Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

On 2/20/2019 at 8:38 PM, algor said:

...Препоръчвам с три ръце и четири междуръкия хумус-а, който измухах преди малко с обелени сурови моркови...

Тенкю вери мачката за идеята, наистина е супер комбинация :)

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, badsector написа:

Тенкю вери мачката за идеята, наистина е супер комбинация :)

Яде, а? 

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Уиш... написа:

Още рано сутринта , под терасата довтаса една циганка. Често ме спохожда, понеже съм я научила да ѝ давам разни неща. Винаги застава отдолу и започва да увива в типичния неин хвалебствен репертоар, предназначен лично за мен:
- Ай, мо , какоооу! Пукъжи са, мо! Испиш ли ощи, ма, оуу? Ади , ма , какоу! Ти си най-дубрата и най-убавата жина на селия кавартал, мо ! Кату сариса си, какоооу! Госпуд здрави да ти дава! Пукъжиса, ма...оуу, умря ли са , мо?
То
я път реших да не се показвам. Обаче , комшийката под нас не издържа и надникна:
- Какво си се развикала още по тъмно! Айде, изчезвай!
Циганката:
- Ади, да са скриваш, ма...дърта 'руспийо! Аз да ни викам на тебе, ма оууу! Аз викам на онъз дибелата , дето й отгори ти... :biggrin:

Олелеееееее :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Уиш... написа:

мухахаха,моментът, Когато звездите слезнаха при простолудието :biggrin:

Може да го чекнат като благотворителност. :biggrin:

• Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, Уиш... said:

е това е гласище вече, настръхва ти косъма..

След нощта на Оскарите и творческия ентусиазъм,който ме връхлита,просто не мога да не онагледя момента:biggrin:

hair mood GIF

6 hours ago, Уиш... said:

и аз винаги се придържам към тас логика :ph34r:

Ето,видя ли? А снощи ми викаш да се махна с тази логика:D Не че нещо,но чисто логически няма как да стане:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, baven написа:

и аз  не знам

какво стана със скорпиона

изпили му сока от жилото 

Ти ли не знаеш? палавнико!

:lol6:

Не че се интересуваш от загриженост, но ще ти кажа, защото ми е скучно май ...

Аз във въображението си и като изпия два джеймисъна, съм много смела и дръзка, нооооо ако трябва да поемам инициатива, рязко се засрамвам и предпочитам да си трая.

А и вече съм възрастна и май не ми се занимава. Щото чисто психологически има вероятност да съм в критическата :(

Така че, не се ослушвай, а се оглеждай и действай, че ако чакаш жените да те поканят на кафе има да си чакаш. Освен, ако не си братчед на Белгиеца, разбира се :sunglasses:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Jayashri said:

Вчера сутринта плановете за сирене и яйце отпаднаха, защото имаше готови палачинки :ohmy:

Една идея по-малко,но като свършат палачинките ще видиш ти тогава как се планира.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, emmi написа:

Яде, а? 

преди 6 минути, badsector написа:

А не ве

шлепц

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, baven написа:

а къде да се оглеждам ? :rolleyes:

чакай да помисля ...

Запиши се на една "салса" и няма начин да не си прекараш добре, дори и да не срещнеш сродната си душа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, baven написа:

а къде да се оглеждам ? :rolleyes:

В огледалото, във витрините...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Ma_ri said:

Чета -температура 5 градуса....А водата замръзнала.

Какво се чудиш,то е като заплатите в България: Вземаш една сума,а я  усещаш друга:D Нали така казват и за температурата:еди-колко си градуса,пък се усеща друго.В усета е логиката,както го усетиш,така е.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, baven написа:

малко съм антисоциален  даже много  :(

уф!! сега... оправдания :(

фърляш си едно душче, избръсване, малко стилизант за косичката, чисти дрехи, изрязани нокти- неустоима усмивка и отиваш да научиш стъпки за танц.

Чрез танц ще общуваш. Няма нужда да обсъждаш теми, да я опознаваш, да пръскаш клишета и ... т.н. усилия.

Така че, Салсата е най-социализиращото възможно нещо :sunglasses:

преди 1 минута, дръндю написа:

аве. как реагирате на постове, с каква емотка,
където одобрявате(харесвате) нещо и в същото време ви е смешно?

затварям очите и което се падне под мишката :lipstick:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zero day написа:

Какво се чудиш,то е като заплатите в България: Вземаш една сума,а я  усещаш друга

Заплатите ще се вдигнат ако махнем всички 240 човека, и всичко останало което трови България....

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Merryl said:

Тя като му каже къде ще го води на изпит, той сам ще се откаже. Спокич. :biggrin:

...

Мое па да излезе стабиляга и да му арекса! Шом ше поръчва ракия от сабахлентъ...

егасимуси,  един път да реша да измрънкам от гадното събуждане, мойте другарчета  менделсон  ще репетират с бъклица и дрян в ръка

...

Ееее, не се дава току така мажоретна ламя! Еле пък Карлсон да даде сестра си! Тря да има пацорчене и търкане със фъркулешката!

6 hours ago, Maleficient said:

...

Бързам да ви се похваля, че току-що ни връчиха заповедчица с увеличение на заплатката-...

...

Ади честито! И да почерпиш ей!

като си знаем даскала, ще му се сторят тесни обрачите на завалийката:D

...

Ан тей! Да се знае!

...

пп 2 обрАч- даскал Дарко моля да обясни правопизта:ph34r:

Правопиздтъ не се обяснява! Тя се чуства! Оставяш се на силата и тя те води!

5 hours ago, Merryl said:

За вас лъжа за мен истина - втори път ми спряха тока. Нацелили са ме. :lol6:

Следващият път ще сляза с патериците до бушонарника и а някой бара нещо /щото и такива подозрения имам/, а е отнесъл плувката. :biggrin:

Пази се! Навремето така са изловили радистите в София... Оше два квартала и са при тебе...

:biggrin:Нищо не казвам. Само ще кажа, че той ни е дубричко. :lol6:

...

А какъв може да е още Карлсон освен добричък, приятно закръглем мъж, в развета на силите си?

...

Ей тук пак ме фърли в тъча начи. :ass:Не стига, че трябва да знаем правопизда ми и етимологията на думите.

Етимологоията ми прозвуча като наука за мравки и нещо от сорта. :D

...

То, това е ентомология!

... Чукам на дърво за секслучай де...

Ан тей те искам! Да чукаш за секслучай!

5 hours ago, Уиш... said:

чук , чук . то  и полилеи  вече не останаха :biggrin:

Нинжа до нинжата сме се подредили значи...

Той ся спинка и се почесва, щото пак говорим за него. Направо му стъжняваме съня бре. Ти прецтавяш ли си постоянно са те бъжгелеят докато си спинкаш. :biggrin:

Бе присърбя мъ ГЗ на няколко пръти, ма се почесвам насън и продължявам да спьъ!

напротив, като едни орлици сме, само някой нещо и бастона по тиквата :D

...

Орлици някакви си там! Вий сте истенски мажоретни лами! А това е къде къде повече отгоре и по-важно!

Ти на полилея ли чукаш на дърво. Ма що не се учудвам...

...

С квадратната точилка!

5 hours ago, emmi said:

ама той им чете субтитрите пък аз си ги слушам ф орегинал:lol6:

На корейски!

...

с О, защото Очите ти стават внезапно по- големи :lol6:

Точно така чадо... Освободи се от предразсъдъците си и остаи силата на твоята сила да тече през тяб... Тя ще те води в това ти начинание...

от тия всичките само булката познавам, но и на нея не и помня иметто:shy11:

Ти пак си добре... Ас ни едно лице от тия не разпознавам... За имената им пък съфсем... Гледам ги като мои лични непознати...

клатът ми дуверието като клатеща се масичка Икеа :biggrin:

п.п. моля другарчета да не се разпознават

...

Пуффф... Това не съм ас! Моята масичка си беше съфсем здрава и стабилна... Това преди да стане безкрака де...

• Харесване 2
  • Ха-ха 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Уиш... написа:

нищо не ти се клати.масичката е шес

стълбата съсда ва проблеми

с О, ако  ти се разширяват зениците :D

Ан тей! Кажи и ги и ти тес нища!

преди 5 часа, Merryl написа:

от мен чал... Даркото пак ще бибитка елхата :D:biggrin::clown:

Не съм ас... Вий сте се набибиткали вече една друга достатъчно... Искате ся и Ламера да прапусне! Нце!

преди 5 часа, Уиш... написа:

и аз се среснах от факта. 

нищо де.. той нали ми предписа дълбоко гмуркане , YOIYB нещо си. може да потренирам:clown:

...

SNUBA мари!

преди 5 часа, Merryl написа:

Ми да зема да тръгна преди да са ми спряли тока за трети път. :biggrin: :D

Не са се сетили за Оскарите. Ко. С патериците по червения килим - ку не им скрийм топката. :shy11:

Там моа и да ида... Ку ми дадат пари!

преди 2 часа, Уиш... написа:

...

:shy11:

по тос повод, нещо истенско разказано от  приятелката на ена приянтелка

Още рано сутринта , под терасата довтаса една циганка. Често ме спохожда, понеже съм я научила да ѝ давам разни неща. Винаги застава отдолу и започва да увива в типичния неин хвалебствен репертоар, предназначен лично за мен:
- Ай, мо , какоооу! Пукъжи са, мо! Испиш ли ощи, ма, оуу? Ади , ма , какоу! Ти си най-дубрата и най-убавата жина на селия кавартал, мо ! Кату сариса си, какоооу! Госпуд здрави да ти дава! Пукъжиса, ма...оуу, умря ли са , мо?
То
я път реших да не се показвам. Обаче , комшийката под нас не издържа и надникна:
- Какво си се развикала още по тъмно! Айде, изчезвай!
Циганката:
- Ади, да са скриваш, ма...дърта 'руспийо! Аз да ни викам на тебе, ма оууу! Аз викам на онъз дибелата , дето й отгори ти... :biggrin:

Охохохохох.... Хаххахаха.... Ей! Тава ше го записваме при есториите за баба Османлийка!

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване