Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

... тишината вали от прозорецаааа...

Не съм чела назад.

Минавам да кажа "добър ден", приятен апетит, Наздраве и Лека нощ...

Тема на денонощието: Някакъв ял жаби- и хич не мога да се произнеса, но ще оставя вегетарианците да се оправят!

Снощи си мислех за ... един бухличко, ама няма да обяснявам повече.

Писах си в малкото дневниче и днес с цялото си дръзновение се събудих с десет минути по-рано. Ооообаче на кучешката разходка попаднахме на недружелюбен голдън и стана мелето. Ние сме с кофти счупен нокът, от който тече кръв. Пробвах да го позакрепя с някаква тел го увих, нооо ще видим. И си мислех: Какво ми трябваше да се събуждам с десет минути по-рано?! Щяхме да го избегнем. Ама карай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Maleficient написа:

. Пробвах да го позакрепя с някаква тел го увих, нооо ще видим. И си мислех: Какво ми трябваше да се събуждам с десет минути по-рано?! Щяхме да го избегнем. Ама карай.

е, как с тел, ве!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петък е! Мислете за шефовете си!
Здравейте! К'во си прайте?
Тихичко е тук...

преди 1 минута, emmi написа:

е, как с тел, ве!?

И клешти, и тшук.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

е, как с тел, ве!?

ми няма как да се превърже, защото е твърдо и се пързаля нокътя- не знам как да го обясня ... тя не е някаква дебела твърда ръждива тел, а е една такава от тия декоративните

Трябва с нещо да го залепя иначе... оф не знам! :(

преди 8 минути, DarkEdge написа:

Тихичко е тук...

Човек ще каже, че сме се разработили и морни чела не може да вдигнем ... а то ... дремем

Кажете вие нещо интересно де? от снощния чат, че ме мързи да чета

Хорацио не е ли минавал да каже как е била първата брачна нощ, тъста дал ли му е да покара Ролс Ройса около имението в Евксиноград? :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Maleficient написа:

ми няма как да се превърже, защото е твърдо и се пързаля нокътя- не знам как да го обясня ... тя не е някаква дебела твърда ръждива тел, а е една такава от тия декоративните

Трябва с нещо да го залепя иначе... оф не знам! :(

заведи го да го погледнат може да имат с какво да го залепят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да- мислех го това, но ми беше неудобно да закъснявам и сега след работа, той в къщи няма къде много много да го закачи, надявам се...

Да ви се похваля, че Безценното има 5-Петичка- по Испански!!! Пиша го, щото предния срок ... имаше ... даже не ги броих колко двойки, та помолих приятелка. Тя идваше почивните дни. Страшно готина и спокойна, но ми обясняваше, как не харесвал езика и просто отказва да го учи, иначе очевидно попивал и можел да чете и да превежда долу-горе. След което решихме, че няма нужда и нея да я разкарвам и него да го мъча, да връзва някаква тройка и това е. Ооообаче, хоп Изненадаааа :agnes-overjoyed:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да- мислех го това, но ми беше неудобно да закъснявам и сега след работа, той в къщи няма къде много много да го закачи, надявам се...

бъди сигурна че вече е разкарал телта и си ближе лапата

преди 9 минути, Maleficient написа:

Да ви се похваля, че Безценното има 5-Петичка- по Испански!!! Пиша го, щото предния срок ... имаше ... даже не ги броих колко двойки, та помолих приятелка. Тя идваше почивните дни. Страшно готина и спокойна, но ми обясняваше, как не харесвал езика и просто отказва да го учи, иначе очевидно попивал и можел да чете и да превежда долу-горе. След което решихме, че няма нужда и нея да я разкарвам и него да го мъча, да връзва някаква тройка и това е. Ооообаче, хоп Изненадаааа :agnes-overjoyed:

моите и двамата завършиха с испански и им е от голяма полза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

бъди сигурна че вече е разкарал телта и си ближе лапата

моите и двамата завършиха с испански и им е от голяма полза

то не е точно рана. Като го завързах/увих- е като около тънка пръчица- за да се изправи- и аз някакви други неща си вършех, преди да тръгна си лежеше и няма как да се изсули. Ако беше превръзка с бинт- да. Но това е малко здравичко. Ще видим де. Не беше кървящо, а просто като охлузено.

Дай за нещо по-приятно да си бъбрим.

От онзи ден си мисля за сладките от маслено тесто, къде Уиш-ата каза, че можела да извади рецептите.

И много ми се иска и аз да се пробвам. Сподели някоя изпитана рецепта. Дори да се ронят да стават за ядене?

:sunglasses:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

От онзи ден си мисля за сладките от маслено тесто, къде Уиш-ата каза, че можела да извади рецептите.

И много ми се иска и аз да се пробвам. Сподели някоя изпитана рецепта. Дори да се ронят да стават за ядене?

:sunglasses:

сладки ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели някоя изпитана рецепта.:sunglasses:

аз правя тези шоколадовите напоследък 

забъркваш си тестото вечерта за десет минутки, оставяш в хладилника да се стегне и сутринта ги печеш

естествено локумките са класика в жанра

някъде ги имах и тях

чек да видя

а, ето ги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копнах си го на файл и го разпечатах - Мерси :*

За локумките тестото никога не ми се получава- не мога да меся ... Решила съм някой ден да се науча, но до тогава ще си ги купувам, колкото и да не са същите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

Копнах си го на файл и го разпечатах - Мерси :*

ади, да нахраниш детето с нещо фкусничко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Merryl написа:

Тва е егасимуси и континента. :biggrin:

одличничката :ass::D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Jayashri написа:

Пф

що?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... ми, сетих се за Даркичко, какво да направя ...

"Питах 8 (ОСЕМ) приятелки едновременно какво искат. Наложи се впоследствие да огранича желанията им до три. Едната си смени желанията шейсет и два пъти в рамките на половинчас, другата пожела световен мир и всички оръжия да изчезнат, с уточнение: ОСВЕН КУХНЕНСКИТЕ НОЖОВЕ.
Две почти се скараха за това дали е уместно да си НАЙ-УМНАТА на света и дали това ще ти донесе щастие. Стигна се и до обсъждането на татусите на Джулиана Гани и рибената чорба на Мис Тигрова. След това обсъдихме как е най-интересно да умре една риба. Междувременно тази с многото желания пак си ги смени, искайки да е най-добрият шофьор на света и косата и винаги да е красива. Друга се включи, че иска вафла Хармоника, след като твърдо беше заявила, че единствените и желания са сух кеш и мокри оргазми. В момента ПРОДЪЛЖАВАТ да пишат, а мен ме е страх да погледна. Ако бях златната рибка, щях доброволно да се дам на Черешката на тортата.

П.П. Погледнах. Обсъждат гумени ботуши."

:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

ОСВЕН КУХНЕНСКИТЕ НОЖОВЕ

Като стигнат до губени тигани ... :) мой и да се опааят кът за последно и да си изяснят дъл искат чесан или без чесън да го конуксумират ... :) и дъл имат триъгълну свързване на фазите или са по скору за зануляване на чужди сметки ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Като стигнат до губени тигани ... :) мой и да се опааят кът за последно и да си изяснят дъл искат чесан или без чесън да го конуксумират ... :) и дъл имат триъгълну свързване на фазите или са по скору за зануляване на чужди сметки ... :)

... прав си!

(че ме е срам да призная как нищичко не зацепих, ама карай)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Maleficient написа:

... прав си!

Не съм прав ... малко съм съм си вдигнал краката и не представам да се хиля ... на леглото де ... :)

Успя да ме разсмееш до ... е ... не припаднах ... а полегнах ... и се треся от смях ... ох ... :) 

Знам, че не е смешно, но ... :) то пусто не мога да се спря да се хикокам, а не да хокам ... :)

Прости ми и благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И после защо вашите деца са слаби крехки и болни, ето защо Гербаджийската лайнарка го направи това как:

Пускат трудов договор на лице което е на 30г със родител настойник във общинската схема, това лице идва като млад здрав прав да работи, на 3 тия ден пита колега няма ли да увеличат малко парите, със кафе във ръката, нито компетентен по гимнастика нито по, лека атлетика, нито по хандбал, нито по футбол, седи си на стола като пенсионер и така до пенсия добре е.

Имам един колега от стария комунистически строй на 54г е, като започне да работи с децата от 5-6клас, на вас ще ви паднат гащите, какви неща прави, техника на стойка, техника на кълбо, и др. Младите гербаджий по на 30г пенсионери хАХХАх

Френска революция !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, atinagold написа:

И после защо вашите деца са слаби крехки и болни, ето защо Гербаджийската лайнарка го направи това как:

Пускат трудов договор на лице което е на 30г със родител настойник във общинската схема, това лице идва като млад здрав прав да работи, на 3 тия ден пита колега няма ли да увеличат малко парите, със кафе във ръката, нито компетентен по гимнастика нито по, лека атлетика, нито по хандбал, нито по футбол, седи си на стола като пенсионер и така до пенсия добре е.

Имам един колега от стария комунистически строй на 54г е, като започне да работи с децата от 5-6клас, на вас ще ви паднат гащите, какви неща прави, техника на стойка, техника на кълбо, и др. Младите гербаджий по на 30г пенсионери хАХХАх

Френска революция !

E? :eek: Да не си объркал темата?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

E? :eek: Да не си объркал темата?

Не.. споделям си, мрънкам си, луда работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, atinagold написа:

Френска революция !

Не че нещо, но да попитам: Ти да нямаш роднинска непряка връзка с Диодича?

Иначе, И ти си Прав!

Да грабваме знаме и да излизаме по барикадите...

Иначе се сещам за нашия учител по физкултура. Другаря Русев. Може и да е покойник, защото по онова време беше в предпенсионна възраст. Белокос, с едно огромно шкембе и ... доколкото се сещам на нищо не ни научи. С една свирка се разхождаше тежко тежко и оглеждаше младите ученички като ... Абе, готино е за професия, си мисля аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване