Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

• Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

току-що, darkterminal написа:

Хай дале сииии... Далееее... Ма ти си му скрила на Черното Али шапката начи... Ф лелгльото ли яде мари?

На масата, но през нощта

А при теб колко е часа сега?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Chandni написа:

Сега без да обиждам никого, но например 14 15 16 17 годишните ми изглеждат всичките еднакво...... И момичета, и момчета

На мен пък китайците/корейците/японците ми изглеждат еднакви! Пръцтаяш ли си само моме! Два милиарда еднакви мацуни на този свят... Чак да го хване срах човек... И да го удари срес... Също!

преди 1 минута, Chandni написа:

На масата, но през нощта

А при теб колко е часа сега?

Три саати и деветнаесе минути сабахлянтъ!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък китайците/корейците/японците ми изглеждат еднакви! Пръцтаяш ли си само моме! Два милиарда еднакви мацуни на този свят... Чак да го хване срах човек... И да го удари срес... Също!

Същата работа

преди 1 минута, darkterminal написа:

Три саати и деветнаесе минути сабахлянтъ!

И при теб вече е новата година :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Chandni написа:

Същата работа

Леле! Черното Али е мангасар! Мегумиту си върти чакрите по същата работа кат на Черното Али работата... Начи и Мегумиту е мангасар... Добре дошла ф катуна моме!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле! Черното Али е мангасар! Мегумиту си върти чакрите по същата работа кат на Черното Али работата... Начи и Мегумиту е мангасар... Добре дошла ф катуна моме!

Добре заварила :linedance:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

баси, тва са десет часа разлика ве...спрямо Бг

Толкова са! Секи прът кат дода насам, се подмладявам с 10 часа... А кат се приберьъ дома, си връщам заемите... Както се полага...

преди 1 минута, Chandni написа:

Добре заварила :linedance:

Кого съм завардила викаш? М?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Chandni написа:

Ти си знаеш :rolleyes:

Ногу гу натценяваш ти Черното Али... Ку можеше само Алиту да знае... Нямаше да му се налага да оди по средния прът, а щеше да си оди как си иска... А така... Ни знае - ни оди... А наоколо, само среден пръст! Ебaхгъ...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ногу гу натценяваш ти Черното Али... Ку можеше само Алиту да знае... Нямаше да му се налага да оди по средния прът, а щеше да си оди как си иска... А така... Ни знае - ни оди... А наоколо, само среден пръст! Ебaхгъ...

Черно Али, защо не каза да ти купя наръчник за ходене по пътищата??????????????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Chandni написа:

Черно Али, защо не каза да ти купя наръчник за ходене по пътищата??????????????

Щоту Черното Али е само красиво на вит... Плешво коса... Русо пут мишнисите, като филмова звезда... Залалатен Зъп на предното зъп, ф сиганскуту уста и черно мустак пут ньосъ! Само дету крясиво не значи умно... Пък и ку беше умну, нямаше да помирише предният път!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, darkterminal написа:

Щоту Черното Али е само красиво на вит... Плешво коса... Русо пут мишнисите, като филмова звезда... Залалатен Зъп на предното зъп, ф сиганскуту уста и черно мустак пут ньосъ! Само дету крясиво не значи умно... Пък и ку беше умну, нямаше да помирише предният път!

Горкото Черно Али ......... Е, ходи по средния път тогава, то не е лошо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох ....:)) С това черно и бяло разноглед станах ....и без това  все още боря дезориентацията с кафе ..

И да.. честита ви нова 2019-та на патерици .. с пожелание за много желания , сбъднати рабира се ....:help:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Sinbad_ написа:

Ох ....:)) С това черно и бяло разноглед станах ....и без това  все още боря дезориентацията с кафе ..

И да.. честита ви нова 2019-та на патерици .. с пожелание за много желания , сбъднати рабира се ....:help:

Не те познавам, но

white-cup-coffee-number-2019-450w-123080

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Chandni написа:

Не те познавам, но

white-cup-coffee-number-2019-450w-123080

Благодарско... точно мислех да си правя второ кафе , улучи момента :)

А и да...Викат ми Ишмаел напоследък , приятно ми е , приятелите ми викат и моряко, заради ника :))  ... :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sinbad_ написа:

Благодарско... точно мислех да си правя второ кафе , улучи момента :)

А и да...Викат ми Ишмаел напоследък , приятно ми е , приятелите ми викат и моряко, заради ника :))  ... :headphones:

И на мен ми е приятно, за пръв път ти засичам ника май, но се почувствах длъжна да ти помогна, за да не станеш още по-разноглед от черно-бялото :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Chandni написа:

И на мен ми е приятно, за пръв път ти засичам ника май, но се почувствах длъжна да ти помогна, за да не станеш още по-разноглед от черно-бялото

Важи... Значи си Тереза , майка  Тереза :))))  

П.С И извинявам се за вмешателството..ммм.. дарки, друже, не се обиждай ...

П.П.С Аз доста отдавна не бях се вясвал впрочем, новите едва ли ме знаят 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Режимите са

за да се нарушават. С величайша сладоз

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Chandni написа:

И на мен ми е приятно, за пръв път ти засичам ника май, но се почувствах длъжна да ти помогна, за да не станеш още по-разноглед от черно-бялото :biggrin:

Аз му викам кюфте:biggrin:

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

Аз му викам кюфте:biggrin:

Ммдам, кебапчето ми вика кюфте :P .. А и още ми викат морфи,   войнико..и така нататък  :)))

току-що, Chandni написа:

А

Значи е от моите хора

Ъъъъ ....... зависи в какъв смисъл възприе че ми викат кюфте :))))    

П.С Макар че напоследък с годините съм станал леко тюфлек , и се подава леко бирено достойнство ...мдам... Но няма място за паника поне засега , само леко учудване :)))

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Sinbad_ написа:

Ъъъъ ....... зависи в какъв смисъл възприе че ми викат кюфте :))))    

П.С Макар че напоследък с годините съм станал леко тюфлек , и се подава леко бирено достойнство ...мдам... Но няма място за паника поне засега , само леко учудване :)))

В смисъл, че си храна, а аз обичам да ям

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване