Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 8 минути, emmi написа:

бе, как в една къща само с един сандък!?!? Мамолатиса!?!?!

Сега като се позамисля............... и двата ги довлякох от един и същи таван:lol6:

ама тоз дето си го държа за изба е без капак и по-скоро като дълбока щайга с плътни стени. Събира към десет бутилки от старите за олиото, зелените. И като се наложи да го преместя възниква серьозен проглем.

Снимка на Kpeменa Koвaчевa.

Иииии... Зелените бутилки от олио са класика! Дядо и татко бутилираха виното и ракията в тях... Строени по стелажите в зимника... А стелажите облечени във стари вестници... Прохлада... Сумрачна светлина от четирес'пет ватова крушка... Специфична миризма на влага... На плодове... Спомени...

преди 1 минута, аm-аm написа:

Моля, кажете ми за Хитрейшио. Наистина съм заинтересуван. Знам, че ако умре ще обяснявате наляво и надясно, колко готин е бил, но аз вместо да му се подигравам, наистина опитах да дам полезни съвети на това момче и искам да знам съдбата му.

Живко има нов профил... Но напоследък не пише тук много... Лично аз си мисля, че се обиди!

• Харесване 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 13 минути, Chandni написа:

Искаш и теб да те лайкнат ли ?

Недей, няма смисъл.
Провокациите му не спират и стават все по-нагли и арогантни.

Но няма да е още дълго търпението на всички ни, уверявам те. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Недей, няма смисъл.
Провокациите му не спират и стават все по-нагли и арогантни.

Но няма да е още дълго търпението на всички ни, уверявам те. 

Пуснала съм го по нанадолнището с количка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Живко има нов профил... Но напоследък не пише тук много... Лично аз си мисля, че се обиди!

Вие непрекъснато го обиждахте. Бих казал, че взаимните обиди с BMV маниака си бяха форма на забавление. Как е възможно да се обиди сериозно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Chandni написа:

Напръскай малко с парфюма те, че смръднята му е тежка и попива наоколо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

от колко време си във форума?м?
не можеш или не искаш да видиш

Как мога да видя новия му профил? Не съм влизал от няколко седмици, но форума не го чета редовно от... де да знам, 10 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Chandni написа:

Ан тъй

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие непрекъснато го обиждахте. Бих казал, че взаимните обиди с BMV маниака си бяха форма на забавление. Как е възможно да се обиди сериозно?

Като казваш вие, бъди по-специфичен... Лично аз не съм го обиждал...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, аm-аm написа:

Един от сериозните уроци, който ми беше преподаден, бе че трябва да се шегуваме с всичко и особено със смъртта. На моя гроб не искам никой да реве. Мечтая си хората да се забавляват, а не да съчиняват табута. На мен ми е тъжно, когато сгорчавате живота на живите. На умрелите им е през оная работа какво ще кажете в скапан форум.

Ще си споделяме символ- веруюта ли? МОето е: No one to miss me, when i'm gone. Виждаш ли колко лесно те дръпнах с няколко обиколки?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да видя новия му профил? Не съм влизал от няколко седмици, но форума не го чета редовно от... де да знам, 10 години.

пак виж 
и какво виждаш ми е интересно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Като казваш вие, бъди по-специфичен... Лично аз не съм го обиждал...

Ами бъзикахте го. Аз не ви, на вас, пишещите в калдата, помня никнеймовете. Познавах много народ, но по времето когато форума беше посещаван. По едно време писах, покрай Лина, но после си сменихте никовете и пак не знаех кой кой е. Не следя форума, не се познавам добре с почти никой от пишещите.

преди 2 минути, ОдаР написа:

Ще си споделяме символ- веруюта ли? МОето е: No one to miss me, when i'm gone. Виждаш ли колко лесно те дръпнах с няколко обиколки?

Ама какви обиколки. Това е просто спамърски форум. Какво печелите, какви обиколки. Просто попитах за един потребител, нищо повече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, аm-аm написа:

. Просто попитах за един потребител, нищо повече...

Лъжеш. И сега започнаха оправданията, щото всички те награбиха...  :D

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

не ги познаваш?
хм, а мен всички ме познават и като ме видят, три пъти се кръстят

Оф, добре, не съм искал да ви свалям акциите на виртуалната популярност. Наистина не мога да повярвам, че хитрейшио може да се обиди, при положение, че понесе толкова много обиди и присмех в този форум. Дано поне е зает с нещо полезно в живота и това е причината да не пише.

току-що, ОдаР написа:

Лъжеш. И сега започнаха оправданията, щото всички те награбиха...  :D

haha.png направо напълних гащите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бъзикахте го. Аз не ви, на вас, пишещите в калдата, помня никнеймовете. Познавах много народ, но по времето когато форума беше посещаван. По едно време писах, покрай Лина, но после си сменихте никовете и пак не знаех кой кой е. Не следя форума, не се познавам добре с почти никой от пишещите.

Като казваш бъзикахте го. Бъди по-специфичен. Има си хора дето са го бъзикали. Те си носят персоналната отговорност. Така, на ангро, не е гот да се говори.

Инак, моят псевдоним не е сменян от денят на единствената ми регистрация тук... Преди дванадесет години...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, аm-аm написа:

Не следя форума, не се познавам добре с почти никой от пишещите.

Начи хем не следиш форума, хем знаеш кой с кого се е подигравал. 

• Харесване 3
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

Мислех аз да го напиша, но се отказах одеве, за разлика от теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Инак, моят псевдоним не е сменян от денят на единствената ми регистрация тук... Преди дванадесет години...

Ми, едно време май беше сериозен и не сме спамили заедно. После са те развалили, докато ме няма.

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Ми нали писах, че покрай Лина се върнАх. Ама то не беше връщане във форума, ами връщане към Лина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

два пъти
бошке
два пъти поствам "Безимен" и не вдяна
:no-no:

Всичко е нарочно, не разбра ли и ти...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

два пъти
бошке
два пъти поствам "Безимен" и не вдяна
:no-no:

Ами даде ми линк към тема. Не съм обърнал внимание, че трябвало конкретно мнение да гледам. Защо просто не ми каза Безименен, а  даваш вграждане на тема в поста си? Извинявай, не съм достатъчно концентриран докато комуникирам с теб. Извинявай отново!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване