Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 1 час, DarkEdge написа:

във вит удобен за логаритване

всичко е изчистено и подредено

крем-супата ври на котлона

крутоните се пекат във фурната

аз съм приведена в приличен външен вид и готова за излизане

и заключението ми е почти готово

утре ще го довърша

ден тринайсти се събуди 

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 1 час, Madonna написа:

Бе я ела кака ти Мадона да ти направи едно смути с хиляди витаминки накуп..и да видиш как ще ти мине набързо..

Ъм, ако искаш вземи пицата със себе си... :emoji_smiley-01:

Това е истината :biggrin:

Не заспивайте, докато учите

То не, че е лошо, но са ме търсили хора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ден Тринаесетти!

Навън грее слънчице и мами целокупното ламерско опщество за хойкане... Ми... Ше похойкаме... Колко му е...

Добрьо утрьо

• Харесване 4
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Ден Тринаесетти!

Навън грее слънчице и мами целокупното ламерско опщество за хойкане... Ми... Ше похойкаме... Колко му е...

Добрьо утрьо

хубаво нещо е хойкането

хубаво и полезно

:)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:

хубаво и полезно

особено на лет...и с плафниси с токчета

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Merryl написа:

Не бре, не бре, мола ви са... :D Просташко ми дойде да наричам театралните завеси пердета, а не твоето перде перде... :biggrin:

Ама ку искаш ще му викаме завеса, кво?! Що па да не е по-така - еврупейцки... Кво ни пречи да сложим кринолина.

Ти с твоите кришки мандаринени сме ти свикнали... Само гледай да се връщаш от островите, че не знам как ще кацаме да те търсим тугас... :D

Йълдъз Кринолинова да не се ослушва, ами да си земне строга съпилешка, че Кукуферовна никога не би се крила зад проста завеса или пък, зат обикновено перде... Кукуферовна се бута само за по сигански нашарени пърдета!

Кажи й, кажи й! Щяла да дърпа пърдетата и се обижда, че на пърдетата й викам пърдета, а не завеси... Много се изфини с тия мандарини, не знам как ще си играя с нея като съм с толкуз напукани пети... :biggrin:

...

Трая ся да не ви фана да белите зелени орехи, че ше видиш ти тогас как се чустват вапцаджиите слет работен ден...

...

Баф де, и на двамата.

Добро утро!

...

Лллламмм!

...

п.п. Бъжгелист! :ass:

... тихо лъвочелият каза: - Не! Ламерист!

преди 1 час, Уиш... написа:

Алцхаймов  ме тика да те  цитирам онтово.:ph34r:    Няма нужда от излишни префърцунености ,  кринолина си е перде на обръч реално ., нахлузвай гетите въхру плавниците  и идвай.

виж с тия завеси за какво подсети  главата Ламишова..

Ти напрао я извика по сукман на плажа, бес лопатка да си праим замъци... Не се праи така... Разлей малко олийце, сложи бананова кора, потхлъзни я... Кажи сега, ше ходим на пуажа, там има ноу яко капанче, има миди с ориз, бульобез, чопино и фетучини ди маре... За десер ше хапнем будино ай мелла и ше обърнем по некоя вишьофка... Да я видиш как ше дутърчи по ношнница, пантофи и ролки, а ние там ше и сипем пясък ф косата, ше извадим ползваните тампони и тя караманелата гутова...

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

готова за излизане

https://www.facebook.com/events/386468122104855/?notif_t=plan_reminder&notif_id=1547917356304394

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, DarkEdge написа:

И вий ли? :rap:

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тиху, тиху, че ако плясна и снимката от тубите с вино...
Днес ще се действа разделно: отрязваш си парченце от конския суджук, бавно го сдъфкфаш 133 пъти, преглъщаш и чак тогава отпиваш от 4-годишното вино!

Преглът!

WhatsApp Image 2019-01-19 at 19.25.19.jpeg

• Харесване 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, DarkEdge написа:

особено на лет...и с плафниси с токчета

Тая пиеса е за други артисти... Неска унифьормата е къса гаща с колан, чурабки, шапка, крокове и раница... Сичките в различни нюаснси на зелената краска... Фанелата е дюсм памучна, сива, с къс ръкаф... Ако някой срешне на пътя си подобен паравос... Пай се! Тува съм ас!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, algor написа:

Тиху, тиху, че ако плясна и снимката от тубите с вино...
Днес ще се действа разделно: отрязваш си парченце от конския суджук, бавно го сдъфкфаш 133 пъти, преглъщаш и чак тогава отпиваш от 4-годишното вино!

Преглът!

WhatsApp Image 2019-01-19 at 19.25.19.jpeg

Е неее! И аз като Мегуми - огладнях сериозно! :licklips:

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Jayashri написа:

Добре, че Огладня вместо мен, че аз от това няма шанс да огладнея :biggrin:

Ммммм...и още как ще го хапна!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Йълдъз Кринолинова да не се ослушва, ами да си земне строга съпилешка, че Кукуферовна никога не би се крила зад проста завеса или пък, зат обикновено перде... Кукуферовна се бута само за по сигански нашарени пърдета!

проста завеса??!?:lol6: чак мен ме заболя.   ако те чуе някое театрално перде, смятай какъв   курниз щи играй зат вратъ.:D

за Кукуферовната обаче пузна.:indian:

Ти напрао я извика по сукман на плажа, бес лопатка да си праим замъци... Не се праи така... Разлей малко олийце, сложи бананова кора, потхлъзни я... Кажи сега, ше ходим на пуажа, там има ноу яко капанче, има миди с ориз, бульобез, чопино и фетучини ди маре... За десер ше хапнем будино ай мелла и ше обърнем по некоя вишьофка... Да я видиш как ше дутърчи по ношнница, пантофи и ролки, а ние там ше и сипем пясък ф косата, ше извадим ползваните тампони и тя караманелата гутова...

чакай да те цитирам , да види тя коя глава дава тез ти ми акъли.. къдей Онуй дубричкото дете на заяка Зайко одрало кожата по хрисимост,  къдей:D

начеее, за Кринолинова не знам, но аз съм вече на плажа :shy11:

Трая ся да не ви фана да белите зелени орехи, че ше видиш ти тогас как се чустват вапцаджиите слет работен ден...

Лллламмм!

ох, как обичаме зелени орехчета.. Лааааммм, ще ядеш бой дет ни сещаш за такива неща:clown:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини:

IMG-20190119-134459.jpg

IMG-20190119-134456.jpg

Слет тях тропаха кончитите:

IMG-20190119-134634.jpg

IMG-20190119-134732.jpg

Слет тава попаднах на камъчетата дет Уишата си ги събрала:

IMG-20190119-113034.jpg

IMG-20190119-113050.jpg

Сбрах малко грънци на Емата.... Товтарям на Емата!

IMG-20190119-115226.jpg

IMG-20190119-115237.jpg

IMG-20190119-135048.jpg

IMG-20190119-135115.jpg

IMG-20190119-135125.jpg

Повозих се на дилижанса

IMG-20190119-122314.jpg

Пушнах си едни цигарки

IMG-20190119-122125.jpg

IMG-20190119-122141.jpg

IMG-20190119-122149.jpg

Дъфчащи бомбони забърках едни за отмиристване

IMG-20190119-122928.jpg

IMG-20190119-122931.jpg

IMG-20190119-122939.jpg

IMG-20190119-122952.jpg

И сбрах малко пърдета, да знаят мажоретните лами зат какво да се крият вече... Ако смеят де...

IMG-20190119-141101.jpg

IMG-20190119-141105.jpg

IMG-20190119-141109.jpg

IMG-20190119-141112.jpg

IMG-20190119-141219.jpg

За шоколадите няма да разправям много, само ше кажа, че Бразилския повече ми хареса от Мъдъгъскарцкия... И джем стора с кристалите и друзите също не снимах... Но! Накрая попаднах в ковачницата... Тава обаче е друга история...

Днеска го пишем пълен ден!

• Харесване 9
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

И аз се обърках с барбунцела :lol6:

Викам си това кога съм ги писал тия работи, цитирани от Сергеев №83747563882

Мани... Ма и ас се фанах на капкана... Като мишок на гъстъчено масло се поведох...

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, darkterminal написа:

Мани... Ма и ас се фанах на капкана... Като мишок на гъстъчено масло се поведох...

ама става шоу
ей, много се смях тая заран
пп
аве, Даркуту, дека ти отиде поста с "автостимулацията"?
:giggle1:

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начееее, паницитееееее..... ги искам сичките паници и грънци барабар със витринките да пържа бухти и да ги трупа на големи камари и сладки и тях на големи камари и всичко на камари на камари да има да са ядът фкусни рабути и да са щастливи и доволни сички особено аз

Фчера започнахме с бар-маса в един джаз клуп да слушаме Христо Йоцов, Митко Карамфилов и Живко Петров, преминахме плавно през камерно скандалче на теме джони уокър черен и какъв ви е проблема да се припадне цената на куверта и разликата да се доплати и продължихме с розе, добра компания и качествен джаз. 

Последва преместване в друго клупче където се напяхме със Стенли, насмяхме на куриозната ситуация да срещнеш бившия си любовник със жена му която е бивша любовница на бившия ти мъж и да се правиш че не се познавате, както и на опит за свалка в стил "С какво се занимаваш Ема? '. 

И вечерта завърши с Пролетина която отново пикаеше кървава урина на всеки три минути

Пресипнала съм. 

В три пристига приятелката ми от София и ще ходя да я взема от гарата. Ще поживее вкъщи докато си получи апартамента и там нещо ако трябва ремонтче да се спретне

• Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паниците! Първата и втората колекция... Всеки цвят е нанасян отделно капка по капка... Прозрачен оловен емайл... С минерални оцветители... Първо синичкото... След това се пече до оцветяване... Следд това сички зеленки капки... Печене до оцветяване... Червенкото... И така, цвят след цвят... А съдът добива една такава нетипична пъпчива повърхност... От прецизно нанесените капчици емайл... Като ги гледаш отблизо е тържество на световете... От далеч имат достоен вид... Одним словом - лепота!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

Паниците! Първата и втората колекция... Всеки цвят е нанасян отделно капка по капка... Прозрачен оловен емайл... С минерални оцветители... Първо синичкото... След това се пече до оцветяване... Следд това сички зеленки капки... Печене до оцветяване... Червенкото... И така, цвят след цвят... А съдът добива една такава нетипична пъпчива повърхност... От прецизно нанесените капчици емайл... Като ги гледаш отблизо е тържество на световете... От далеч имат достоен вид... Одним словом - лепота!

Красота да и только

А като ги напълня с храна...... На камари на камари..... Ше ви плющят ушите и ше си облизвате пръстите 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Красота да и только

А като ги напълня с храна...... На камари на камари..... Ше ви плющят ушите и ше си облизвате пръстите 

Даа, красиво жить не запретишь, а вкусно поесть,тем более!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване