Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Chandni написа:

Лекинка :*

И ти си модератор ? Честито :*

Какво става , Малчо? Сега много студено, ама като се стопли, давай да те водя на разходка някой път 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 9 минути, Ma_ri написа:

От нас, лека нощ :) Утре трябва да сме се наспали, за да сме бодри на пързалката :jumping11:

Приятен спам на всички будуващи, и мноооого усмивки :)

Лека, мац! Да се наспите! :*

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

С какво?!?! :speak:

Изкефи се и се обърка :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Chandni написа:

Знам аз, че не съм наред тая вечер .... :lol6:

Хапни де, не стой гладна, че се превъзбуждаш яко :hush:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, darkterminal написа:

Не знам... Се ме тегли по сладкочите мене... Коняци, ромове, ликьори...

Тииии ... да не би женската ти половина да взима превес? Истинското пиене се нарича ракия баце. Е водката например е като рускиня- вземеш я изпиваш я и умираш. А ракията е друго... тя си е българка. Тя иска. Иска салата, иска компания, иска тост, иска повод... и суджук иска. Абе иска, иска, иска... И треа да си майстор, иначе по- добре не я почвай.

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Chandni написа:

Ядох, хора, ядох

Сега вместо да решавам тестове, ще си гледам пак любимия сериал

Сам в кухнята или Познай кой ще дойде на вечеря?

Сигурно е нещо, свързано с папкане...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, ОдаР написа:

Тииии ... да не би женската ти половина да взима превес? Истинското пиене се нарича ракия баце. Е водката например е като рускиня- вземеш я изпиваш я и умираш. А ракията е друго... тя си е българка. Тя иска. Иска салата, иска компания, иска тост, иска повод... и суджук иска. Абе иска, иска, иска... И треа да си майстор, иначе по- добре не я почвай.

Е! И ракийка обичам... Ама да е мераклийска... Пийвам си я с удоволствие... С удоволствие си пийвам и мастичка, и узо и ципуро... Но тъмният, червен ром, ми е някак си в кръвчицата...

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Не боли ли много глава от него?:D

То от ром, кво да очакваш... :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Не боли ли много глава от него?:D

Ми... Зависи от много неща... Аз го запивам с бирка... Ако ромчетата минат 300 грама, а бирките минат 2 литра... Ми... Боли! Ако си пийвал на гладно, боли повече... Ако си ги пил бързешката, боли още повече... Ако си бил уморен, става ужасно... Ма то и с ракийката е така...

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Имах предвид, заради по-високото съдържание на захар.Иначе е ясно, че зависи и от количеството.

И ас тфа викам... Че съдържанието на захар не влияе... Това което влияе са качеството на алкохола (примеси феноли, алдехиди, други ***ноли - например метанол, етерични масла и т.н.), количеството, времето за поемане на алкохола (тук тря се отбележи, че на времото за поемане и усвояване на алкохола, съществено влияние оказват допълнителните храни и напитки, примерно газираното увеличава контактната повърхност и ускорява усвояването на алкохола, предварително поетите мазни храни пък създават защитен филм върху стомаха и червата и намаляват контактната повърхност - получаваме time bomb) и състоянието на организма (уморен ли си, гладен ли си, пил ли си достатъчно вода, общо здравословно състояние, генетични предразположености към дефицит на дехидрогеназа).

П.П. Всъщност, захарта и водата помагат при синтеза на етанол-дехидрогензата и ацет-алдехид-дехидрогеназата (тава са ензимите, които разграждат алкохола до ацет-алдехид и после разграждат ацет-алдехида)...

П.П.П. Дълго и сложно е и не се обяснява в няколко изречения, а ме мързи да пиша повече...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)С две думи, пийте умерено и с добро мезе.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено!

П.П. От мен бих добавил, без да се бърза, в добра компания и задължително, качествен алкохол...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми легни си... Топло млечице с медец си пийни... Завий се топличко и си мисли за хубави неща...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване