Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 5 минути, аm-аm написа:

Оф, добре, не съм искал да ви свалям акциите на виртуалната популярност. Наистина не мога да повярвам, че хитрейшио може да се обиди, при положение, че понесе толкова много обиди и присмех в този форум. Дано поне е зает с нещо полезно в живота и това е причината да не пише.

haha.png направо напълних гащите.

Mи нали те видях как се опита да влезеш с вратата и после се заоправдава, че дръжката си била счупена отпреди...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

току-що, аm-аm написа:

Ми, едно време май беше сериозен и не сме спамили заедно. После са те развалили, докато ме няма.

Хъхъхъ... Това е защото те е нямало... Ку беше седял да спамим заедно, ся можеше и да не съм развален...

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Всичко е нарочно, не разбра ли и ти...

баси
а аз си мислех, че наистина е загрижен, а той просто се подиграва с чувствата на човек

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

Всичко е нарочно, не разбра ли и ти...

Ти пък как не спря да сееш злоба. Остаря, но не помъдря. Научи, че злобата първо убива теб, после трови живота на останалите. Ти не можеш да напишеш нещо, без да пускаш провокации. Засрами се. Знам, че целта ти беше да ти отговоря, отчаяно търсиш моето внимание, но това което получаваш не е омраза, а само съжаление. Жал ми е за теб...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Chandni написа:

Я по-добре да мислим какво да вечеряме, че всичко е за утре

Боб чорбичка и една салатка айсберг с риба тон.

Ама те вече са в историятаоще отпреди час.
Късно е вече за хранене...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Хъхъхъ... Това е защото те е нямало... Ку беше седял да спамим заедно, ся можеше и да не съм развален...

Не. Просто щях да имам принос в развалянето ти haha.png

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Боб чорбичка и една салатка айсберг с риба тон.

Ама те вече са в историятаоще отпреди час.
Късно е вече за хранене...

Чудесно

За мен е тамън

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

баси
а аз си мислех, че наистина е загрижен, а той просто се подиграва с чувствата на човек

Загрижен е за собственото си его, което уж не го интересува и затова е спрял да пише във форума преди десет години, но иначе знае кой, колко и кога е обиждал потребителя, който не пише със стария си ник от близо година, ама всъщност уж се върнал заради една жена, което всъщност не го направил, за да се върне и дори като е тук го няма...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ОдаР написа:

Mи нали те видях как се опита да влезеш с вратата и после се заоправдава, че дръжката си била счупена отпреди...

Смеши, ти нещо главатар ли го раздаваш в тази тема? Нямам никаква представа за какво говориш. Но ако си мислиш, че си много страшен, си се объркал. Едно време бях явно срещу модераторите, които нарушаваха форумните правила и в спор съм влизал неведнъж с администратора. Ти си просто потребител. Не знам откъде ти е дошло някакво самочувствие сред всичките 5 души, с които си се събрал на седянка тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Chandni написа:

Чудесно

За мен е тамън

Доколкото помня за теб е тамън 24/7 ежеминутно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Смеши, ти нещо главатар ли го раздаваш в тази тема? Нямам никаква представа за какво говориш. Но ако си мислиш, че си много страшен, си се объркал. Едно време бях явно срещу модераторите, които нарушаваха форумните правила и в спор съм влизал неведнъж с администратора. Ти си просто потребител. Не знам откъде ти е дошло някакво самочувствие сред всичките 5 души, с които си се събрал на седянка тук.

И не ти мина през ума, че самочувствието може просто да си го имам... ей така.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ОдаР написа:

Имай си го. Просто не разбрах какви брави и какъв страх в мен видя. Прозвуча абсурдно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Имай си го. Просто не разбрах какви брави и какъв страх в мен видя. Прозвуча абсурдно.

Когато не разбираш казаното от някой много по- напреднал, не се казва "звучи абсурдно", а "извинете бихте ли повторили".

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ОдаР написа:

През кое да му мине...?!?!

Пич, остави го да тъне в собствената си жлъч и не му доставяй кефа да му отговаряш.
Ако искаш, де...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ОдаР написа:

Когато не разбираш казаното от някой много по- напреднал, не се казва "звучи абсурдно", а "извинете бихте ли повторили".

Аз така и правя. Затова тъкмо на теб ти бих два виртуални шамара haha.png

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, algor написа:

През кое да му мине...?!?!

Пич, остави го да тъне в собствената си жлъч и не му доставяй кефа да му отговаряш.
Ако искаш, де...

Даа, прав си. Без тва му дойде много инфо за единица време. Гледам, чему прегря процесорчето...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, аm-аm написа:

Модата на виртуалните питиета мина ли?

Не, просто дойде време за виртуалната вечеря...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ОдаР написа:

Не, просто дойде време за виртуалната вечеря...

Кат забучи вилицата в екрана, и Чука има са чуди що гърмат айсиктирите

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аm-аm написа:

Не. Просто щях да имам принос в развалянето ти haha.png

Хъхъхъ... Викаш, фане ли човек грешната пътека, няма значение кого ше сершне по нея слет това... :)

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да разбирам че проблема стратегически му е изчислен бана така щото да има време да произведе теми за коледния випуск на комиците?

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване