Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Уиш... написа:

Николоф, на теб мечка не са ли ти правили?:D

Агресия ли надушвам?

Добра вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Уиш... написа:

мхм, човек от добрината си пати.

В повечето случаи така се получава:clown:

https://liternet.bg/publish3/ranbosilek/chudo.htm

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Уиш... написа:

вий двамата  мечка ли  се опитвате да ми прайте?:49:

Ми кат се прайш на Пух кво да ти прайм. Стой си Ламя Ламиша да се държим подобаващо за Ламя... :ass:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Merryl написа:

Ми кат се прайш на Пух кво да ти прайм. Стой си Ламя Ламиша да се държим подобаващо за Ламя... :ass:

И аз (Змея Гошо) потвърждавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, darkterminal написа:

Каква мечка, теп сме тай напрайлий вечи на ламя...

Бе държи си тя на Пух и твайе. :D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Merryl написа:

затапи ме:D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, darkterminal написа:

Ми пробват се ами... Ма ние няма атте дадем тъй лесно...

П.П. За ко си се намусила така на онуй поздче? М?

Щото е Мусла. :biggrin:

преди 2 минути, Уиш... написа:

Сакън С Даркото вече слагаме вестници на илимонатени бутилки и никакви тапи. :D

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

...Ползвам един дивайс на fitbit....

Аа ясно. Да, с доста прилична точност са тия устройства. Сега гледам, че имат и софт за телефон без да е нужен външен дивайс, ще го пробвам него, че много се дразня да имам нещо накичено по мен. Не мога да си представя да нося часовник.

преди 53 минути, emmi написа:

Гледала го е. Тъпо свършвал - с отворен край което не я кефело

И мен ме дразнят много такива, а май ще се окаже, че корейците си падат по отворени краища. По спомен навремето гледах е те тоя сериал, започна много ефектно първата серия, след това явно им свърши бюджета и чак на последната вкараха 1-2 ефекта, но въпреки това сериалчето е доста прилично откъм история. Но пак с отворен край и те оставя с едно такова чувство на "леко" недо*бан...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Уиш... написа:

обиди Пух...

...

Не съм... Истината казах... То ако нямаше причина, нямаше и да има толкова вицове ка кръвожадността на Пух!

преди 25 минути, Уиш... написа:

... и каза че съм драка. 

...

Че тфа лошо ли е?

преди 15 минути, Merryl написа:

Чеки да те зачагаря и теп! То и ти си Сенсей Ламила Ламияма, ама се праиш на Дора Габе!

преди 14 минути, Merryl написа:

Бе държи си тя на Пух и твайе. :D

Много го обича... Май даже го обича повече от Зайко! То и ас обичам Зайко... С картофки....

преди 14 минути, Уиш... написа:

Брей как се прададе... Заговор подозирам тука ас...

преди 12 минути, Merryl написа:

...

Тфа, мусла, тря да е женцкото на Муслона... Нали?

преди 12 минути, Merryl написа:

...

Праилно... Инак ни чака запек!

преди 4 минути, badsector написа:

Аа ясно. Да, с доста прилична точност са тия устройства. Сега гледам, че имат и софт за телефон без да е нужен външен дивайс, ще го пробвам него, че много се дразня да имам нещо накичено по мен. Не мога да си представя да нося часовник.

...

Пробвай... Аз се напатих с тези по телефоните... Освен това, те не мерят пулс, а за мен е важно да си следя пулса и съня...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Merryl написа:

неволно. като ми е студено  не ми е весело.  днес събрах студ  и още не мога да се отърся от усещането за него. 

за тапите май по- добре да не питам:D

преди 3 минути, darkterminal написа:

Не съм... Истината казах... То ако нямаше причина, нямаше и да има толкова вицове ка кръвожадността на Пух!

Че тфа лошо ли е?

тук само се усмихвам ))

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

...Пробвай... Аз се напатих с тези по телефоните... Освен това, те не мерят пулс, а за мен е важно да си следя пулса и съня...

Бе честно казано спокойно си карам без такова у-во, просто ме гложди любопитство. Пулса не го вдигам кой знае колко, единствено като ходя да бягам, през останалото време тренирам с леки тежести, а там пулс не се вдига. Преди време изкарах една година с тежки HIIT тренировки 5-6 дена в седмицата и на моменти почнах да получавам аритмии от по няколко секунди. Спрях ги и нещата се нормализираха. Твърде много кардио е убийствено, буквално. Сега почнах да експериментирам с разни слийп тракери, но повечето пишат, че ползват микрофона, а дефактно ползват жироскопа в телефона, което на мен не ми върши работа, защото не искам да си гушкам телефона докато спя. Спрях се на едно, което не мери особено добре, още повече, че сме двама на леглото, но пък обикновено нацелва кога да ме събуди, което ми е ок.

преди 4 минути, Уиш... написа:

...днес събрах студ  и още не мога да се отърся от усещането за него...

Ами загрей се. Правиш чай, чакаш малко да поизстине, сипваш 30 грама ракия да го охлади достатъчно, че да може да го преглъщаш и пиеш възможно най-бързо. Лекува всякакви настинки и грипове за норматив. След това взимаш горещ душ, колкото може да търпиш, завиваш се с дебели завивки и стоиш докато продължава потенето. След това сменяш чаршафите, спиш и сутринта си като краставичка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, darkterminal написа:

Чеки да те зачагаря и теп! То и ти си Сенсей Ламила Ламияма, ама се праиш на Дора Габе!

Тъс пък Баба Костенурка от къде я изрови ся... :shy11: Че и да се прая на нея... :D

Ся това за Зайко пак е повод за скубане пут мишниците... Що не взема да коламаскирам цялата Ламя ас, та да спрете скубането. А да и на Пеембето баджаците. :biggrin:

Цитат

Тфа, мусла, тря да е женцкото на Муслона... Нали?

И тос не го познавам. :D

тук само се усмихвам ))

Ан така, преди да е фкарал и дауфините в картинката. :biggrin:

за тапите май по- добре да не питам:D

Тия дни стана въпрос за тапите, но е хубаво, че не питаш, щото като се опитах да се сетя - той маторя минал. :shy11:

Ади от мен лека ножд и много здраве на Зайко и Тигър... бе кой квот си има.

п.п. Той Даркото по едно време имаше някакви водни, малки, хищни костенурки, ама кво стана... И за Панайот не е казвал скоро.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, badsector написа:

Не мога да си представя да нося часовник.

Аз пък не мога да си се представя да изляза без часовник на ръката си (дясната)..все едно съм без сутиен.. ъпсурд. Без обеци и всякви бижута мога, но часовникът си ми е като част от тялото..

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Madonna написа:

Аз пък не мога да си се представя да изляза без часовник на ръката си (дясната)..все едно съм без сутиен.. ъпсурд. Без обеци и всякви бижута мога, но часовникът си ми е като част от тялото..

Аз пък съм така с мобилния телефон! :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами загрей се. Правиш чай, чакаш малко да поизстине, сипваш 30 грама ракия да го охлади достатъчно, че да може да го преглъщаш и пиеш възможно най-бързо. Лекува всякакви настинки и грипове за норматив. След това взимаш горещ душ, колкото може да търпиш, завиваш се с дебели завивки и стоиш докато продължава потенето. След това сменяш чаршафите, спиш и сутринта си като краставичка.

не  се разболявам... днес беше ветровито и гадничко   като цяло ,  а аз  прекалих с меренето на улиците и сега  сякаш лъха  студ от костите ми. сипах си чаша вино.   горещия душ учудващо не помогна. но не съм си  лягала  де.

чай с ракия никога не съм пила, звучи закоравялопиянско :clown:

преди 39 минути, darkterminal написа:

Дора Габе:biggrin:

Много го обича... Май даже го обича повече от Зайко! То и ас обичам Зайко... С картофки....

не така, . съдцето ламишово   е голямо и има топличко местенце в него и за Пух и за Зайко..  и за Муминтрол   и.. списъкай голям голям

Брей как се прададе... Заговор подозирам тука ас...

някой път просто се предавам:clown: но това се случва толкова рядко ,че никой не ми вярва:clown:

преди 22 минути, Merryl написа:

Ся това за Зайко пак е повод за скубане пут мишниците... Що не взема да коламаскирам цялата Ламя ас, та да спрете скубането. А да и на Пеембето баджаците. :biggrin:

ауч .  почвам да викам Преди Ламер..  :biggrin:

значи  какво???? дошло е време вечер по малко да  си попрочиташ  Мечо Пуууухх:D

сипи , сипи, че може нещо да е пропуснал :biggrin:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Madonna написа:

Тя и жената е така, ама аз съм като БарбУ, на телефончето си гледам часа. Като цяло гледам да се мъкна с възможно най-мултифункционални предмети и въпреки това раницата ми започва от три кила нагоре.

преди 7 минути, Уиш... написа:

...чай с ракия никога не съм пила, звучи закоравялопиянско :clown:

Определено, но е перфектното лекарство за настинки и грипове. Ако се хванеш, че се разболяваш още в началото, един горещ чай с ракия ще направи чудеса.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Уиш... написа:

...

тук само се усмихвам ))

Ан тей тъ искъми :)

Тъс пък Баба Костенурка от къде я изрови ся... :shy11: Че и да се прая на нея... :D

Тия дни стана въпрос за тапите, но е хубаво, че не питаш, щото като се опитах да се сетя - той маторя минал. :shy11:

Ади от мен лека ножд и много здраве на Зайко и Тигър... бе кой квот си има.

п.п. Той Даркото по едно време имаше някакви водни, малки, хищни костенурки, ама кво стана... И за Панайот не е казвал скоро.

Ся... Тук ногу смях пада... Ма ногу... Ма щом искаш да оскубиш ламята, моля... Мажоретните лами ги ги скуби където си поискаш, само ламера недей закача! Костенурките... Ми едната изяде главата на другата и отиде да си живее в блатото...

Бе честно казано спокойно си карам без такова у-во, просто ме гложди любопитство. Пулса не го вдигам кой знае колко, единствено като ходя да бягам, през останалото време тренирам с леки тежести, а там пулс не се вдига. Преди време изкарах една година с тежки HIIT тренировки 5-6 дена в седмицата и на моменти почнах да получавам аритмии от по няколко секунди. Спрях ги и нещата се нормализираха. Твърде много кардио е убийствено, буквално. Сега почнах да експериментирам с разни слийп тракери, но повечето пишат, че ползват микрофона, а дефактно ползват жироскопа в телефона, което на мен не ми върши работа, защото не искам да си гушкам телефона докато спя. Спрях се на едно, което не мери особено добре, още повече, че сме двама на леглото, но пък обикновено нацелва кога да ме събуди, което ми е ок.

...

Фитбитчето траква и съня (точно през оксиджен и пулс датчика)... До колкото виждам - доста успешно се справя...

не  се разболявам... днес беше ветровито и гадничко   като цяло ,  а аз  прекалих с меренето на улиците и сега  сякаш лъха  студ от костите ми. сипах си чаша вино.   горещия душ учудващо не помогна. но не съм си  лягала  де.

чай с ракия никога не съм пила, звучи закоравялопиянско :clown:

...

Ми чай с рикия, чай с коняк - се същата боза... Най-пецко е да се направи чаена настойка в топъл ром и да се подслади лекичко... МММммммням!

...

не така, . съдцето ламишово   е голямо и има топличко местенце в него и за Пух и за Зайко..  и за Муминтрол   и.. списъкай голям голям

някой път просто се предавам:clown: но това се случва толкова рядко ,че никой не ми вярва:clown:

Дубричко си ни ти... Дубричко... Ние за тфа си те къткаме... Поне едно дубричко трябва да има тук освен мен...

преди 13 минути, Уиш... написа:

...

сипи , сипи, че може нещо да е пропуснал :biggrin:

Ас съм Дубро! Дубро съм ас... Което ме сеща, че отдавна не съм ви черпил с баклава... От шалварите на Пеембето!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, badsector написа:

Определено, но е перфектното лекарство за настинки и грипове. Ако се хванеш, че се разболяваш още в началото, един горещ чай с ракия ще направи чудеса.

записвам си  ( :

преди 11 минути, darkterminal написа:

Дубричко си ни ти... Дубричко... Ние за тфа си те къткаме... Поне едно дубричко трябва да има тук освен мен...

Ас съм Дубро! Дубро съм ас... Което ме сеща, че отдавна не съм ви черпил с баклава... От шалварите на Пеембето!

:biggrin:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, badsector написа:

И джинджифил, и лимон, и мед. Направо Супа Ала В Чайник. :biggrin:

П.П. Скоро не съм си правила...Трябва да поправя тази грешка.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся... Дубричко си ни ти... Дубричко... Ние за тфа си те къткаме... Поне едно дубричко трябва да има тук освен мен...

Леле мале, аз кво прая с тия дубричките двамата, дето само те са дубрички... Палят ме, щавят ме, скубят ми путмишницити, бъркат ми с тампони, дъфки ми пробутват, обаче са дубрички... Добре, че сте дубрички начи... Щеше да ми е спукана ламерската рабута... :biggrin:

Дора Габе от де дойде обаче пак не разбраф... Ми май казах лека ножд... М?! Сефте! :D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Merryl написа:

Леле мале, аз кво прая с тия дубричките двамата, дето само те са дубрички... Палят ме, щавят ме, скубят ми путмишницити, бъркат ми с тампони, дъфки ми пробутват, обаче са дубрички... Добре, че сте дубрички начи... Щеше да ми е спукана ламерската рабута... :biggrin:

Дора Габе от де дойде обаче пак не разбраф... Ми май казах лека ножд... М?! Сефте! :D

:*

*Ела и запали фенер 'в стаята ми'
обещавам да жомам до триста и три, 
приказка от торбата с шарени сънища 
тази нощ за мен сътвори..!

аз ще нарисувам
прозорче във времето,
от него сняг до безкрай ще вали.

/или  май е лоша идея  - Не, забрави!-
дърветата ще заприличат
на пухкаво стадо дебели овцИ.

ти ще запалиш огън в камината,
ще се вдигне пушек 
чак до звездите - бяла дантела,
по която сребро от копито 
на еднорог ще звъни..
и когато последната страница 
приказна се отрони
 и земята под нея
невидимо затрепти, 
с теб ще легнем - две трошици
в шепите на Хенцзел и Гретел
и сто години като риби
в сапунен мехур ще мълчим...

:shy11:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1
  • Любов 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Merryl написа:

...

Ай ся... Не  се прави на света вода ненаплюта! Аз злобари за мажоретни лами не избирам!

преди 46 минути, Merryl написа:

...

От децките книшки... Сложи си титлата дето и е мястото!

преди 3 минути, Уиш... написа:

..

в шепите на Kензел и Гретел
...

:shy11:

За Кензел и Гретел ми хареса! Що ли го е кръстил тъй?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, darkterminal написа:

За Кензел и Гретел ми хареса! Що ли го е кръстил тъй?

ще те обивам, цапаш ми стихчето  с акано

бе защо ми се хилите като побъркани като се опитвам да съм не лигла .. :clown: егасимуси , това е някакъв  вътрешен заговор

преди 14 минути, darkterminal написа:

От децките книшки... Сложи си титлата дето и е мястото!

дора габе- титлата на Ламерил

:lol6: няма да мога да заспя то смях

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гъска! Не е Дора Габе! Ами е Сенсей Ламила Ламияма!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пп Ламере, ако си пил от хапчетата на Цонкова, признай си. скоро ще бъдеш хванат

преди 1 минута, darkterminal написа:

Гъска! Не е Дора Габе! Ами е Сенсей Ламила Ламияма!

тогава каво си се разкрякал дорабгабе дора габе??

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване