Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 11 часа, Maleficient написа:

на очевидно "полезна диета", но не трябва да се шофира, че чичковците-катаджии дебнат

"...

Софийският районен съд (СРС) постанови през 2017 г. условна присъда от година и 3 месеца срещу Константин Каменаров по обвинение, че на 23 юни 2016 г., около 3.50 часа, е хванат да шофира с концентрация от 1.6 промила алкохол в кръвта, установена чрез кръвна проба.

В мотивите към решението си на първа инстанция съдия Марина Манолова записа, че според обясненията на подсъдимия положителната му алкохолна проба се дължи на режим за отслабване. Ставало въпрос за разтвор от билка „златен корен“, който той консумирал с чист етилов алкохол, за да стимулира метаболизма си.

..."

https://www.svobodnaevropa.bg/a/29780707.html?fbclid=IwAR0cvqnA56ZrmDaayJsSQGKYAFX8EmyKlakXGkTojW-P4tZLNLtNbqfi928

"Весьма интересное и дельное предложение, – добавил Ленин. – Нужно поговорить с нашими специалистами. Возьму на заметку." - из Дети Радуги от ЮрийГельман

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, valkiria1 написа:

Всяко едно нещо, което започва с μίσος  е болестно отклонение. Няма значение дали е насочено към конкретен човек или към даден етнос, пол, сексуална ориентация  и пр..като цяло.Затова съм уточнила и личното си мнение..независимо кой от половете мрази другия.Причините са психически  и са от различно естество. Самата Елизабет Тейлър в една своя книга признава ,че сама е била подвластна на това чувство, но към мъжете  и това е било поради наднорменото тегло от което е започнал да страда емоционалния и живот и всичко свързано с него. Българската певица Люси Дяковска признава ,че е развила омраза към мъжете поради изнасилването , което е преживяла. Това драстично променя нейния живот и тя става гей. Но при нея е още по тежко, защото тя става мъжът във връзката. Тоест неволно се превръща в този, който и е причинил травма. Причините могат да бъдат различни.

Сега, ако някой е решил да се припознае във всичките тези проблеми  ,това е проблем на разпозналия се. Явно добре познава реалностите в собствения си живот  и нещо го жегва  и започва да се отбранява  без да е нападан. Защото пиша за общото, а не за конкретен случай.

Да видим дали правилно съм разбрал!!! Едната мрази мъжете и тази нейна омраза и води осем брака зад гърба си... с мъже, разбира се!!! Другата и тя, толкова мразела мъжете, че чак се помислила за мъж, в интимна връзка м/у жени!!! Вие добре ли сте??? Или по-точно да попитам, кои всъщност са болните??? Тези дето ги пишат тези глупусти или тези, които им вярват и ги приемат като научно откритие и доказателство за някаква болест!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Mediterranean написа:

Той е, че как, нали му знам чертите, бях дала и друга снимка негова в женски вариант, ама индианеца ми го е изтрил заедно с Азис. А може и от завист да е:

преди 1 час, Mediterranean написа:

Бяха ми спрели тока. Тия гадове!

не знам как не са ти спрели тока, заради такова грубо недоволство от изтрит пост
ако си недоволна, има тема за това, но не така с рогата напред

Цитат

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

:no-no:
е, в кръга на шегата, бих го нарекъл така, но само в кръга на шегата
:giggle1:

преди 1 час, zero day написа:

Тя ти свети и те топли,разбрах:)

таа негова либоф, като му извърти един тиган, така ще му светне, че свят шъ му съ завие
:crying10:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво си мислите в момента?

Мисля, дали ще видя любимата си.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, bornofash написа:

Достатъчно е някой да се оплаче и може за най-невинното да те накажат

И така като си трупаш врагове, не можеш нищо да си позволиш да покажеш

не е баш тъй, ама си мисля, че ако некой твой гост се държи гадно, ще го изфърлиш на каваци
собственика(домакина) определя правилата, а ние като гости, шъ трябва да се съобразяваме...нъл тъй
:)
вече е време за добро утро
тъй де, ади добро да е и да вий убаф деня
усмихнете се ве, искам да видя усмивки
кажете зеелее
:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро, хубав ден ви, желая на всички в форума, и бъдете по спокойни един живот, живеете по по лека.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, дръндю написа:

не е баш тъй, ама си мисля, че ако некой твой гост се държи гадно, ще го изфърлиш на каваци
собственика(домакина) определя правилата, а ние като гости, шъ трябва да се съобразяваме...нъл тъй

Абе не е точно тъй ... Се .... Ако си гост в някоя къща, то изобщо нема да те бавят, ами те изхвърлят ... и си до там ... повече няма да те допуснат ...

Форума е свободен ... и нормално е домакина на въпросния да изисква спазването на някакво елементарно приличие от посетителите на въпросния ...

Да, винаги ще се намерят провокатори, но за това си има и модератори ... има си правила ...

Определено някои индивиди се навъртат в този форум с незнайни цели и определено дразнят администрацията и т.н. на този форум ... и определено си имат мотив да го правят след като има рецидив ...

Трудно е да си сложен трол ... ;) Явно някой е с ниска култура и не се справя със сложностите на тролиране ... :) Какво да се прави .... зациклил/а е в тез южно корейци ... определено си има проблем определената личност ... тъй де по мое мнение страда от циклофрения ... т.е. в реалността е във фаза на меланхолия и депресия, а тук проявява своята приповдигнатост ... щото ако прояви последната в реалността, то определено ще бъде "смазана" ...  ;)   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

не знам как не са ти спрели тока, заради такова грубо недоволство от изтрит пост
ако си недоволна, има тема за това, но не така с рогата напред

Тиху, ся...
Не му отваряй очите, че после не можеш да му затвориш устата. :topsecret2:

пп. Аз трябваше да оставя началника да мине с голямата секира и тва директно щеше да е с 30 дни със свалени гащи с лице към стената в ъгъла.
Ама пусто направи добро и изяж...палачинките на комшията с големия черпак.

преди 2 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

За какво си мислите в момента?

Мисля, дали ще видя любимата си.....

Ще я видиш, разбира се и не само това :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви нощни вълнения и ръбове на нервни кризи е имало? 

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, bornofash написа:

Любов

Либофтъ грей, 'ма комп/рутър не поткарва.

преди 15 часа, Maleficient написа:

дали да не си тръгна по-ран

Виж, ако беше фриленсър или на ненорморано работно време нямаше да е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, badsector написа:

Запиши я и в нашия тефтер де, не бъди егоистка :) Моята все се получава солена и като я забравя в хладилника повече време, става като камък и се реже с флекс :D Но пак е хубава де, леко пикантна я правя, но досега нито веднъж не съм нацелвал солта.

1:1

24 часа заровени в сол /фаша свинско филе срязана на три парчета/ и 24 часа киснене във вода. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

:)

Гост викаш... Всъщност потребителите на този, а и на всеки друг форум, сайт и прочие интернетски бизнеси НЕ СА гости. Те са КЛИЕНТИ. Със съответните права и задължения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :)  Може и никой да няма, ама да си го кажа!

Що не е събота днес...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, emmi написа:

1:1

24 часа заровени в сол /фаша свинско филе срязана на три парчета/ и 24 часа киснене във вода. 

а после, м?

току-що, barbuncela написа:

Що не е събота днес...

Щот е фторник.
Добро и на теб. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Щот е фторник.
Добро и на теб. 

Немаше да е лошо...пак вторник, и пак заплата! :jumping11:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти сношти, сладолет ли хапна или фурми?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Немаше да е лошо...пак вторник, и пак заплата! :jumping11:

Тц...пих уйски и ядох ядки!:biggrin:

Фурми не обичам...много са сладки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, DarkEdge написа:

а после, м?

После който както си ги куландри.... 

преди 7 минути, darkterminal написа:

А ти сношти, сладолет ли хапна или фурми?

Фурми!!!! 

преди 14 минути, barbuncela написа:

Добро утро! :)  Може и никой да няма, ама да си го кажа!

Що не е събота днес...

В събота ще бачкам на обекта

Намерих си доброволец да ми помага даже

Мисля че не осъзнава напълно в какво се забърква но ще си замълча.... 

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Мисля че не осъзнава напълно в какво се забърква но ще си замълча.... 

Викаш, не е запознат напълно с авантюрата! :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

...

Намерих си доброволец да ми помага даже

...

Блонди?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Викаш, не е запознат напълно с авантюрата! :giggle1:

Не е

Изопщо не е

Но ентосиадъма е налице:lol6:

преди 4 минути, darkterminal написа:

Блонди?

Е, ако беше Блонди щеше да е наясно с приключението :lol6:

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Не е

Изопщо не е

Но ентосиадъма е налице:lol6:

Явно ша е шоу! После да изклюкариш? :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Явно ша е шоу! После да изклюкариш? :giggle1:

Мноу ясно:rap:

И Д1 също изяви готовност да удари ено рамо..... Направо бригада ще сформирам. Д1 е в час със строително ремонтните дейности и може и сама да си направи един бърз ремонт. Както и Д2 фпрочем

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро!

Два дни го няма човек и кви неща... Значи Медитераниън Джиминова се оказа мъж... има и музикален поздрав в темата с Шакира. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, emmi написа:

...

Е, ако беше Блонди щеше да е наясно с приключението :lol6:

Мхм... Ше зема да хапна и ас еднъ фурмъ :)

преди 2 минути, Merryl написа:

Добро утро!

Два дни го няма човек и кви неща... Значи Медитераниън Джиминова се оказа мъж... има и музикален поздрав в темата с Шакира. :D

Лллламмм! Добрутрю Хатун!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване