Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

• Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 1 минута, PigManu написа:

Не им е лесно на тия дет са под строй 806

Ела, Порки, да те черпя с час при козметика

Spoiler

j4azc9ex7lt11.jpg

• Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голото пиле днес се зе за горила 806

пп. Не е истина едно оскубване до какво води.806

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, bornofash написа:

Айпито се променя, но не и локализацията

Могат да те намерят :speak:

Теб, ако са те били с винкел по тиквата триесетина години, дали ще можеш да осмисляш нещата, които ти се говорят/пишат и какви биха ти били представите за "нормална комуникация"?

Остави го да се прави на интересен, вместо да беше изтърпял някое наказание от 3 или 5 дни и като се върне след това, да започне да пише нормално без да се заяжда и да подмята цинични простотии на всяка жена във форума. :getout:

пп. Същото е и с лицето Симтех или както още са му петте ника - хулил, проклинал и използвал какви ли не клетви към Маниака...било каквото било.
Вместо след смъртта на съфорумника да влезе, да отиде в темата и да изрази съболезнованията за кончината му и да каже едно простичко "Извинявай за нещата, които съм ти наговорил и за думите, с които съм те проклинал", да се почувства по-добре и облекчен, че първо от него е поискал прошка, а после и от себе си...

Заеви, всъщност...

ппп. И забележи кои са харесали поста на Оставиме - точно трима от тях така са го хранили Маниака и клели заради жените и децата му, че не знам с какви очи изобщо се обаждат тук по темата "БМВ Маниак"...
Всъщност и тяхното поведение можеше да е друго, ако бяха поискали прошка от мъртвия първо и после от себе си.
Потретям - от себе си, а не от някой друг!

Повръща ми се понякога...

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесване 3
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, ОдаР написа:

Глей са, ти може да обявиш целия свят за олигофрен, ама като асе разсее мъглата всички виждат кой е олигофрена. В тоя случай е по- добре да замълчиш... поне до следващата мъгла. Вкарваш си автогол, след автогол...

преди 30 минути, barbuncela написа:

Сергеев, имаш нужда от психиатър! Сериозно говоря! :angry:

Толкова си може човечеца, не му се сърдете. :speak:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брейй... и прасетата взеха да "знаят" за хората... то бива да те е прала градушката, ама чак толкова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, PigManu написа:

Дежурния сектант :super:

Ти май наистина си вярваш, че правиш нещо, а? Емотко от зората на интернета...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Теб, ако са те били с винкел по тиквата триесетина години, дали ще можеш да осмисляш нещата, които ти се говорят/пишат и какви биха ти били представите за "нормална комуникация"?

Остави го да се прави на интересен, вместо да беше изтърпял някое наказание от 3 или 5 дни и като се върне след това, да започне да пише нормално без да се заяжда и да подмята цинични простотии на всяка жена във форума. :getout:

пп. Същото е и с лицето Симтех или както още са му петте ника - хулил, проклинал и използвал какви ли не клетви към Маниака...било каквото било.
Вместо след смъртта на съфорумника да влезе, да отиде в темата и да изрази съболезнованията за кончината му и да каже едно простичко "Извинявай за нещата, които съм ти наговорил и за думите, с които съм те проклинал", да се почувства по-добре и облекчен, че първо от него е поискал прошка, а после и от себе си...

Заеви, всъщност...

ппп. И забележи кои са харесали поста на Оставиме - точно трима от тях така са го хранили Маниака и клели заради жените и децата му, че не знам с какви очи изобщо се обаждат тук по темата "БМВ Маниак"...
Всъщност и тяхното поведение можеше да е друго, ако бяха поискали прошка от мъртвия първо и после от себе си.
Потретям - от себе си, а не от някой друг!

Повръща ми се понякога...

Аз не вярвям в клетвите. Нещата които се говорят на момента в афект не са неща, които наистина се мислят. Не знам на кого тук да изкажа съболезнования.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Безимен написа:

Аз не вярвям в клетвите. Нещата които се говорят на момента в афект не са неща, които наистина се мислят. Не знам на кого тук да изкажа съболезнования.

Въпроса не е дали вярваш в клетвите. То едва ли някой наистина смята, че видиш ли Маняка са го застигнали некви клетви...Мизерно и грозно е просто!

Няма нужда да изказваш съболезнования , просто кажи едно "съжалявам" и "лека му пръст"... достатъчно е. Поне на мен ми е достатъчно, да не те слагам в един кюп с "онова нещо", дето се забавлява че някой е умрял...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Безимен написа:

Нещата които се говорят на момента в афект не са неща, които наистина се мислят

като безпристрастен свидетел на събитията във форума, вярвам че е така
за това давам линк към темата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забърках ена енергийна бомба 

Мед, тахан от суров сусам, смлени орехи бадеми и лешници и черен сусам. Сутрин на гладно две лъжици с топла вода е изключително полезно за имунната система и перисталтиката

• Харесване 4
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Забърках ена енергийна бомба 

Мед, тахан от суров сусам, смлени орехи бадеми и лешници и черен сусам. Сутрин на гладно две лъжици с топла вода е изключително полезно за имунната система и перисталтиката

:writealetter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е вкусно

И полезно за мозъка

Мегумчето да си забърка

току-що, Chandni написа:

:writealetter:

Точно. Мама ти да ти направи. С повечко орехи за мозъчна дейност и черен сусам против анемия. 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Chandni написа:

Записах го в мозъчето ми

Само със сусамите трябва да се сдобия тия дни

Черния сусам се начуква в хаванче или смила в блендер. И вземаш малко бурканче тахан. На едно бурканче тахан отива два буркан мед. Плюс смлените ядки

преди 1 минута, дръндю написа:

аха, ясно
демек, шъ глътне и чашката
:clown:

То е гъсто. С лъжицата

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване