Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

преди 4 минути, XANAX написа:

Почивай брат!

Нищо не можеш да ми изядеш! Аз не съм ти Амбър, че да ми говориш така!

Иначе си ходи в Турция  и там се оплаквай от злобни подмятания!

Аха.. е правилно съм усетил накъде духа вятъра... все още усета не ме е изоставил..

Само не набърквай Амбър обаче... може да си избиваш комплексите и без да я споменаваш.. на разположение съм...

А къде ще ходя и преди съм казвал, не ти влиза изобщо в  комплексарската работа къде кога и как ще ходя...та това изобщо не се е променило..може да се оплачеш на арменския папаз за това ако искаш ... Много позДрав със знаеш коя комбинация от три пръста  :)))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• emmi

2933

• DarkEdge

1687

• Ma_ri

1499

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви всичко, всичко най-хубаво! Да не се отървете от здраве и успехи!   

Неска както обештах на мечтата, хойках къде? Ми... Пак в Олд Таун! Неска имаше фиеста и танцуваха мамаситите, по кринолини: Слет тях тропаха кончитите: Слет тава попа

Неска Дарки, ше пие с мярка... Мярката е 6 чаени лъжички... Ако някой ме разбира...   Наздраве и с Наступающим!

Публикувани изображения

преди 3 минути, Merryl написа:

А да - и сигурно си търси Тигър или Карлсонско вонзи. :D

това ще да е ., другото  го събира под едната мишница той:D

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Уиш... написа:

много натруфено иде.

Но си е почти като пред фаза на инсомнианството:cantbelieve: Я, поне ти не ме критикуваш,да ти върна за одеве едно без текст:headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Аха.. е правилно съм усетил накъде духа вятъра... все още усета не ме е изоставил..

Само не набърквай Амбър обаче... може да си избиваш комплексите и без да я споменаваш.. на разположение съм...

А къде ще ходя и преди съм казвал, не ти влиза изобщо в  комплексарската работа къде кога и как ще ходя...та това изобщо не се е променило..може да се оплачеш на арменския папаз за това ако искаш ... Много позДрав със знаеш коя комбинация от три пръста  :)))))

Вече 12 години ги знам мутрите като теб!

Нямам намерение да се занимавам с теб. И преди си се правил на мъж пък още съм жив@

Само дано никой не ти се връзва!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Уиш... написа:

това ще да е ., другото  го събира под едната мишница той:D

Ай от мен лекава ножд. Слушам си Джана Нанини. Бях я позабравила. Много ме кефи.

п.п. Прецтавяш ли си вонзи неупрен във вид на тия животинки... :biggrin:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  омг...  е не, не мога да не се захиля и изпадна в безтегловност... мутра..аз ?? :))))))))))))))))))))))

Ужаст....

П.С Някой май  трябва да си смени дилъра, или поне намали  пиенето..мдам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дръндю написа:

Пламене, успокой се ве човек
не мисля, че някой иска да те обиди

Никой не ме е обидил!

Лека нощ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, zero day написа:

Но си е почти като пред фаза на инсомнианството:cantbelieve: Я, поне ти не ме критикуваш,да ти върна за одеве едно без текст:headphones:

о, месраж, не се чувствай  задължен.

не можеш да се  сърдиш на   останалите че те критикуват. честни са  и ти казват какво мислят  директно. 

аз съм темерут.

преди 10 минути, Merryl написа:

Ай от мен лекава ножд. Слушам си Джана Нанини. Бях я позабравила. Много ме кефи.

лекинка ,:*

преди 11 минути, Merryl написа:

п.п. Прецтавяш ли си вонзи неупрен във вид на тия животинки... :biggrin:

ахам, като акула . много файско:D

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата седмица хванах една девойка в партера на едно студентско общежитие , да пуши трева.А тя реално не живее в общежитието, а е от квартала. Там са крият.От тогава все като ме види ми маха и ми се усмихва.Аве ще ме вкара в беля, че няма още 18 години. Утре ще я вида пак и ще я преслушам.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Уиш... написа:

о, месраж, не се чувствай  задължен.

не можеш да се  сърдиш на   останалите че те критикуват. честни са  и ти казват какво мислят  директно. 

аз съм темерут.

О, моля,не е по задължение,а по усмотрение:)

И аз пиша,каквото мисля,едно различно мнение,нищо друго.Да ме критикуват да,харесва ми,стига да има повод,но да се сърдя на непознати за нещо тук-абсурд:no-no: Откровеност и честност не е едно и също:nono:

Може би всичко друго,но не и темерут,не го вярвам:no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички дами, които съм закачал :writealetter:
Aко съм пропуснал някоя да се обади :D

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Танер Заит Расим написа:

Извинявам се на всички дами, които съм закачал :writealetter:
Aко съм пропуснал някоя да се обади :D

Интересно ми е дали допускаш зад всеки дамски профил да не стои дама:D Тогава става интересно:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, zero day написа:

Интересно ми е дали допускаш зад всеки дамски профил да не стои дама:D Тогава става интересно:)

О нямам представа, какво има зад всеки профил, не съм излизал с никоя от тук, за да ти кажа имало ли е изненади.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, zero day написа:

Може би всичко друго,но не и темерут

Защо, какво му е лошото на темерута?

Всичко друго включва психопат-сериен убиец. Значи и това е по-добре от темерут, така ли?

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Танер Заит Расим написа:

О нямам представа, какво има зад всеки профил, не съм излизал с никоя от тук, за да ти кажа имало ли е изненади.

Трябва да знаеш кого си закачал и чак тогава с извиненията.Иначе си прав за изненадите.

преди 13 минути, Mediterranean написа:

Защо, какво му е лошото на темерута?

Всичко друго включва психопат-сетчриен убиец. Значи и това е по-добре от темерут, така ли?

Е, ти отиде в някаква крайност.Написал съм може би,пред всичко друго,което не е всичко друго.:biggrin:Може би-допускаш и не означава,че е. За убийците мисля,че няма смисъл да ги коментираме:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, zero day написа:

Трябва да знаеш кого си закачал и чак тогава с извиненията.Иначе си прав за изненадите.

Е, ти отиде в някаква крайност.Написал съм може би,пред всичко друго,което не е всичко друго.:biggrin: За убийците мисля,че няма смисъл да ги коментираме:D

Знам, но само една помня, само една ми беше най на  heart GIF
До нея съм адресирал, конкретно ако нещо намекваш :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е много интересно как ли трябва да се държи една жена във форума и кви ли небивалици да пише, че даден мъж или няколко да си я сложат на сърцето. 

Тва ум не ми го побира. Някой ще ме осветли ли?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mediterranean написа:

На мен пък ми е много интересно как ли трябва да се държи една жена във форума и кви ли небивалици да пише, че даден мъж или няколко да си я сложат на сърцето. 

Тва ум не ми го побира. Някой ще ме осветли ли?

Като си определиш пола в профила ще те светна .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Танер Заит Расим написа:

Като си определиш пола в профила ще те светна .

И това го писах в една тема:Няма как да знаеш,пол,години,килограми,а тази вечер разбрах,че съм пропуснал и етническа принадлежност за някой във форум,ако не го познаваш на живо лично.Осланяш се на собствената интуиция и логика.Толкова.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Mediterranean написа:

Жена съм бе? Затова се чудя, иначе щях да знам на кво кълват мъжете. Те всичките са еднакви.

Може да съм под прикритие, никога няма да разбереш еднакъв ли съм или не, ще си остане загадка за теб и много други  тук ;)

преди 6 минути, zero day написа:

И това го писах в една тема:Няма как да знаеш,пол,години,килограми,а тази вечер разбрах,че съм пропуснал и етническа принадлежност за някой във форум,ако не го познаваш на живо лично.Осланяш се на собствената интуиция и логика.Толкова.:)

Етническа принадлежност ?

Ах предразсъдъци ли долавям.

Нещо не ти харесва в името ми?

Имаш пълното право на това, мога само да ти се усмихна .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mediterranean написа:

Жена съм бе? Затова се чудя, иначе щях да знам на кво кълват мъжете. Те всичките са еднакви.

По пол да,но че всички са еднакви не съм съгласен:no-no: Как ни сложи пък ти под общ знаменател:ohmy: Малко по-сериозно моля:D

преди 7 минути, Танер Заит Расим написа:

Имаш пълното право на това, мога само да ти се усмихна .

Разбира се,че имам право и в това не виждам нищо лошо.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, zero day написа:

По пол да,но че всички са еднакви не съм съгласен:no-no: Как ни сложи пък ти под общ знаменател:ohmy: Малко по-сериозно моля:D

Разбира се,че имам право и в това не виждам нищо лошо.:)

Нищо не съм казал, поздрави но не това е фактор за оценка и етикети ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, Средиземноморската, че кво му пречи на един темерут да бъде и сериен убиец ? Нещо не го ловя ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване