Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

току-що, emmi написа:

Това не променя факта че ми се ограничава правото на ползваме:down:

Фафлите са по друк договор

Добре добре ставам вече

Викаж, запазената част си запазена част... Освен тава, Николов оше хойка, къде го сложи да спи и ти...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Викаж, запазената част си запазена част... 

ан тъй

кацнах ф офиса

да видим какво да поработим днес и от къде да искараме некой леф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

ан тъй

кацнах ф офиса

да видим какво да поработим днес и от къде да искараме некой леф

Най-добре изкарай некой леф от почивка...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да избие хидравличен маркуч и да видиш шоу. Това е на предварително смтната постановка.
Преди време гледах едни китайци оттърваха един багер в една урва. Китаецът го извади "на колене", ама го извади пичът.

Боже, спаси българските деца:

52467443_2267880639943507_7231343355743961088_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=73df9d65d61c58bea1e37ae353305712&oe=5D250651

• Харесва ми 1
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жестоко

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, darkterminal написа:

И това са само приказки за какво си причиняват жените на себе си... Някой ден ще стигна и до това какво причиняват на целият останал свят...

Както е казал Мърфи: - Усмихвайте се! утр ще бъде по-зле...

Мърфи бил значи, аз си мислех дали не е бил някой ... фотограф, за да убеди снимащите се, че кутията няма да им земе Душата :wub:

Добър ден.

... и два месеца не успях да издържа с мантрата да съм мила и добра с околните най-заобикалящи ме :( постарах се, колкото можах.

Но вече с нетърпение чакам 1-ви април да ни закриват и да стават промените с нови директори и още персонал- дори да е по-зле отпреди, копнея за някаква промяна, защото в противен случай, първото нещо което ще си закупя от заплата са ... фурми! (естествено)

Иначе, днес научих, че ако Дура матер ти е повредена-травмирана- без видими пулсации и кортекса е разкъсан, си ЧаЛ! Паднал човека след употреба на алкохол и те-ти...

Посадих си копривката. Кучето ми, установих, че е започнало да разбира човешки език/говор- вчера докато го разхождах един младеж много го хареса като го видя, докато той си разхождаше неговото. И ме пита: Може ли да го погаля? Страшно е готин!- А нашия като пършинг не се спира и снове насам-натам! Обаче го извиквам и му казвам: Я отиди при онзи батко да те погали!- а момчето на петдесетина метра разстояние. И хоп, обърна се и отиде до баткото. После, понеже Сара ( другото кученце) нещо само стоеше на едно място и ... си мечтаеше явно нещо си кучешко. Аз пак му предлагам- Акси, хайде, а сега отиди да си поиграеш със Сара- и той това чакаше... Много сладко-послушен беше :clown:

преди 17 часа, darkterminal написа:

...

! И нещо повече, мъжете си го заслужават... Нищо, че нямат ясна идея защо и какво заслужават, но трябва да е нещо гадно...

Това прозрение ме накара да се просълзя ...

Ако е гадно, винаги могат да изпълняват онова както разбрахме споделено от един Мърфи- да се усмихват, защото може да е по-гадно ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, bornofash написа:
преди 11 часа, Mediterranean написа:

Абе, вие кви зодии сте?

А така ся

Аз съм женската зодя :eek:

А, аз не съм Скорпион :girl-minion:

преди 11 часа, Mediterranean написа:

Аз съм най-недолюбванара тук, не се надценявай.

Ама и правя всичко възможно, та да ги дразня. Щото и те ме дразнят. И те така.

... в държавата Дразландия започнали да се раждат по-малко дразнейчета, но социалният й министър Дразнейко Дразнеев предложил оздравителна политика...

:hush:

преди 10 часа, bornofash написа:

Тия дето бягат са мазохистите, защото явно искат да бъдат наказани

Подкрепям.

Неосъзнати- духовни мазохисти.

Учителят Рамус би го обяснил по-убедително, но не смея да му отприщвам ... знанията по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Maleficient написа:

Посадих си копривката. Кучето ми, установих, че е започнало да разбира човешки език/говор- вчера докато го разхождах един младеж много го хареса като го видя, докато той си разхождаше неговото. И ме пита: Може ли да го погаля? Страшно е готин!- А нашия като пършинг не се спира и снове насам-натам! Обаче го извиквам и му казвам: Я отиди при онзи батко да те погали!- а момчето на петдесетина метра разстояние. И хоп, обърна се и отиде до баткото. После, понеже Сара ( другото кученце) нещо само стоеше на едно място и ... си мечтаеше явно нещо си кучешко. Аз пак му предлагам- Акси, хайде, а сега отиди да си поиграеш със Сара- и той това чакаше... Много сладко-послушен беше :clown:

Прочетох това с повишена съсредоточеност,стабилно концентриран,за да проникна максимално в дълбочината на сюжетната линия.Всичко през погледа ми премина като филмова лента и започнах да мигам цветно:biggrin:Дадох си отговора на въпроса за връзката между коприва и куче:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, darkterminal написа:

Хъхъхъ... Чи то си е за срах... Прецтавяш ли си ме един такъв, сексуално незадоволе,н поради неприятният ми външен вид, с психическа травма свързана със жена и друго заболяване... Всичките накуп отключили мизогинията ми... И изведнъш! Такова мило шекерче... И не е жена... Ми да се пази! Ше го схрускам... И ше предотвратя престъпление...

Ох, така ясно си го представих като кадри от нов сериал- Мизгонистът :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Maleficient написа:

първото нещо което ще си закупя от заплата са ... фурми! (естествено)

ан тъй!:lol6:

преди 3 минути, Maleficient написа:

Ох, така ясно си го представих като кадри от нов сериал- Мизгонистът :lol6:

ай, стига с тая сложна дума значи!!!!!

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

ан тъй!:lol6:

ай, стига с тая сложна дума значи!!!!!

що ВЕ?? Хващам се на бас, че никой няма се сети за такова заглавие и ше оберем Еми-тата на сичките Геймъри на тронове :sunglasses:

преди 6 минути, zero day написа:

Прочетох това с повишена съсредоточеност,стабилно концентриран,за да проникна максимално в дълбочината на сюжетната линия.Всичко през погледа ми премина като филмова лента и започнах да мигам цветно:biggrin:Дадох си отговора на въпроса за връзката между коприва и куче:D

а аз почти се засилих да ти отговарям

Браво на теб! Умник! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

що ВЕ?? Хващам се на бас, че никой няма се сети за такова заглавие и ше оберем Еми-тата :wors:

сега, никой няма да ме бере, да се разберем от сега:nono:

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

а аз почти се засилих да ти отговарям

Браво на теб! Умник! :wors:

В момента мислим почти еднакво.В теб проговори сценариста,продуцента и режисьора,а в мен магията на операторското майсторство.:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, darkterminal написа:

Викаж, запазената част си запазена част...

Ъхъ - търси се кат наслетцтво

преди 5 минути, emmi написа:

Бралай мома къпиини
уф попови градиинии

преди 5 минути, emmi написа:

да се разберем от сега:nono:

Остава да има с кого.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, zero day написа:

В момента мислим почти еднакво.В теб проговори сценариста,продуцента и режисьора,а в мен магията на операторското майсторство.:D

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Бралай мома къпиини
уф попови градиинии

ТъмнотоОстрие- Музиката :goahead:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, emmi написа:

че ми се ограничава правото на ползваме:down:

Ко туй?

преди 1 минута, Maleficient написа:
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Бралай мома къпиини
уф попови градиинии

ТъмнотоОстрие- Музиката :goahead:

Ко? Не ли? Баш!
Голямо дръпанье са дръпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Ко туй?

Ко? Не ли? Баш!
Голямо дръпанье са дръпа.

ся, ако ше ми мрънкаш, ще пиша на Стефан Вълдобрев ... :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паак объркА тоналността. Упс, адресата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:
преди 15 минути, Maleficient написа:

що ВЕ?? Хващам се на бас, че никой няма се сети за такова заглавие и ше оберем Еми-тата :wors:

Разбрахме се!

ше те заслужават само :topsecret:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заформя се и саундтрака към въпросната лента и само креативността на екипа и въображението са от значение,за да се реализира продукцията.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата стара форма за фитнес:

51966238_1172657509567805_87618264588605

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Джугашвили написа:

! Ами с мизандрията какво правим??? Думичка не обелват за това!!! 

Всяко едно нещо, което започва с μίσος  е болестно отклонение. Няма значение дали е насочено към конкретен човек или към даден етнос, пол, сексуална ориентация  и пр..като цяло.Затова съм уточнила и личното си мнение..независимо кой от половете мрази другия.Причините са психически  и са от различно естество. Самата Елизабет Тейлър в една своя книга признава ,че сама е била подвластна на това чувство, но към мъжете  и това е било поради наднорменото тегло от което е започнал да страда емоционалния и живот и всичко свързано с него. Българската певица Люси Дяковска признава ,че е развила омраза към мъжете поради изнасилването , което е преживяла. Това драстично променя нейния живот и тя става гей. Но при нея е още по тежко, защото тя става мъжът във връзката. Тоест неволно се превръща в този, който и е причинил травма. Причините могат да бъдат различни.

Сега, ако някой е решил да се припознае във всичките тези проблеми  ,това е проблем на разпозналия се. Явно добре познава реалностите в собствения си живот  и нещо го жегва  и започва да се отбранява  без да е нападан. Защото пиша за общото, а не за конкретен случай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

Да избие хидравличен маркуч и да видиш шоу. Това е на предварително смтната постановка.
Преди време гледах едни китайци оттърваха един багер в една урва. Китаецът го извади "на колене", ама го извади пичът.

Боже, спаси българските деца:

И това в учебник!!! Баси! :eek:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че от няколко дена има теми за ток. 

Да пусна и аз една тема за ТОКУ.

Айде Гинчев от ЧеЗ. Ти си....

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

И това в учебник!!! Баси! :eek:

Не е лесно да се счупи ъгломера в обратна посока.:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване