Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 20 минути, Богатир написа:

Човека е на 56 и е решил да се жени. :huh:

:lol6: и това ако не е любител на екстремни спортове....:lol6:

преди 3 минути, bornofash написа:

Спрете да ми мислите доброто, искам да живея :speak:

живей! разрешавам!

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, bornofash написа:

Разбира се

По темата работим само високо квалифицирани философи

Именно

А не колко триъгълника са направили момичетата

Даже не са уточнили „на снимката“. :biggrin:

Аз мисля, че може да се уточни и дефинира "триъгълник"- щото те и невидимите, не са точно онези за които си е мислел Евклид , Питагор и Леонардо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Maleficient написа:

Понякога като те чета, особено нещо подобно като горното, ми става мъчно за тези жени.

Клетите те, нищо не заслужават, не трябва да искат, не трябва да пишат/говорят, не трябва да доближават мъж да не го повредят само от раздвижването на въздуха- ако може да спрат и Глобалното затопляне, защото подозирам, че и за него имат вина ... и така с цялата си смиреност и покаяние да се отцепят в най- далечната пустиня и с нищо и никак да не напомнят за себе си.

Твоя пост ми припомни нещо, което бях чела  преди време. В някои области на Англия и Уелс , има предложение  мизогинията да  се счита за престъпление. Тя е поставена  към групата на предразсъдъците към раса, пол , етнос, сексуална ориентация  и пр...Според проучванията, които са довели до това съпоставяне, индивиди, които имат склоност към мизогинията са хора с психични отклонения. Има и специално обучени служители, които поставят под наблюдение такива хора, които проявяват такава нагласа към жените. Това се прави с цел предотвратяване на престъпления. Психическа травма в един или друг етап от живота свързана със жена,  трудно намиране на партньорка, сексуална незадоволеност поради неприятен външен вид,   заболяване или друга причина може да отключи мизогинията . Каквато и да е причината  според мен, това е неприятно и отблъскващо поведение, както и същото такова на жените  към мъжете като цяло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bornofash написа:

Спрете да ми мислите доброто, искам да живея :speak:

това си го разпечатвам и прошнуровам, после като ме питат- дал си ми разрешение- ако искаш и нотариус ще извикаме...

Иначе, то пък един живот... да го опишеш ли, да го изпееш ли, да го проспиш ли, кой да ти каже?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Аз мисля, че може да се уточни и дефинира "триъгълник"- щото те и невидимите, не са точно онези за които си е мислел Евклид , Питагор и Леонардо...

Какво друго разбираш под триъгълник, освен фигура с три ъгъла :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

Твоя пост ми припомни нещо, което бях чела  преди време. В някои области на Англия и Уелс , има предложение  мизогинията да  се счита за престъпление. Тя е поставена  към групата на предразсъдъците към раса, пол , етнос, сексуална ориентация  и пр...Според проучванията, които са довели до това съпоставяне, индивиди, които имат склоност към мизогинията са хора с психични отклонения. Има и специално обучени служители, които поставят под наблюдение такива хора, които проявяват такава нагласа към жените. Това се прави с цел предотвратяване на престъпления. Психическа травма в един или друг етап от живота свързана със жена,  трудно намиране на партньорка, сексуална незадоволеност поради неприятен външен вид,   заболяване или друга причина може да отключи мизогинията . Каквато и да е причината  според мен, това е неприятно и отблъскващо поведение, както и същото такова на жените  към мъжете като цяло.

Ето нещо, което научих днес.

Надявам се да избягвам подобни болни и местата, които обитават.

Но коментарът ми беше леко шеговит, в духа на раздела и обсъждането на всичко по принцип.

Мъжете все пак са "пол", който е привилегирован в доста отношения генетично, по рождение.

Честно казано, много не ми се обсъжда темата сериозно, задълбочено и философски.

преди 5 минути, bornofash написа:

Какво друго разбираш под триъгълник, освен фигура с три ъгъла :speak:

Важно ли е, аз какво разбирам? или е важно, че козметичката ми НЕ разбира само това?

Щото от къде да знам на планетата Перикактун какво е "невидим триъгълник"...

Ей като ме карат да се обяснявам, много се дразня...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джугашвили Ви пожелава приятен ден!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

Важно ли е, аз какво разбирам? или е важно, че козметичката ми НЕ разбира само това?

Щото от къде да знам на планетата Перикактун какво е "невидим триъгълник"...

Форумът е само международен, а не междугалактически

По-скоро интернетът, а не просто форумът

Редактирано от bornofash
Не се изпонаприказвах (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Форумът е само международен, а не междугалактически

докажи го :girl-minion:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееех, не случайно темата е в раздел "Празни приказки"!!! Аз бих добавил и "женски фантазии"!!! 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

докажи го :girl-minion:

Няма извънземни в интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, bornofash написа:

Но сред хора има по-голяма вероятност да получиш помощ

Само не знам с какво изражение ще им покажеш снимка на разкрачени жени, за да ги питаш колко триъгълници виждат

късно видяф жокера:shy11: останахме само аз и шофьора , който се оказа един от кварталните пияници:clown:

преди 40 минути, Maleficient написа:

ама тя за теб го прави! щото рязко, ако те осведоми, че реотана ти е за смяна, може да не можеш да си го позволиш, а един ток се някога ще тръгне, колко му е...

виновна съм ,признавам си . друг път ще внимавам с Простамола на Цонкова:shy11:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, valkiria1 написа:

Те първо да си видят жените им какви коне са, пък тогава да си мислят оправдания и нови болести за мъжете!!! 

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз се наработих за днес

сега мисля кротко да поизчакам да стане четири часа и да си ходя

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, bornofash написа:

А, ми, ето откъде му е дошла, значи, идеята за черно облаче.

Той ще се направи тъмен, за да изглежда като дъждовен облак и да плаши пчелите, защото сигурно ги е страх от дъжда.

Извод №1- Пух  да се чете като Библията .:shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

Извод №1- Пух  да се чете като Библията .:shy11:

Този извод е безполезен, ако не знам как се чете библията :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash написа:

Този извод е безполезен, ако не знам как се чете библията :sobbing:

Даркото ще ни каже., няма страшно.:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Джугашвили написа:

Те първо да си видят жените им какви коне са, пък тогава да си мислят оправдания и нови болести за мъжете!!! 

Коне? Ти много хубави ги изкара.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само минавам да напомня на Доктора ( хихи как звучи- щото имаше един къде го отстреляха по Арубите ли беше)- че е време за чай, после да не каже, че е късно.

Наздраве с чай от дива череша - много е вкусен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _слънце_ написа:

ееее, прекалявате

току-що, Maleficient написа:

Наздраве с чай от дива череша - много е вкусен

звучи  много ароматно. аз се прекарах с някакъв зелен с жасмин.. 

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, bornofash написа:

Няма извънземни в интернет

... абе не бих го заявявала толкова смело, но щом казваш, очевидно не си гледал Мъже в черно...

То не пречи де. Но по-важното е дали се разбрахме за триъгълниците- нищо че не ходиш на козметичка и нямаше от къде да го знаеш. Нали за това са приятелите... моля- пия Бейлис понякога :mail1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

ееее, прекалявате

Ти да нямаш неква английска жилка и ти.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _слънце_ написа:

Там са като коне, а в по-северните частни на Европа са като тюлени, при това добре гледани и угоявани!!! Ама щото сме ценители на красотата и сме хора с естетическо виждане, значи сме болни, според болните им мозъци!!! Ами с мизандрията какво правим??? Думичка не обелват за това!!! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

Даркото ще ни каже., няма страшно.:D

Сигурна ли си, че нямаш някое хапче за такива случаи

преди 1 минута, Maleficient написа:

... абе не бих го заявявала толкова смело

Защо ти първа не започнеш с доказателствата :jumping11:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Уиш... написа:

ееее, прекалявате

Водим акуратна дискусия с представяне не неопровержими факти и аргументи!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване