
:giggle1:
дека сти ве, района е обезопасен
:lol6:

Сега мисля да изпия още едно чайче

преди 11 минути, emmi написа:

ади, аз съм лека ножт

Лекинка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, emmi написа:

Та, сега обмислям

дялаш дървени клинчета, набиваш в отворите и завиваш твоите винтове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Madonna написа:

Пускам да видя тогава.

Ако утрепят чичо Харолд, хич няма да им гледам сериала повече я ! :wub: Единствения истински викинг останал. :magnifier:

Иначе и Убата не е лош последно време. С действията си прилича на Рагнар. Там това дето слуша краля, гуд бой.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Уиш... написа:

привет,друзя.. нещо не ми се получава мисленето. 

за болтовете и за сладките нещо щях да смотолевя...

Не се знае, може и да ти се получава. Сама не можеш да прецениш. Ти смотолевяй, пък ние ще те критикуваме другарски

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Реджеп Иведик написа:

... Ти смотолевяй, пък ние ще те критикуваме другарски

ще

ако си призная че се крия под одялото с  кутия мерси

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Уиш... написа:

привет,друзя.. нещо не ми се получава мисленето. 

за болтовете и за сладките нещо щях да смотолевя...

Сноши покрай тъжната вест чет ас едни стари постове и с доволство установих, че ти си от моята банда... Коткофобка... Мачконенавистница... Мизокоткистка... И т.н. И това само, зашото оная - белата мачковница ти се е разхождала по картинките и ти е бутала елхата и паниците от масата (и то нарочно)... Та идеята ми е, какво тря да подучим Зайко да направи, за да го сготвиш най-накрая?!

преди 3 минути, Уиш... написа:

ще

Никога не си признавай! Точка!

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Уиш... написа:

Правиш се на инкубатор с надеждата да се размножат?
Или ги затопляш за по-брдзо стапяне?

преди 2 минути, Chandni написа:

Чай с мляко ?

Британцка класика.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, darkterminal написа:

Сноши покрай тъжната вест чет ас едни стари постове и с доволство установих, че ти си от моята банда... Коткофобка... Мачконенавистница... Мизокоткистка... И т.н. И това само, зашото оная - белата мачковница ти се е разхождала по картинките и ти е бутала елхата и паниците от масата (и то нарочно)... Та идеята ми е, какво тря да подучим Зайко да направи, за да го сготвиш най-накрая?!

всъщност обичам кодките.. просто на мен ми се падна проклета.. хем, мина толкова време и още ми държи влага с проклетиите  си. но явно  и при животните  е до характер, като при хората

Зайко е добро дете. даже си мислех тия дни , как ще ми липсва като си отиде един ден.. ще опустее пространството под малката масичка. няма да се налага да вдигам саксията с цветето нависоко  и да крия кошницата с писаните рецепти, които са му така вкуси дори само на хартия 

преди 11 минути, DarkEdge написа:

Правиш се на инкубатор с надеждата да се размножат?
Или ги затопляш за по-брдзо стапяне?

позна.така полуразмекнати  от топлината ми се излапват по- бързо и приканват да си взема следващо:shy11:

• Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, adersa написа:

Мяу :D

Мяу

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, darkterminal написа:

излязох от  форума , но нещо ме зачовърка  и  се върнах. ами да, Мизокоткистката не може просто така  да се пропусне. слагам я в страничното джопче на торбата и лапвам едно шоколатче  със задоволсво.)))

преди 46 минути, darkterminal написа:

Никога не си признавай! Точка!

любим девиз! 

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Madonna написа:

Оооо, много бързо и претрупано нещо го застреляха бишъпа. Много важен персонаж до тоя момент, пък какво стана. Е без коментар...

Тия филми...тия филми... :wub:.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Уиш... написа:

...

Зайко е добро дете. даже си мислех тия дни , как ще ми липсва като си отиде един ден.. ще опустее пространството под малката масичка. няма да се налага да вдигам саксията с цветето нависоко  и да крия кошницата с писаните рецепти, които са му така вкуси дори само на хартия 

...

Сигурно е добро момче... Ама ти толкова хрисим ни го обрисуваш... Че чак започва да ми се струва нередно да има такова детенце дет не прави белички... Та за това...Инак, не че имам нещо специално против зайците...

преди 7 минути, Уиш... написа:

излязох от  форума , но нещо ме зачовърка  и  се върнах. ами да, Мизокоткистката не може просто така  да се пропусне. слагам я в страничното джопче на торбата и лапвам едно шоколатче  със задоволсво.)))

...

Знаех си ас, че ше си я чопнеш тази думичка ф турбичката...

преди 7 минути, Уиш... написа:

...

любим девиз! 

Праилно! Последствията от събитията не се признават, а се манифестират внаглую да се знае, че са целенасочени волеизлияния на твоята натура! Пък ако се налага да те съдят, нека който е грешен, пръв да хвърли камъка!

преди 13 минути, Julius Decimus написа:

Оооо, много бързо и претрупано нещо го застреляха бишъпа. Много важен персонаж до тоя момент, пък какво стана. Е без коментар...

Тия филми...тия филми... :wub:.

Ма... Спрете да ги разказвате или слагайте спойлер...ма  хора дето чакат да се струпа целия сезон и тогава да ги гледат...

преди 57 минути, Уиш... написа:

...

...

Освен това, ти така самоотвержено го защитаваш, че е като да гледаш нова серия на интересен филм... Чопли ме, какво ли оправдание ше му измислиш тоа прът...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Уиш... написа:

позна

тва не е познаване. твай знаьне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

Сигурно е добро момче... Ама ти толкова хрисим ни го обрисуваш... Че чак започва да ми се струва нередно да има такова детенце дет не прави белички... Та за това...Инак, не че имам нещо специално против зайците...

явно съм си изтърпяла наказанието с онази бесовица и той ми е като награда. ))) толкова са му мижави беличките,че чак не влизат в граbата..понеже е дребна порода, предполагам , нищо не му се удава да нагризе като истински заек, най- много да олигави крайчеца на пердето, като си мисли че го яде.

или това, за което вече споменах

9470931H.jpg

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
  • Любов 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване