Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 2 минути, algor написа:

Доброто вино не е алкохол - то е лекарство за здраве и дълголетие.

А здравето трябвало за да се пие ракия

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 2 минути, Sinbad_ написа:

:shy11: Мерси кебапче :)))  :beer:.. и аз се радвам че успях да се сетя за паролата към профила си тука :D :D  иначе нямаше да вляза още дълго време ...

И ти ли с алцхаймер!?!? Младо момче си още, недей така:biggrin:

преди 1 минута, algor написа:

Колежке :cheers:

Е, па.... :cheers:

Днес братчедката ми донесе една бутилка от на свако ми. Това не е алкохол. Това е елексир. Отриваш и усещаш вкуса на натежалото от сладост грозде в късен следобед напечено от септемврийското слънчице

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Едни ребърца така мазни мазни, изкарани от фурната са си мммммммм ..и не само :))))

Мазни ребърца, мазни ръце, мазна уста - незабравимо!
За преглъщането има буре с вино :ph34r:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

И ти ли с алцхаймер!?!? Младо момче си още, недей така:biggrin:

Абе не е от това, просто много пароли за разни места и накрая манджа с грозде, кое къде какво е :ph34r:  :D особено когато се бях зарекъл че тук уж повече няма да вляза ...ама на, не стана :biggrin:

Да не говорим че сменени лаптопи, а наскоро и нов комп собствена сглобка... и така уж мразения Вин 10...брррр :)))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Тук някой пернишки винкел трябва да се произнесе - аз не съм вещ в занаята с ракията.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

Абе не е от това, просто много пароли за разни места и накрая манджа с грозде, кое къде какво е :ph34r:  :D особено когато се бях зарекъл че тук уж повече няма да вляза ...ама на, не стана :biggrin:

Затова не трябва да се зарича човек. 

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Е, па.... :cheers:

Днес братчедката ми донесе една бутилка от на свако ми. Това не е алкохол. Това е елексир. Отриваш и усещаш вкуса на натежалото от сладост грозде в късен следобед напечено от септемврийското слънчице

Устата ми се напълни със слюнка, ебаси...

Преглъд!!!

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз не мога да пия ракия

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мазни ребърца, мазни ръце, мазна уста - незабравимо!
За преглъщането има буре с вино :ph34r:

Ъхъ... макар че буренце е малко множко.... все пак това не са динозавърски ребърца в Бедрок :))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, algor написа:

А течната част?!?!

Изключват се:
- вода от локва, че иска навеждане
- вода от пералня, че води до пенявене
- гас, и нафта, че от тях постъпателното движение като на дизел.

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, algor написа:

Устата ми се напълни със слюнка, ебаси...

Преглъд!!!

Ще ти разкажа като го отворя

Цветно:biggrin:

току-що, Sinbad_ написа:

Ъхъ... макар че буренце е малко множко.... все пак това не са динозавърски ребърца в Бедрок :))))

Няма такова понятие като множко буренце

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sinbad_ написа:

А бе ние трябва да сме готови за "зима" и по-добре да остане, отколкото да ти се пие още една чашка и немааааааа... :nono:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе ние трябва да сме готови за "зима" и по-добре да остане, отколкото да ти се пие още една чашка и немааааааа... :nono:

Мдам..  прав си..не мога да оспоря това ... по добре да има отколкото да няма ...:beer:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

Ще ти разкажа като го отворя

Цветно:biggrin:

Не знам, ама края на седмицата, ако е ок вече Еконт-а, пращам петичката и с другаря ДаркЕдж ще пробвате един еликсир.
Около мен който не го пробва, той не цъка в захлас и вика "Ако може да се сдобием с..."...

Със сина на бъдни вечер отупахме (тук да не четат такива, дето хълцат от количество) половината петичка, ама така на сладки приказки и раздумка не бяхме сядали от години.
А и мезето беше едни подковки телешки идеално изсъхнали - само регеш тънко и сипваш в чашите мммммммм...
Без грам добавена захар е виното и сутринта си като нов и си готов за нови подвизи :wub:

Ей, на, половинката може да потвърди безпристрастно :ph34r:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, ама края на седмицата, ако е ок вече Еконт-а, пращам петичката и с другаря ДаркЕдж ще пробвате един еликсир.
Около мен който не го пробва, той не цъка в захлас и вика "Ако може да се сдобием с..."...

Със сина на бъдни вечер отупахме (тук да не четат такива, дето хълцат от количество) половината петичка, ама така на сладки приказки и раздумка не бяхме сядали от години.
А и мезето беше едни подковки телешки идеално изсъхнали - само регеш тънко и сипваш в чашите мммммммм...
Без грам добавена захар е виното и сутринта си като нов и си готов за нови подвизи :wub:

Ей, на, половинката може да потвърди безпристрастно :ph34r:

Нищо не казваш за паламуда обаче.... 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, emmi написа:

Нищо не казваш за паламуда обаче.... 

Не съм го опитал - мислиш ли, че няма да кажа?!?!

Все не остава да стигна до него, но тая вечер с другата част на фамилията може да го отстреляме...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам..не знам за вас но аз седя с чашата ръка пред  монитора, вдигнал крака на бюрото си, облегнал се на офис стола и си мисля:.колко години минаха откакто за първи път бях тук..и колко нови години изминаха ... колко от старите user-i останахме, колко заминаха, някои безвъзвратно... а живота така си и тече и се променя... а аз все още не успявам да му разгадая смисъл и целта ... нови идват,някои неща се променят .. а сякаш е пак същото , само ние сме по стари..

мдам... нова година, време за поредни равносметки ..и поредни уж изводи... и нищо...музика и спомени основно..

П.С Ай наздраве на всички ви :beer:.. бирата свършва, идва кървавото мери..и не знам за вас, но с вас тука имам чуство че сме като едно голямо семейтво понякога..нищо че сме се и карали, и с някои не се харесваме дори ... но се познаваме... емпатия някаква има все пак..освен антипатия :))))

• Харесване 2
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шарена година беше тази,банда.Много хубаво и много лошо.

Използвам момента да кажа наздраве преди лудницата в дванайсет.

Банда.:cheers:

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За много години на всички! Нека новата година бъде здрава, мирна и успешна!

Амин...

• Харесване 7
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване