Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

Anne беше голяма скука. Саката, влюбена и чалгарка. Друга тема нямаше в словоизлеянията ѝ.

проблем33 е с класа над форума, та чак някой още не могат да го оценят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 2 минути, аm-аm написа:

Anne беше голяма скука. Саката, влюбена и чалгарка. Друга тема нямаше в словоизлеянията ѝ.

проблем33 е с класа над форума, та чак някой още не могат да го оценят.

Скука, за всеки очакващ стандартни нетски изпълнения, като тези на другия ти ник problem 33.

Между другото, току що попаднах на много интересно твърдение ли... откритие ли... Че жените с големи гърди имали това предимство, че когато ги лъжат поне не ги гледат в очите.

Веднага ми светна и друга лампа на мен... Аи то на тях и никой не им казва истината в очите!

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ОдаР написа:

Аи то на тях и никой не им казва истината в очите!

"очи и очи не е едно и също"

Митю Очите

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, bornofash написа:

Направих си много секси селфи днес

Ко речи .... :)

image.png.dbfe3d4bd52edcb808df8c1751787b4c.png

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, ДиоиД написа:

Ко речи .... :)

Мацка ли е това или мацок

Редактирано от bornofash
Друсан съм с хлебен мухал (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ОдаР написа:

Не мисля че ще му стана фен. Една Анне например, беше много по- нестандартна в инфантилните тематики...

Еее, тя си е класика. Не можеш да го сравняваш с нея. Темата за нокътя ми е любимата

Добрютро. Излюпихме се. Днес било работен ден молависе!? 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, мики маус написа:

За всички,които не са си построили личният социализъм.

Ас тос въпрос съм го приключила:whist:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, мики маус написа:

Аз пък искам да вдигна още един кат на моя, който отдавна е построен, та с голямата лопата ще покОпам и днес, дагоева :topsecret2:

• Харесване 3
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Днес било работен ден молависе!? 

ас откък се помнъ, сей било работен ден
нъл требе си купим вегетариански кифтета и кибапчита...стандарт "Стара планина" и лутеница "Дерони", дет ней ут заланчуци
:(
добро утро ве банда, пихте ли си кафету

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

пихте ли си кафету

Аз си пия хапчетата.
Редовно.
Охладени.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, мики маус написа:

Социализъм и социализъм не е едно и също.
(Всички са равни, но някои са по-равни)

преди 16 минути, дръндю написа:

пихте ли си кафету

Ако питаш за фторуту - ся са пиЕ.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkEdge написа:

(Всички са равни, но някои са по-равни)

Ми работя на социалистическия принцип "всичко за човека,всичко за благото на човека",ма за разлика от работническата класа му знам на този човек трите имена по лична карта,ЕГН-то и номерата на банковите сметки.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

лъжеш ве
сичките тъ знайм, че си на сиропче
ут онуй, гроздовото

Така е - прая се на циганин.
Затва съм здрав кат бик и почти толкоз умен и не съм казал, но пак повтарям - ох-ла-де-ни. :huh:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за другите,дето са честни и никога не лъжат.Лично аз лъжа като разпран.Кат' един дърт индоевропеец.:ph34r:

Обаче продължавам да си мисля,че на въпроси от типа"Как си" или "Тази рокля прави ли ме дебела" искрено би отговорил само идиот.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Така е - прая се на циганин.

а пъ ас не се правя, щот съм си такъф
ама ми е странно това, как някои хора си дават апартамента под наем за 4 дни...за нова година, само за 100 лева и туй в Пловдив
баси, изглежда че има бая закъсали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да го дадеш под наем и да е осигурена защитата му и поименна отговорност, отколкото да се върнеш от там, където си бил и да го намериш опоскан и полицията да пише "Неизвестен извършител"
Това не са закъсали хора - това са умни хора.
И това е редовна практика.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, дръндю написа:

а пъ ас не се правя, щот съм си такъф
ама ми е странно това, как някои хора си дават апартамента под наем за 4 дни...за нова година, само за 100 лева и туй в Пловдив
баси, изглежда че има бая закъсали

Има много хора в цялата страна, които дават апартаменти на хотелски начала.
В зависимост от големината и обзавеждането е и наема и за колкото по-дълъг период го наемаш, толкова повече ти пада цената.
Сто лева са и много и малко, но не искам да влизам в коментари, защото са важни много подробности, които не знам.

Иначе всичко е в реда на нещата, щом има търсене и предлагане и двете страни са доволни. 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Аз пък искам да вдигна още един кат на моя, който отдавна е построен, та с голямата лопата ще покОпам и днес, дагоева :topsecret2:

Ето кой ще ме баланцирва днес

Обмислям да обява пижамен ден

IMG_20181231_101715.jpg

преди 1 час, мики маус написа:

Ми работя на социалистическия принцип "всичко за човека,всичко за благото на човека",ма за разлика от работническата класа му знам на този човек трите имена по лична карта,ЕГН-то и номерата на банковите сметки.

Ъъъъ, оная втората дето ти дадох се е препълнена. Ползвай първата моля

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, emmi написа:

Ето кой ще ме баланцирва днес

Обмислям да обява пижамен ден

IMG_20181231_101715.jpg

Ъъъъ, оная втората дето ти дадох се е препълнена. Ползвай първата моля

Ми аз съм за социализма,който казва всекиму според потребностите,брат Ал е за капитализма,който няма цифра за горна граница.:D

Няма правилен и грешен начин,всичко е въпрос на личен избор.Стига да не кършиш пръсти и да стенеш някой да промени системата.:DАко имам избор да изкарам едни пари или да си подаря лежерен ден,парите губят на мига.

Абе май и лежерното ще загуби,щото ако съм здраФ,доколкото се познавам,съм забил по чукарите...:lol6:

То лежерно и лежерно не са едно и също нещо...Не се казвам Реджеп,ама и моите вежди са сключени и макар ич да ме нЕма във философията,поне на снимката мязам.:D

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Тъй е .... един е кумунизМЪД, а кому не му знъя що е туй ... сее прави социализъм или социализми .... :)

Аз тъй разбирам новата Демокрация Социализъм - Комунизъм - Социализъм' .... :)

И се ....ази поне не съм Капиталист, а необикновен Пенсионер си спретвам един собствен Тоталитаризъм ... :)

И фтъз фръзка .... да почваме да изпращаме Старата година, че ни чака посрещането на Новата и За изминалата година .... Наздра ...... ВЕ!!! :cheers:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване