Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Уиш... написа:

оооо, това не трябваtе да го казвашш... захвърлям офцете настрана и почвам да броя имена DDD

...

Хъхъхъ... Шом те влече :P

...

стига се тръшка, се едно си  си зел бяла котка 

.. пп  аз ти предлагам  стратегическо решение- в другия живот да се родиш жена и късаш с главоболията и стреса :ph34r:

Няма друг живот! Един е! След това усъпениіе... А след това, ни е обещано възкрешение в дух! За едни в Царството Небесно, за други в Геената Огнена...

ох, нимога.. как не ми е идвало наум да  гепсам  гащи с табакерка от  брат ми 

...

Да си криеш водните боички там :lol6::lol6::lol6:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 1 час, bornofash написа:
  Покажи скритото съдържание

що не земеш да лаеш ве
до кога шъ са маскираш кът пиле...ъ-ъ-ъ...тъй де, кучи пот прикритие
повня че кифтету тъ издади
:giggle1:
добро утро ранобудници и пенсии

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, дръндю написа:

що не земеш да лаеш ве

Щото половината форум са фенове на азиатската култура

Особено кифтето

Или па онъз дет даже си беше сложила име от тях държави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, дръндю написа:

ставайте вечи ве

Дрънди .... ази съм станал хееее .... и съм вече на фтоо айфе .... :)

Се ....бира немам, ма да почвам с уиски .... ба .... па и то сфършило .... па и тъй рано да свявам смут у нетрезвениците .... хм .... трезвениците ша ма подгонят кът люта чушка магаре .... :)

Чекам да са поосвести, зъ дъ направя физзаарядката с цепене на дърфа ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей пичове някой знае ли тия стъкла в офисите по филмите дето сме виждали и как стават матирани все едно дим пускат вътре и не се вижда нищо в стаята, как се наричат тия стъкла ? някой знае ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, problem33 написа:

не знам какво се случва пише че съм бан 6 дни още а пиша като разпран как така?

Притежаваш силата

Избран си да ни водиш

Редактирано от bornofash
Дясната секретарка е изморена (преглед на промените)
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, problem33 написа:

Ей пичове някой знае ли тия стъкла в офисите по филмите дето сме виждали и как стават матирани все едно дим пускат вътре и не се вижда нищо в стаята, как се наричат тия стъкла ? някой знае ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, problem33 написа:

не знам какво се случва пише че съм бан 6 дни още а пиша като разпран как така?

Може би имаш "отпуска" във връзка с Новата година ... :)

Се мой и да си проблематичен, а и ти требе да почувстваш добротата по време на тези празници ....;)

Дай боже да си разбрал, че не си само проблем на себе си и догодина от баннат да се оправиш проблема и станеш поне малко свестен ....

Успех! :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

дедо Коледа, ти ли си?
искам шестица от тото2 , 6/49

Ми то... Да ти даде Дедо Коледа една шестица... Шо да не ти даде... Не възразвам... Ма Коледата вече мина за тъс година! Че чекаш до догодина и ако си бил послушен, може и да ти прати ина...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо мислех да ви на цитирам. Ама после се отказах. Добрютро ви хора

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Добро Утро Ем

Идеално е утрото

Сънувах че правя йога, много точно и ясно, асана по асана, усещането в мускулите, напрежението, разтягането... Много ярък сън

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Се .... ази нъл съм и вярващ и нъл в едно атеистично общество съм израсъл .... та .... не вервам на тоя Дядо Коледа ....

Се си мисля, че има Рождество Христово и Дядо Мраз .... :)

Та: Единия отговаря (е отговорен!!!) за чудесата в душата, а другия в материализмът ... :), т.е. в светските чудеса .... :)

Та тъй .... само и единствено Дядо Мраз носи подаръци... материални де .... :) и ги носи в Новогодишната нощ ... 

Се .... не мисля, че Дедо ли е или някъв Санта Николай и прочие е от триединството ...

Светия дух е друго нещо .... то ни поддържа вярата в чудесата, т.е. било то материални или духовни...

Нека се всели във всеки от нас въпросния и донесе повече добрина, разбирателство и най-вече Любов в нашите сърца и души и чрез нашите бъдещи деяния да правим и подаряваме блага на бедните било то духом или материално ....

Нека станем по-добри и нека силата да е в нас - Можещите и знаещите и простим невежеството на останалите, защото Ние ако не покажем какво е добро, то от къде ще го усетят въпросните, от къде ще разберат, че наистина има чудеса и човек не трябва д се надява на въпросните, а да Вярва в тях!!! Амин

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, ДиоиД написа:

Се .... не мисля, че Дедо ли е или някъв Санта Николай и прочие е от триединството ...

Ся, единият е западняк, другият е плод на комунизъма. Кой третият? Казвай бързо де муй нелегалната квартира!

Ииии долар денс на 'сички!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Julius Decimus написа:

Намерих едно приложение за музика като спотифай, дето върви на всяка ОС: https://headsetapp.co/

Ако на някой му е интересно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, emmi написа:

Идеално е утрото

Сънувах че правя йога, много точно и ясно, асана по асана, усещането в мускулите, напрежението, разтягането... Много ярък сън

Хъммм... Отварям съновника на Фройд... И търся асана... асана... асана... Намирам, за сини теменужки... За асана няма... Пак добре, че не си сънувала сни теменушки де...

преди 18 минути, DarkEdge написа:

Ся, единият е западняк, другият е плод на комунизъма. Кой третият? Казвай бързо де муй нелегалната квартира!

Ииии долар денс на 'сички!

За Дядо Мраз не знам нищо друго, освен че е хроничен алкохолик, но гробът Дядо Коледа, в наши дни, определено се намира в Турция! Пък дори и приживе не е напускал Източната Римска Империя...  Ще рече, че е източняк... Тугъс, по теорията на средния пръст ше рече, че Дядо Мраз е западняк, а Дядо Коледа е плод на комунизма...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся, тук има инсинуация - ако чичо Ник има гроп как носи подарци? И ако има гроп азяцката час на Турция, то сигур в бил заточен по тея места.
Пък дяда ти Мрас - ми покажи ми тресф руснак...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

баси скуката
амъ ади, ставайте вечи ве, че от скука пак шъ почна да рупам ябълки
пп
некой е войнствен на снимката в този пост
:D

Има и такива сутрини..хич не ми се работеше тази седмица.. и утре не ми се работи, ама няма как.. Някак си страшно грешно ми идва да се работи на 3.12.:44:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване