Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 1 минута, atinagold написа:

Лека от новият. 

Казвам се Филип 29г

Учител съм по Фвс

И персонален по документи фитнес инструктор, но предимно на силовата атлетика се отдавам. 

Сру за грешки в правописа, тел ме авто поправя 

Лека

преди 1 минута, Sinbad_ написа:

:getout:.. мани го такова топло... 

Разбирам да си караул и навън да е минус 25 градуса зимата, и ти да се свреш в някакво МТЛБ, за да си на завет ( а там мирише на дизел и масла, не се трае ) ... 

Но е на топло

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 8 минути, Madonna написа:

Ма колко нагло вали сняг вън.. докато си хортуваме с вас и онзи вън трупа ли тръпа.. егати гадината

И в търновско валеше 

Чух се с леля ми Стефка вечерта

преди 7 минути, atinagold написа:

Лека от новият. 

Казвам се Филип 29г

Учител съм по Фвс

И персонален по документи фитнес инструктор, но предимно на силовата атлетика се отдавам. 

Сру за грешки в правописа, тел ме авто поправя 

Айде наняй :)

преди 7 минути, Sinbad_ написа:

:getout:.. мани го такова топло... 

Разбирам да си караул и навън да е минус 25 градуса зимата, и ти да се свреш в някакво МТЛБ, за да си на завет ( а там мирише на дизел и масла, не се трае ) ... 

Ти си повреден, не обърквай хората :lol6:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

.....

Ти си повреден, не обърква хората :lol6:

Аааа, не съм повреден..просто съм изключително рядка серия, като при марките.. единична бройка дори :tongue2: :ass:

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Аааа, не съм повреден..просто съм изключително рядка серия, като при марките.. единична бройка дори :tongue2: :ass:

Оф, беееее, серио :lol6:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Madonna написа:

Остана само да си призне, че е гей.. и да си знаем отначалото..

Може и на там да се насоча, ако любовта на животами така се подигравас мен, ужасно боли

• Тъжно 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ади, ас да си ходя да си припадам кротичко. Доста работа свърших днес. Доволна съм от себе си и Вселената като цяло

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и на дъртото му се доспа и си ляга. Уека и мека. И утре ако има сняг.. да му мисли първия писал в темата.. давам му лопатата и да ходи да рине...:D

Лека, пийпъл!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Madonna написа:

Айде и на дъртото му се доспа и си ляга. Уека и мека. И утре ако има сняг.. да му мисли първия писал в темата.. давам му лопатата и да ходи да рине...:D

Лека, пийпъл!

Дръндю ще е

Лекинка и на теб

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами лека ви на всички  които си лягате...

И лека и на тези които оставате, мисля да си пусна филмче , а после и още едно навярно... 

Мдам... и утре е ден....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Sinbad_ написа:

Ами лека ви на всички  които си лягате...

И лека и на тези които оставате, мисля да си пусна филмче , а после и още едно навярно... 

Мдам... и утре е ден....

Лека

преди 7 минути, atinagold написа:

Лека на всички, аз ще чакам някой ден да ми отг в вайбър вече минаха 7 дни от какт ми seen,, писах как си? 

Казах ти, не се надявай, за да не останеш разочарован

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Madonna написа:

Лека, пийпъл!

Лопатата се дава на скъпия, не на първия. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малкият Сечко прай сечено на баба ти Марта.

Ти да видиш - ква елхичка си имаме:

1.  

Сергеич просто е отвял хайдучкатата
Вмутително - тя не е звездичката на елхичката.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Madonna написа:

единствения сладолед, който мразя

...

Сичките кафяви сладоледи ги мразя...

П.П. Карамела не се брои за кафяф...

преди 5 часа, Jayashri написа:

...

Мен преди един ми пишеше и все ми казваше как искал да ми изправя косата с преса

Кажи му, че нищо не разбира от коси!

И тия мъже кви са глупави ......

Ми кат се занимават с жени, какви да са други?

Падаше ми дръжката от външната страна

И затвориш ли се отвътре, и тя падне, смятай, че си оставаш там завинаги

...

С кого?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, Ким Ир Чен! :D Имаш ли път към Южна Корея, да ми докладваш кво прави моя човек Джимин, студено ли му е топло ли му е, яде ли му се нещо. :D

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Sinbad_ написа:

Псулютно вярно.... Здрав сън, спокойствие, хубава храна и питиета.... никакви главоболия с жени.. рай :))))))

Рахатлийки си живееш!

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, darkterminal написа:

Баси! При теп верно е било натопорчено положението! С толкос ногу срелкички по тъпачката и ас шях да се ошашкам де да натискам и накъде да въртьъ! Инак, верно е! Не те пустрекявам, а напаво си те съветвам да се изприказваш и то шешето ше му сей завий свят от тъс ламерска прикаска, ше покразснеи от страм и ше си развии само тъпачката! Та пцувай и пърди смело... Шалварите са фирмени и ше устискат!

не беше проблема в стрелкичките.. кекави са ми ръчичките по- скоро. да не обаждам капачките на шампоните  как ги мразя.:shy11:

маторя мина, за кога да пцуя... или на теп ти е дерт да развеем юнашки шалварите :biggrin:

преди 1 минута, darkterminal написа:

Хохохохоооо Ламишоууу.....

ЛЛааамм:P

преди 5 часа, emmi написа:

@Уиш...!!!!! Разкриха те!!!!

Снимка на Уловени мигове.

хаххах, факт

аз затова ви дадох ключа за бараката и на вас    , да имам план Б , ако ме набара алцхаймера :ph34r:

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ким Ир Чен, на мен таблета ми поправя, че си Сен, ама нищо. 

Който и да си, не пускай Джимин у ващо държавище, той не може да работи, много малки ръчички има. Може само да танцува.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Уиш... написа:

не беше проблема в стрелкичките.. кекави са ми ръчичките по- скоро. да не обаждам капачките на шампоните  как ги мразя.:shy11:

...

Ми тфа е! Като има идиоти дето ги пият... После заради тях срада цялото ламерско съопщество!

...

маторя мина, за кога да пцуя... или на теп ти е дерт да развеем юнашки шалварите :biggrin:

...

Най ми било за да развеим шалварете! Да изплющи ластака... Да пукат конците... И да се веи шарена басма!

...

ЛЛааамм:P

...

Лллламмм!

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2046a7d842f6113f75ae024b19587c12--bts-gr

преди 1 минута, Ким Ир Чен Син Фтори написа:

че го пратим командировка да ти измие чиниите 

може и де  излупка  след това .

:D

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, darkterminal написа:

Ми тфа е! Като има идиоти дето ги пият... После заради тях срада цялото ламерско съопщество!

а едно време какви идиоти имаше , ..,  какви капачки имаха лимонадените шишета :ph34r:

преди 6 минути, darkterminal написа:

Най ми било за да развеим шалварете! Да изплющи ластака... Да пукат конците... И да се веи шарена басма!

Лллламмм!

усетих ти белажийския пориф  аз ..     после кой ще вей байрака пак  без гаща? :D

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване