Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 5 минути, ДиоиД написа:

...

И фтъз фръзка .... да почваме да изпращаме Старата година, че ни чака посрещането на Новата и За изминалата година .... Наздра ...... ВЕ!!! :cheers:

Наздраве Дюминичь!

преди 1 час, Maleficient написа:

Лаплас

Трябва да кажа, че съм впечатлен!

• Харесване 2
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 11 минути, мики маус написа:

Ми аз съм за социализма,който казва всекиму според потребностите,брат Ал е за капитализма,който няма цифра за горна граница.:D

Няма правилен и грешен начин,всичко е въпрос на личен избор.Стига да не кършиш пръсти и да стенеш някой да промени системата.:DАко имам избор да изкарам едни пари или да си подаря лежерен ден,парите губят на мига.

Абе май и лежерното ще загуби,щото ако съм здраФ,доколкото се познавам,съм забил по чукарите...:lol6:

То лежерно и лежерно не са едно и също нещо...Не се казвам Реджеп,ама и моите вежди са сключени и макар ич да ме нЕма във философията,поне на снимката мязам.:D

Преформатирвам диска аз. Правя го два пъти в годината. Изчиствам повредените сектори и преподреждам базата данни. 

Вярно е. Лежерно и Лежерно са много различни неща. Ако и на мен баира ми беше до гъзъ и моето Лежерно щеше да е като твоето. Ама.... няма пълно щастие. 

Имам един стар омятан куфар. Извадих го преди години от един контейнер и сега прибирам в него разни документи. Та, мисля да го направя на лампа. Ще нарисувам капака и ще направя отвори в рисунката да минава светлината. 

А може просто да му нарисувам капака и вътре да сложа рафтче...... 

Мисля го още. 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лежерното си е лежерно... Кой, как, стига до състоянието, си е негова работа... Ако някой има съмнения относно това дали го кара лежерно, да спре да се съмнява... Не го е докарал до там...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

49128338_10216230414265801_3367308626975784960_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=5d5d397fb3f631374bc5e6019cbe1e3d&oe=5C9A05E6

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, darkterminal написа:

Трябва да кажа, че съм впечатлен!

:shy11: в твое мнение, написано към мен, е наистина комплимент. Мерси.

Прочетох ... за Мишо

и не знам от половин час  какво да напиша. Толкова е неочаквано за мен. Мъчно ми е за дечицата му. Особено за момиченцето, което загуби и майка си.

Дано почива в мир душата му и да е в автомобилния рай с яки коли, които не се чупят ... Ще ми липсва ужасно!!

• Харесване 4
  • Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всички ще ни липсва. На кой повече, на кой по- малко... Бавареца беше най- големия пич в тоя форум.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, emmi написа:

Еее, тя си е класика. Не можеш да го сравняваш с нея. Темата за нокътя ми е любимата

Добрютро. Излюпихме се. Днес било работен ден молависе!? 

Да бачка се днес

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, emmi написа:

Имам един стар омятан куфар. Извадих го преди години от един контейнер и сега прибирам в него разни документи.

Истрий го туй

Ся остана Вал да го прочете.

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Истрий го туй

Тя нека са прибере, да каже за кво точно треа да и завиждаме. Че сега си завиждаме за всеки случай...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, petie1 написа:

Да бачка се днес

Ас съм във ваканция до седми. От 21ви съм го обявила ваканция

преди 38 минути, Реджеп Иведик написа:

Истрий го туй

Ма ти от къде мислиш че съм се сдобила с бутилките от олио? :lol6:

. Московская народная сказка про деньги и свист

Захотел как-то Соловей-разбойник злата-серебра раздобыть. Пошел он к Кощею Бессмертному охранные услуги предлагать. Разгневался Кощей, спустил на него силу нечистую — чуть жив Соловей ушел. Пошел он тогда к Змею Горынычу откуп
требовать. Осерчал Змей, полыхнул огнем — еле ноги Соловей унес. Идет он грустный, видит — навстречу Баба-Яга. Думал он хоть с нее денег добыть, да отходила его Яга костяной ногой так, что белый свет стал Соловью не мил. Заплакал он тогда
горько, и пожалела его Яга.

— Ступай, — сказала, — на проезжий тракт, да схоронись там во зеленых кустах. Как завидишь человека проезжего — свисти что есть мочи, он тебе денег и даст.
Послушал Соловей совета мудрого, да с тех пор нужды и не знал. Вот так и завелись на Руси гаишники.

http://storyfox.ru/post/16-korotkih-skazok-dlya-vzroslyh-ot-kotoryh-ya-vsya-goryu-18/?fbclid=IwAR1NhXjjea8P-WVR-lvLG4OucLD2e19tU9YIOlyorXH009pKah2KTt4NKa8

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Ас съм във ваканция до седми. От 21ви съм го обявила ваканция

Браво 16 дена ваканция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, мики маус написа:

Ми аз съм за социализма,който казва всекиму според потребностите

туй е комунизъм ве, братчет
ся Агата штъ захапи
:giggle1:
соцът е държавна собственост на производствените мощности и ресурси ве
па сичкото другуй йе часну

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

кеф.................

Кеф  цена няма айде чао ще се срещнем след 1 година

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, petie1 написа:

Кеф  цена няма айде чао ще се срещнем след 1 година

до нови срещи:lol6:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

туй е комунизъм ве, братчет
ся Агата штъ захапи
:giggle1:

Помниш ли кога ни разправяха, че американците създават оръжие, което унищожава хората, но оставя здрави и непокътнати сградите и вещите? Ние си мислехме, че това са неутронните бомби, но сме грешали... Това са ипотечните кредити.

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дръндю написа:

...

По закон, собствеността в НРБ беше два вида - Обществена и Лична! Частната собственост е много по-комплексно понятие, което включва възможности за колективно притежание, както дава възможност за притежание на средства за производство, с които да се произвеждат стоки с комерсиално предназначение, както осигурява и възможност на собствениците да наемат работна сила. Държавата можеше да бъде стопанин на обществена собственост, в ролята си на волеизлиятел на народа... Друга законен вариант беше работниците да се обединяват в трудови кооперации, за да им се даде възможност да стопанисват средства за производство (които по закон, можеше да са само обществена собственост).

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

По закон, собствеността в НРБ беше два вида

с теп нищъ да споря, щот си умен за трима
ама си мисла, чи комунистите изпапаха соца, а ся шъ довършат демокрацията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, дръндю написа:

с теп нищъ да споря, щот си умен за трима
ама си мисла, чи комунистите изпапаха соца, а ся шъ довършат демокрацията

Груба грешка пич. Не го изпапаха комунистите. Комунистите бяха Бай Тошо, баба Цола, Бай ти Добри Джуров... и ей такива разни. Те не изпапаха нищо. Изпапаха го онези новите, внедрените, които бяха внедрени с цел да се свали законната власт и като награда получиха възможността да изпапат това, което народът с кръв беше създал... от нищото. Всички добре знаем че на 10. 11. не се състоя някаква Буржоазна революция, а най-обикновен дворцов преврат , в който самозванци взеха властта.Сега берем плодовете на самозванските управления...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ОдаР написа:

Изпапаха го онези новите, внедрените, които бяха внедрени с цел да се свали законната власт и като награда получиха възможността да изпапат това, което народът с кръв беше създал... от нищото

освен тия, дет ги изброи, знаш ли, че имаше от кол и въже...ъ-ъ-ъ...тъй де, партизани
само кът си помисла, моя дедо кви гий вършил кът партизанин и не мий никак гордо
уфф, па кът си спомна един негов другар кви ги разправяше и ми настръхва косата от ужас
това с права лопата да колат фашисти сий "филм" на ужасите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

освен тия, дет ги изброи, знаш ли, че имаше от кол и въже...ъ-ъ-ъ...тъй де, партизани
само кът си помисла, моя дедо кви гий вършил кът партизанин и не мий никак гордо
уфф, па кът си спомна един негов другар кви ги разправяше и ми настръхва косата от ужас
това с права лопата да колат фашисти сий "филм" на ужасите

Каквото повикало, такова се обадило Дрън! Клали са ги както фашистите са клали тях преди това. И аз не одобрявам, ама "КОйто нож вади, от нож умира".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване