Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Уиш... написа:

9470931H.jpg

Прилича на призовкар на адрес.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 7
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 18 минути, darkterminal написа:

Знаех си ас, че ше си я чопнеш тази думичка ф турбичката...

нямаше как да пропусна.. какъв pebbles gatherer съм в противен случай.

преди 19 минути, darkterminal написа:

Праилно! Последствията от събитията не се признават, а се манифестират внаглую да се знае, че са целенасочени волеизлияния на твоята натура! Пък ако се налага да те съдят, нека който е грешен, пръв да хвърли камъка!

. личи си че сме от една... ламя

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

...

9470931H.jpg

Ъхъ... Точно... С морковки, с кисели краставики, с гъбки и с маслинки, с чесън,с доматки и каперси... Може и главички арпаджик... Бяло винце... Чер пиперец и блажнинка.. В кахлен гювеч... На умерен огън...

Се така ми се привижда :)

преди 4 минути, Уиш... написа:

... pebbles gatherer ...

...

Ужас! Ма таква ли си?

...

. личи си че сме от една... ламя

Semper Idem

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Прилича на призовкар на адрес.

или на контрольор, перфориращ билетчета D

преди 1 минута, darkterminal написа:

Ъхъ... Точно... С морковки, с кисели краставики, с гъбки и с маслинки, с чесън,с доматки и каперси... Може и главички арпаджик... Бяло винце... Чер пиперец и блажнинка.. В кахлен гювеч... На умерен огън...

Се така ми се привижда :)

то само косми, какво да му ядеш.

преди 3 минути, darkterminal написа:

Ужас! Ма таква ли си?

еее, забрави ли:shy11:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

то само косми, какво да му ядеш.

Ми... А де? И ас се питам... Ма пусти мераци... Те не ме питат... А искат...

• Харесване 1
  • Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

концентрирай се върху гарнитурата и ще си рахат  Р

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

или на контрольор, перфориращ билетчета D

или на fresher in cooking academy

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

помниш ли като го  мерих на кантара, нямаше и 400гр . скиф  как се ослушва като гърмян заек

9282722U.jpg

• Ха-ха 2
  • Любов 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Уиш... написа:

...

еее, забрави ли:shy11:

Ма тфа звучи, като супер сериозно и отговорно занимание! Не като да си крие човек пластилин ф гащата...

концентрирай се върху гарнитурата и ще си рахат  Р

Пак го оправда момчето значи.. А ас да си седя на тройка гарнитура... Без кебапчета... Суша!

преди 7 минути, Уиш... написа:

помниш ли като го  мерих на кантара, нямаше и 400гр . скиф  как се ослушва като гърмян заек

9282722U.jpg

Няма как да го повня... Не съм бил там... Ма тия от неговата порода едва ли ги оценяват по това колко тежат на кантаря... Повече, ще да е по това колко са пуфкави и мили...

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, darkterminal написа:

Ма тфа звучи, като супер сериозно и отговорно занимание! Не като да си крие човек пластилин ф гащата...

принципно камъчките тежат и може да ти съборят гащата на най- неподходящото място, и да те изложат,за това трябва да си подготвен . ако имаш гаща де , DDD. .

отговорно занимание, не бих казала...но трябва да ти е на сърце

преди 12 минути, darkterminal написа:

Пак го оправда момчето значи.. А ас да си седя на тройка гарнитура... Без кебапчета... Суша!

емии.. пиши го към коледните пости P

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Уиш... написа:

плинципно камъчките тежат и може да ти съборят гащата на най- неподходящото място, и да те изложат,за това трябва да си подготвен . ако имаш гаща де , DDD. .

отговорно занимание, не бих казала...но трябва да ти е на сърце

....

Имам опит ас... Имам... Ходил съм за камъчета по едни гащи само! Къси! С колан! Ма и бес колан да бяха, пак нищо нямаше да видят... Ас долните гащи ги бях събул! Тоя номер е малко женски, но много ефективен! В смисъл ,че няма да дам повод на хората да ми се смеят, че нося гащи на Спондж Боб, на Саут Парк и на Плантс върсъс Зомбис...

...

емии.. пиши го към коледните пости P

Та година... Като сички други години... Когато сички са на опаки, то ас съм на терсене! Моите коледни пости ше почнат в денят на Рождество Христово... По стар стил!

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, darkterminal написа:

Няма как да го повня... Не съм бил там... Ма тия от неговата порода едва ли ги оценяват по това колко тежат на кантаря... Повече, ще да е по това колко са пуфкави и мили...

бе не си бил, тука беше,но  кой знае къде те е стягал чурапа.. а за пуфкавото и миличкота позна

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апропо... Ти забеляза ли Ламила, как мина и не каза баф! Да и пуснем Су-зза-нна... Предлагам ас...

бе не си бил, тука беше,но  кой знае къде те е стягал чурапа.. а за пуфкавото и миличкота позна

Глей начи, как ше ме качи на бесилото... Не съм бил мари! Ше го прочете моята, щурата, Кибритената Клечица и после ходи обеснявай, че Уишата като е казала ТУК е имала пред вид Форюма, а не физическо присъствие при заяка и! Утре ако се появя със синка... Да знаеш съм изкарал късмет... Ако не се появя, пишете в редовете на безследно изчезналите и поп немой да окате, вие нагроб, да ми дойде, оро да заиграте...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, darkterminal написа:

Имам опит ас... Имам... Ходил съм за камъчета по едни гащи само! Къси! С колан! Ма и бес колан да бяха, пак нищо нямаше да видят... Ас долните гащи ги бях събул! Тоя номер е малко женски, но много ефективен! В смисъл ,че няма да дам повод на хората да ми се смеят, че нося гащи на Спондж Боб, на Саут Парк и на Плантс върсъс Зомбис...

сякаш всичко знам, като една дърта вещуря, а DD   много хляб надушвам в тази история, някой ден трябва да ни я разкажеш подробно 

чудя се как успя в два реда писано три буркана смях да разлееш, че и отгоре. . женски мурафети начи тайно прилагаш под късите гащи DD 

а спондж боб въобще не може тук да се асоциира. него пък кой го е виждал да събира камъчета 

Апропо... Ти забеляза ли Ламила, как мина и не каза баф! Да и пуснем Су-зза-нна... Предлагам ас...

изтървала съм я, то и аз на два пъти си тръгвах тази вечиер , мислех едно стихче да ви прочета и да се скривам.

сузаната я остави да спи сега.не и е момента. Ламила обаче  също много ми харесва., малко като камила..става за дълъг път.

Глей начи, как ше ме качи на бесилото... Не съм бил мари! Ше го прочете моята, щурата, Кибритената Клечица и после ходи обеснявай, че Уишата като е казала ТУК е имала пред вид Форюма, а не физическо присъствие при заяка и! Утре ако се появя със синка... Да знаеш съм изкарал късмет... Ако не се появя, пишете в редовете на безследно изчезналите и поп немой да окате, вие нагроб, да ми дойде, оро да заиграте...

ми не знам що имам някъв ярък спомен. ти пък ,бива ли такава страшна да я изкарваш Кибритената Клечица.., и тя не знае ли че ламята е безобидна.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Уиш... написа:

сякаш всичко знам, като една дърта вещуря, а DD   много хляб надушвам в тази история, някой ден трябва да ни я разкажеш подробно 

чудя се как успя в два реда писано три буркана смях да разлееш, че и отгоре. . женски мурафети начи тайно прилагаш под късите гащи DD 

а спондж боб въобще не може тук да се асоциира. него пък кой го е виждал да събира камъчета 

Еееее това е виц от детската градина за за Марийка дето се оплакала на майка си, че днеска докато се е катерила по едно дърво и Иванчо и видял гащата... Майка и зелда да я учи на ум и разум и и казала, ако иска да не и се виждат гащите, да спре да се катери по дърветата... На следващия ден, Марийка се похвали на майка си, че Иванко днес не и е видял гащите... А майката поучително я попитала, виждаш ли, като не се катериш по дърветата, как не ти се виждат гащите... А Марийка и казала, че пак се е катерила, ма преди това си е събула гащите... Вица е повече от банален, ма в предучилищната в пясъчника, беше ноу вървежен... Особено между момчетата... Сички до един бяхме убедени, че втоя виц Марийка е моралният победител... Че е изиграла наш Иванча и този прът... И те така те...

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Еееее това е виц от детската градина за за Марийка дето се оплакала на майка си, че днеска докато се е катерила по едно дърво и Иванчо и видял гащата... Майка и зелда да я учи на ум и разум и и казала, ако иска да не и се виждат гащите, да спре да се катери по дърветата... На следващия ден, Марийка се похвали на майка си, че Иванко днес не и е видял гащите... А майката поучително я попитала, виждаш ли, като не се катериш по дърветата, как не ти се виждат гащите... А Марийка и казала, че пак се е катерила, ма преди това си е събула гащите... Вица е повече от банален, ма в предучилищната в пясъчника, беше ноу вървежен... Особено между момчетата... Сички до един бяхме убедени, че втоя виц Марийка е моралният победител... Че е изиграла наш Иванча и този прът... И те така те...

аз като съм ходила малко на децка градина и виж какви големи пропуски имам. затова сега се смея като дете идиотче.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Уиш... написа:

...

изтървала съм я, то и аз на два пъти си тръгвах тази вечиер , мислех едно стихче да ви прочета и да се скривам.

сузаната я остави да спи сега.не и е момента. Ламила обаче  също много ми харесва., малко като камила..става за дълъг път.

...

Ми вий сте Ламила и Ламета... Харесва не харесва... Тува йе!

преди 17 минути, Уиш... написа:

...

ми не знам що имам някъв ярък спомен. ти пък ,бива ли такава страшна да я изкарваш Кибритената Клечица.., и тя не знае ли че ламята е безобидна.

Бе то, кел-файда Ламята като е безобидна, щом Кибритената Клечица е толкова страшна... Че и отгоре! Мхм...

преди 8 минути, Уиш... написа:

аз като съм ходила малко на децка градина и виж какви големи пропуски имам. затова сега се смея като дете идиотче.

Хъхъхъ... А ас па снощи се хилих ей на тфа:

Цитат

Купи ми мама бели слипове, с табакерка отпред. Каза мъшки гащи били и ме спечели веднага. От тъс дупчица там се вадела пишоната и вече не трябвало да си свалям гащата до коленете като ида да пикая. Тая работа с пикаенето я пробвах, ма ми се видя бошлаф работа. Па бъркаш, па търсиш, па дърпаш, па докато излезе, пък и мокро остава по гащата. Бе, не ти е работа. Къде - къде, по-удобно е, пък и по-чисто и по-сухо е да си свалиш гащата на букаи. Да си свърши човек работата като хората, да налузи трикотажа обратно и айде пак в таратора. Та туй с пикането го оставих на страна. Много по-мъшко и пецко ми се видя факта, че си имам таен джоп. Контрабандистка работа. Е, не седя дълго време седя неупотребяван. В занималнята раздадоха кутийките с пластилина, които си бяхме донесли. Татко беше донесъл един от Съюза. Едни цветни призми, ма то разни цветове, ма то набраздени отгоре, сяка призмичка в собствено легълце, с дъсчица, с ножче, с шпатули. Ма то красота. Кофтито беше, че не ни даваха да си го носим обратно дома, а често се слуваше и да го дадат на друг да си играе с него. Е, колко му трябва на едно хлапе да тръгне да поправя несправедливостите? Ми, не много... Всички тухлички пластилин се оказаха на дъсчицата. След около пет минути усилна борба, се бяха превънали в голяма мазна топка с червеникакъв цвят. От там, тази топка бързо се оказа в предначертаната и гащна диспозиция. В тайния джоб на белите ми слипове. Върху тях, както си му беше реда, се носеха шортите. Къси с набрани ластици по кръста и крачолите. Разбирай балони. Така и никой не разбра, че съм си прибрал пластилина. Кутията се озова празна на рафта... Позследваха занятия, следобеден сън. Мале тоя следобеден сън го мразех до дъното на душата си. Винаги си лягах с подчерано нежелания, но винаги заспивах... Та, спахме. Събудих се. Имаше следобена игра. И накрая привечер, дойде мама да ме вземе... Трябва да съмбил страшна мотка или тя нещо е била нервна, но ме пипна тя да ме преоблича. Тръгна да сваля шортите, а аз се дърпам. Ще разкрие пластилина. Тя напъва, аз се дърпам. Най-накрая надделя,  свали шортата и... както говореше и нареждаше неспирно... Изведнъж се опули и млъкна. Какво е това? Проследих погледа и към гащата... А там... Грозна подутина! Червено петно на гащата и малки парчета платилин отлюспили се от топката, докато съм спал или играл и седят, като съсиреци по гащата. Мама, само дето не обърна очите... Аз вече нямаше накъде да се дърпам и... А! Това ли? Това е пластилин! И тържествено извадих топката от тайника. Нататък е ясно. Мама си отдъхна. Пластилина се върна в кутията. Но вече само аз си граех с него. Гащите си останаха с червено мазно петно. А следващата партида си бяха обикновени детскоградински гащи без тайник. Ей така. Нищо особено. Само мама дето се изплаши...

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

Ми вий сте Ламила и Ламета... Харесва не харесва... Тува йе!

още повече ми харесва, Ламета като комета .. :jumping11:това трябва да са ни коледните подаръци. мерси за сюрприза Дарко Хулигарко.

преди 8 минути, darkterminal написа:

Бе то, кел-файда Ламята като е безобидна, щом Кибритената Клечица е толкова страшна... Че и отгоре! Мхм...

ееее, чак пък толкус люта не вярвам да е твойта Дулцинея.. след толкова години брак, да те кара да се крийш в гардеропа за безобидности. не го вярвам

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

още повече ми харесва, Ламета като комета .. :jumping11:това трябва да са ни коледните подаръци. мерси за сюрприза Дарко Хулигарко.

...

Бе... Имате си и още по-ино ламерско име... Ма ше ви оставя да се припознавате самички по-нататък...

...

ееее, чак пък толкус люта не вярвам да е твойта Дулцинея.. след толкова години брак, да те кара да се крийш в гардеропа за безобидности. не го вярвам

Няма толкова години брак дето да ме направят и на песъчинка по-малко подозрителен... Жини!

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе... Имате си и още по-ино ламерско име... Ма ше ви оставя да се припознавате самички по-нататък...

оооо, това не трябваtе да го казвашш... захвърлям офцете настрана и почвам да броя имена DDD

Няма толкова години брак дето да ме направят и на песъчинка по-малко подозрителен... Жини!

стига се тръшка, се едно си  си зел бяла котка 

.. пп  аз ти предлагам  стратегическо решение- в другия живот да се родиш жена и късаш с главоболията и стреса :ph34r:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, darkterminal написа:

Хъхъхъ... А ас па снощи се хилих ей на тфа:

ох, нимога.. как не ми е идвало наум да  гепсам  гащи с табакерка от  брат ми 

преди 14 минути, Chandni написа:

Прочетох и написах половин тема, почти ми се доспа

попиши малко и тук и току виж станало време за сън. )) 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислих или мислех

Или мисляф

Редактирано от bornofash
Синестезията се обажда отново (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, PigManu написа:

Едно не мога да разбера, защо пилетата се мислят за кучета :bighat:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване