Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 25 минути, DarkEdge написа:

Добре е, че все пак има и ден, пък бил той и ден понеделник.

типични признаци на невроза.

Тихо че изпитвам 

i9nT6dnr.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.02.2019 г. в 8:30, DarkEdge написа:

Може би трябва да се демонстрира използването на катана и падащи глави? 
По отношение на евнусите - ти, като един изтъкнат по тия електронни ширини ерудит, би трябвало да знаеш, че те са не по-лоши воини от онези с топки. И не всички евнуси са без тези органи.

Виж ти, каква акустика имало написаното слово. Каква олелия се вдигнало. Някои пък сколасали и да се обидят. Дето се вика..събуждат се, влизат в Калдейта и се оглеждат за врагове.Тц. ..тц.  Това е защото прекалено се вживявате и сте преляли реала във виртуала. Това явно ви е отплеснало да разберете ,какво всъщност ви се "казва" Повтарям по ясно, че да разбереш.  Глобалните модератори в този форум имат права, които другите нямат.Единственото , което имате като правомощия е една гумичката с която триете мнения  или по-някой път в неразбирането си и цели теми. В такива случаи пак глобалните застават зад вас и ви мият очите пред аудиторията. Последния случай е когато Алгор , а не изтрилия  една тема Филипов застана да отговаря . Последния нямаше достойнството да застане и да отговори защо  и по какви мотиви  е изтрил темата. Тоест топки имат глобалните. Останалите са виртуални скопци ..една гумичка, малко репчене и перки  и нищо друго. Това е истината и няма кой да ме обори в това твърдение. Тчк.

По отношение на това  дали в реала сте напълнили  или не  и   съдържание във формата, това изобщо не ме интересува, нито съм го поставяла като въпрос за коментиране.  Не представляватте никакъв интерес от никаква гледна точка.

В този смисъл състезателния кон на емира на Дубай, който е скопец и един Фаринели са по интересни персонажи .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, atinagold написа:

Emmi, когато те видя да пишеш във форум-а, сърцето ми започва да бие учестено, ръцете ми да треперят и леко започвам да се потя, какво си ти? магьосница или пепеляшка защото не е редно.

човек, трябва ти шоколад

спешно

:lol6:

преди 33 минути, дръндю написа:

някое стихче нема ли ве
можеше да постнеш те тва е

ей, как шта шатнаааааааа:pancake:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.02.2019 г. в 15:45, skalata_73 написа:

О-о-о како Вал. Ми...насърчавам тези от малцинствата - и те са ора. Титлата му я предложих, за да се почувства по-така. Иначе Хампарцумян по ша му оди на дръндака. Не щото е банкер, ами...

виж сега, какиното..дръндьо не го мисли..отдавна наблюдавам как тихичко води останалите за носа. Отделно ,че той е бетселър в Ню Йорк за какво са му тенекиени звезди тук:lol6:

]47109614681_6abeba8274_c.jpg[

Да, ама има големи нашенци там. Виж нашия съгражданин от Мадан, Шефкет Чападжиев как дари в началото на годината 1 милион долара на болницата в родния си град. Като забогатеем като вас с Капитана ша одим и на по такива места.

Знам ,че българите винаги са голяма работа в техните си общности. По правило , аз не се интересувам от това и този човек не съм го чувала по име. Но разбира се добрите дела винаги заслужат похвала.

Иначе за теб ставаше въпрос не за критика, а затова ,че една снимка не постна от Чикаго. Поправи си пропуска. Винаги е интересно да видим нови неща независимо кой ги поства.  Иначе лайкваме качеството на снимката, а не автора.

И...засучи мустака на Капитана и го поздрави от мен. Нищо, че сме се ''дърляли'' тука. То кой не е изпростявал в тоя форум, та аз ли!

Капитана не е звезда/ те изгряват и залязват/ , той е константа. Има качества, които са доказани във времето , а аз умея да ценя това  и съм една отлична  ракета носител.

]47132091801_3cc16420fc_c.jpg

Сега са задоволяваме с квото дал Господ.

не се прави сега и ти.... щом можеш да спиш по замъци... обявявам  тази годишната лятна дестинация....Лигурската Ривиера.

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, valkiria1 написа:

виж сега, какиното..дръндьо не го мисли..отдавна наблюдавам как тихичко води останалите за носа

"дръндьо" е стара българска дума, която означава  неудачник, загубеняк
а това, че преводача на бетселъра е избрал точно тази дума, аз нямам вина
:giggle1:
и никого не водя за носа
не знам защо си останала с такова впечатление, ама и не искам да знам
не може ли просто, човек да се забавлява и да харесва(лайква) неща, без да се съобразява с който и да е в този форум

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, дръндю написа:

:giggle1:
и никого не водя за носа

ами дай да се забавляваме заедно бе дрънди.....я кажи в кой партизански отряд е бил партизанин дядо ти

пп това по твои мемоари :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

човек, трябва ти шоколад

спешно

:lol6:

Два, по-добре! :lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес е почти пролет :) Товарим се на автомобила и  хайде на пикник  :jumping11:

Преди време подслушах, без да искам един разговор на две женици. Едната пита, как е новия ти съпруг, а другата отговаря - Ще се развеждам, много е мръсен.....по три, че и по четири път на ден се къпе, че и по два пъти си сменя бельото....

Ай, ние потегляме, към нашето местенце :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, valkiria1 написа:

ами дай да се забавляваме заедно бе дрънди.....я кажи в кой партизански отряд е бил партизанин дядо ти

пп това по твои мемоари :wink12:

можеш да направиш проверка в реалния свят, като отидеш в с.Ръжево Конаре , Пловдивска област
последния път, някъде преди десетина и кусур години, паметника още го имаше, ако не са го бутнали вече
та значи, дядо ми и Симеон Бахчевански са били приятели , ама дядо ми не е оцелял
тоя приятел на дядо ми, не знам дали е още жив, щот спомените ми се губят...ъ-ъ-ъ...тъй де, бил съм някъде 8-10 годишен
:hush:

забавлявай се за моя сметка, няма проблем
:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valkiria1 написа:

Глобалните модератори в този форум имат права, които другите нямат.Единственото , което имате като правомощия е една гумичката с която триете мнения  или по-някой път в неразбирането си и цели теми.

Неясно защо се опитваш да се вживяваш в някаква роля - на обучаващо ли, на рецензант ли.
И защо ли се опитваш да откриваш за нас топлата вода? Терминът иерархия явно трябва да се обсъди обществен, да?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Jayashri написа:

Заражда се нова тръпка :eek:

нов хладилник?

• Ха-ха 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

нов хладилник?

Ами, нов

Гледам, че нечий сърца забиват учестено :biggrin:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, barbuncela написа:

Два, по-добре! :lol6:

Четири, с различни вкусове - за всяко състояние на духа.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Jayashri написа:

Ами, нов

Гледам, че нечий сърца забиват учестено 

обаркале са се:biggrin:

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Понякога ще идвам във съня ти

като нечакан и неискан гостенин.

Не ме оставяй ти отвън на пътя –

вратите не залоствай.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, добре :biggrin:

Още се разсънвам, не, че нещо......

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

сваляш ли ме?:lol6:

я, да си наглася аз тиганя под ръка:pancake:

• Ха-ха 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, дръндю написа:

можеш да направиш проверка в реалния свят, като отидеш в с.Ръжево Конаре , Пловдивска област
последния път, някъде преди десетина и кусур години, паметника още го имаше, ако не са го бутнали вече
та значи, дядо ми и Симеон Бахчевански са били приятели , ама дядо ми не е оцелял
тоя приятел на дядо ми, не знам дали е още жив, щот спомените ми се губят...ъ-ъ-ъ...тъй де, бил съм някъде 8-10 годишен
:hush:

забавлявай се за моя сметка, няма проблем
:D

Защо пък да правя специална проверка . Чела съм много архиви във друга връзка и съм наясно със партизанското движение в България. Не получих точен отговор на въпроса си и това е типично в твой стил да го избягваш. Споменаването на Дочо / това е прякора на Симеон Бахчевански/ означава ли ,че твоя дядо е бил в неговата група? Както и да е. Като казвам, че водиш останалите за носа  означава точно това. Не коментирам дали си ром или не. Това в случая изобщо няма значение. Но нито един ром няма равен старт с друг такъв  и  привилегиите, които носят наследниците на участниците в  партизанското движение в България.  Роми активни борци против фашизма и капитализма има предимно в Сливенско, там дори в архивите има и роми герои от войните. Така че, приказките за толкова драматичното отблъскване от дъното на гетото ги разправяй на друг..примерно на Скалата.

хубав ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

сваляш ли ме?:lol6:

Стой си на земята! Да не може да те свали от никъде! :giggle1:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

Защо пък да правя специална проверка . Чела съм много архиви във друга връзка и съм наясно със партизанското движение в България. Не получих точен отговор на въпроса си и това е типично в твой стил да го избягваш. Споменаването на Дочо / това е прякора на Симеон Бахчевански/ означава ли ,че твоя дядо е бил в неговата група?

виж какво, нямам намерение да пиша по този въпрос и с този отговор приключвам, но щом ги знаеш, може би ще имаш някакво инфо за "Тигъра"
край!
заключ, заключ и фърлям ключа ф морето!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

заключ, заключ и фърлям ключа ф морето!!!

Не си ли гледал Том и Джери? Ключа се гълта :whist:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, valkiria1 написа:

Но нито един ром няма равен старт с друг такъв 

те твай истината в тоя, а може би и ф отвъдното живот
:(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Jayashri написа:

Не си ли гледал Том и Джери? Ключа се гълта :whist:

тиху, не му казвай

ше пратим Дарк с пуавниците и белите чорапки да ни го донесе

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

тиху, не му казвай

ше пратим Дарк с пуавниците и белите чорапки да ни го донесе

Да, ето

Някой ще го донесе и язък за заключването

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване